صفحه 178 از 187 نخستنخست ... 78128168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 1867

موضوع: ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

سلام، آیا میشه از طریق این ویزا اقدام کرد ولی در رشته غیر مرتبط مثل حسابداری کار پیدا کرد و اقامت تمدید کرد یا حتما شغلی که پیدا می کنیم باید مرتبط با رشته مان باشد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    عليرضا هستم، دانشجوي سال آخر دكتري مكانيك. در حال حاضر ٢٨ ساله و سال ديگه كه مدرك رو ميگرم ٢٩ ساله خواهم بود.

من تقريبا اكثر پيامها رو دونبال كردم تا جواب سوالاتم رو بگيرم. اما متوجه شدم كه دوستان بيشتر راجب روند صحبت كردند. ممنون ميشوم اگر كه دوستان جواب سوالات زير كه ممكنه واسه ديگران هم مفيد باشه بدهند:
    1. ميدونم كه ارتباط برقرار كردن بسيار مهم هستش، در سايت مربوط به ويزا ديدم كه براي گرفتن ويزا نمره ٦ آيلتس با حداقل نمره ٥ براي هر بخش كافيه، أيا اين درسته؟
    ٢. هزينههاي زندگي رو دوستان إعلام كردند كه ماهي تقريبا١٠٠٠ دولار هستش، طبق تجربيات دوستان تقريبا چقدر طول ميكشه كه كار پيدا كرد براي كسي كه سابقه كار نداره؟
    ٣. بعداز ١٨ ماه چه اتفاقي ميافته، به فرض اينكه كاري هم پيدا كرده باشي قبل از اون؟
    ویرایش توسط Allenj : August 26th, 2018 در ساعت 09:24 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Security- AUT

سلام
    دوستان بامدرک آیلتس آکادمیک هم میشه این ویزارو گرفت یا حتمن باید آیلتس جنرال باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soes1991 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان بامدرک آیلتس آکادمیک هم میشه این ویزارو گرفت یا حتمن باید آیلتس جنرال باشه؟
    سلام. با توجه به پاسخ هاي قبلي دوستان ظاهرا هردو قابل قبول هستش..

سلام دوستان من ویزا 476 رو گرفتم و آذر ماه دارم میرم به ملبورن. با توجه به اینکه عمدتا افرادی که این ویزا رو میگیرن سابقه کار زیادی ندارن. خب ما وقتی رفتیم اونجا بعدش چی؟ چه کار کنیم بتونیم PR بگیریم. چه رویکردی رو پیش بگیریم؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    یک سوال در مورد زمانبندی
    تاریخ مدرک من 95/11/09 هست و باید تا 97/11/09 لادج کنم.
    اما من تا 99/01/31 مشغول سربازیم و نمیتونم برم
    سوال : فرصت بلیط پرواز به استرالیا یکسال بعد از لادج هست یا یکسال بعد از گرنت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی شیمی، امیرکبیر( پلی تکنیک)

سلام دوست عزیز.
    شما که ویزا رو گرفتید، برای مدارک دانشگاه ترجمه گواهی موقت و ریز نمرات غیر رسمی که تو پورتال دانشگاه امیرکبیر وجود داره کافیه؟ یا باید حتما مدرک دانشگاه رو آزاد کرد؟

Junior Member

این ویزا هنوزم هست ؟ ویزای 476 منظوزمه ؟
    برای کسی که سه سال پیش فارغ شده خ.به ؟
    چه شرایطی داره ؟ لطفا راهنمایی کنید .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی شیمی، امیرکبیر( پلی تکنیک)

حداکثر دوسال بعد از فارغ التحصیلی میتونی اقدام کنی

Junior Member

سلام. میشه کسی کمکم کنه ؟؟ این ویزا برای پردیس های خودگردان و بین المل دانشگاه هم قابل تایید هست یا فقط برای دوره ی روزانه تهران و امیر کبیر ؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)