صفحه 180 از 187 نخستنخست ... 80130170171172173174175176177178179180181182183184185186187 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,791 تا 1,800 , از مجموع 1867

موضوع: ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

سلام
    من تازه در مقطع ارشد از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شدم در رشته مهندسی صنایع.
    کسی میدونه که این ویزا هنوز فعال هست یا نه؟
    و اینکه برای مهندسی صنایع هم میشه گرفت یا نه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

دوستان سلام
    من دیروز برام جواب اومد وازم یه سری اطلاعات خواست. نوشته چون سابقه نظامی داشتید باید برگه های ترخیص رو برامون بفرستید. در حالی که من فقط نوشتم سربازی رفتم و کارت پایان خدمتمو میخوام الان بفرستم. کسی تجربه مشابهی داره؟ فرم های 1399 و 80 و 1221 رو هم ازم خواستن به اضافه خلاصه تز ارشد و CV. یه خورده به نظرم غیر عادی اومد. کسی میدونه چرا اینجوری شده؟ CV و خلا تز ارشدم رو باید بدم جایی یا کسی تایید کنه؟
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره به اشتراک بذاره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khanomAsgari نمایش پست ها
    سلام
    من تازه در مقطع ارشد از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شدم در رشته مهندسی صنایع.
    کسی میدونه که این ویزا هنوز فعال هست یا نه؟
    و اینکه برای مهندسی صنایع هم میشه گرفت یا نه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    بله، فعال هست و فكر مي كنم واسه مهندسي صنايع ميشه چون به Prdouction Engineering و Plant Engineering نزديك هست.

Junior Member

سلام دوستان
    خواهشا اگر کسی اطلاعاتی داره کمک کنه

تعداد صفحات زیاده ، اگر ممکنه بگید مشخصا پردیس های خودگردان امیرکبیر و تهران هم ازین ویزا میتونن استفاده کنن یا فقط دوره های روزانه و شبانه ؟؟

Junior Member Minoo94 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering

سلام. ببخشید گرایش مدیریت ساخت از رشته عمران هم شامل این ویزا میشه؟ یعنی مهندسی محسوب میشه یا مدیریتی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - AUT

دوستان من تا دیدم هر کی برای این ویزا اقدام میکنه کارت پایان خدمت داشته. یعنی لازمه حتما پایان خدمت داشته باشیم یا اینکه بدون اون هم میشه اقدام کرد؟

Junior Member

سلام. واقعا به راهنمایی نیاز دارم لطفا هر کس اطلاع داره بهم جواب بده. من دو روز پیش هزینه ثبت نام رو دادم، صفحه لاج آنلاین برام اومد و یه سری از مدارک رو(با سردرگمی) اتچ کردم. 12 آبان هم مهلت 2 ساله بعد از فارغ التحصیلیم تموم میشه. فقط یه ایمیل اومده که نوشته اتوماتیکه و نباید ریپلای کنم. تو پیامای قبلی مثل اینکه از دوستان میخواستن مدارک رو ایمیل کنن ولی ایمیلی که به من زدن خواسته جواب ندم. کیس آفیسر کی مشخص میشه؟ اگه مدارک رو کامل یا با کیفیت مورد نظر اون ها نفرستیم چی میشه؟ و اینکه گواهی سلامت ندارم، آیا الان لازمه یا اگه بخوان بعدا میگن؟در ضمن فقط فرم 80 رو خواسته بود، منم فقط اونو پرکردم و اتچ کردم، آیا فرم دیگه ای هم بفرستم؟(کجا؟)
    ببخشید طولانی بود، ممنون میشم جواب بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط DelaramP نمایش پست ها
    مدارک رو باید تو ایمی اکانت اتچ کنید اگر ایمیل کنید پروسه طولانی تر میشه. اگر در ایمی اکامنت بعد از اتچ کردن I provide رو نزنید بصورت اتوماتیک 28 روز بعد از زمانی که ازتون درخواست کردن بررسی میشه اگر گزینه رو انتخاب کنید همون لحظه بررسی میکنند
    کجاست این گزینه؟ چرا من نمیبینمش؟

سلام دوستان،
    خیلی ممنون از اطلاعات مفیدتون.
    من تمام شرایط لازم این ویزا رو دارم.
    مهندسی برق قدرت ارشد پلی تکنیک بهمن فارغ التحصیل میشم، خدمتم اوکیه ، آیلتس 6.5 ، دو سال و نیم سابقه کار و بیمه مرتبط با رشته در زمینه انرژی های تجدیدپذیر.
    نکته مبهم برام اینه که میتونم اونجا کار پیدا کنم ؟ از دوستانی که با این ویزا رفتند لطف میکنید تجربیاتتون رو بیان کنید.
    با فرض بدترین حالت اگر کار مرتبط پیدا نکنم، برای مدت محدود تا کار پیدا کنم ، آیا حقوق کارهای جنرال و عمومی کفاف یک زندگی عادی و نرمال رو میده ؟
    ممنون میشم اگر پاسخ بدین.
    سپاس فراوان

سلام دوستان، از بچه ها كسي هست با اين ويزا تو استراليا واسه مقطع دكترا ثبت نام كرده باشن؟ جون تو شرايط اين ويزا ذكر شده كه ١٨ ماه اجازه تحصيل داريم ، از دوستان كسى هست كه قبل از لاج كردن ويزاى دانشجويى ، با اين ويزا دانشگاه ثبت نام كرده باشن؟ خيلي ممنون ميشم اگه زود جواب بدين

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)