صفحه 182 از 187 نخستنخست ... 82132172173174175176177178179180181182183184185186187 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,811 تا 1,820 , از مجموع 1867

موضوع: ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Security- AUT

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط MJzist نمایش پست ها
    سلام من متولد آذر ۶۶ هستم و ۳۱ سالم تموم شده اما با موسسات مهاجرتی که تماس گرفتم گفتن تا ۳۱ سال و یازده ماه وقت دارید برای ویزای ۴۷۶ استرالیا!!
    نمیدونم واقعا اینطور هست یا فقط برای اینکه پول بگیرن اینو گفتن اگر کسی اطلاع داره میشه لطفا راهنمایی کنن؟؟ آیا میشه الان اقدام کنم برلی ویزای ۴۷۶ استرالیا؟؟
    سلام
    بله تا 31 سال و 364 روزتون بشه میتونید لاج کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Mekhrrr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مورد ویزای 476 آیا راهی برای سن بیشتر از 31 سال وجود داره؟
    میشه لطف کنید و راهی (ویزایی) برای مهاجرت سن 32 سال و دارای مدرک دکتری از دانشگاه تهران بفرمایید؟
    ممنون
    تا یه روز قبل از 32 سالگی میتونید برای این ویزا اقدام کنید. بعدش اگر ویزای استرالیا بخواید باید روی 189 یا 190 یا 489 کار کنید. امتیازاتون رو محاسبه کنید ببینید کدوم ویزا بیشتر به دردتون میخوره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط neda_hoseinian نمایش پست ها
    سلام دوستان

من به یه مشکل برخوردم
    10 اکتبر اپلیکیشنم رو لاج کرم و الان تو وضعیت received هست. من یکی از سوالات فرم آنلاین رو که در مورد کار کردن توی مراکزی بود که با کودکان سروکار داری رو yes زدم
    هر چند بعدش فرم تصحیحشو پر کردم فرستادم اما الان تست مدیکال رو زده required و من چون تجربه بعضی از دوستان رو خوندم که این رو بذارم اگه آفیسر گفت انجام بدم، دیگه پیگیر نشدم

آیا امکانش هست واسه انجام ندادن تست مدیکال قبل از مشخص شدن آفیسر ریجکت کنن؟

واقعا استرس گرفتم و نمی دونم این سوال رو از کی باید بپرسم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا

این رو هم تو قسمت health assessment نوشته

This person is required to complete health examinations for this visa application. Click on the link below to organise these health examinations.

Organise health examinations.

Once this person's health examinations results have been assessed by the department this page will be updated to reflect this.

Note: If this person does not complete the required health examinations the visa application can be refused.
    سلام
    نه مشکلی نیست آفیسر وقتی بیاد بهتون یه مهلت 28 روزه میده برای تکمیل مدارکی که ناقصه. میتونید تا اون زمان صبر کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط khanomAsgari نمایش پست ها
    سلام
    من تازه در مقطع ارشد از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شدم در رشته مهندسی صنایع.
    کسی میدونه که این ویزا هنوز فعال هست یا نه؟
    و اینکه برای مهندسی صنایع هم میشه گرفت یا نه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    اگر تو مدرکتون عنوان مهندسی درج شده باشه و از دانشگاه تهران یا امیرکبیر باشه و دو سال از فراغت از تحصیلتون نگذشته باشه میتونید از این ویزا استفاده کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita_22 نمایش پست ها
    تاریخ آزمون زبان باید قبل از تاریخ لاج باشه. پاسپورت هم نیازه. بعد از لاج قبل از اومدن افیسر کم کم میتونید مدارکو اپلود کنید.

سپاس از پاسختون ، پس یعنی قبل از انقضا دو سال آزمون بدم ، در طی 13 روزی که منتظر جواب آیلتس هستم لاج کنم و بعد از اومدن جواب مدارک رو آپلود کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ً

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_JT نمایش پست ها
    سپاس از پاسختون ، پس یعنی قبل از انقضا دو سال آزمون بدم ، در طی 13 روزی که منتظر جواب آیلتس هستم لاج کنم و بعد از اومدن جواب مدارک رو آپلود کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ً
    نه مشکلی پیش نمیاد اگر تاریخ آزمون قبل از لاج باشه. فقط موقع لاج ازتون شماره رفرنس آزمون زبانتون رو میخواد که تافل معلومه، آیلتسم یه فرمولی داره میتونید دربیارید خودتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineer

ممنون که وقت گذاشتید...
    نقل قول نوشته اصلی توسط soes1991 نمایش پست ها
    نه مشکلی پیش نمیاد اگر تاریخ آزمون قبل از لاج باشه. فقط موقع لاج ازتون شماره رفرنس آزمون زبانتون رو میخواد که تافل معلومه، آیلتسم یه فرمولی داره میتونید دربیارید خودتون.

سلام.
    من ۲۲ شهریور پارسال دفاع کردم و فارغ التحصیل شدم و احتمالا یک سال دیگه کارت پایان خدمتم به دستم میرسه، میخواستم بدونم برای این ویزا میتونم اقدام کنم؟ مثلا اگر وسط مرداد 97 اقدام کنم تا پروسه کلید بخوره و نهایی بشه وقت دارم، که کارت پایان خدمتم به دستم برسه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi0x7c7 نمایش پست ها
    سلام.
    من ۲۲ شهریور پارسال دفاع کردم و فارغ التحصیل شدم و احتمالا یک سال دیگه کارت پایان خدمتم به دستم میرسه، میخواستم بدونم برای این ویزا میتونم اقدام کنم؟ مثلا اگر وسط مرداد 97 اقدام کنم تا پروسه کلید بخوره و نهایی بشه وقت دارم، که کارت پایان خدمتم به دستم برسه؟
    کارت پایان خدمت جزو مدارک الزامی نیست ولی ممکنه آفیسر ازتون بخواد. برای خیلی ها نخواسته. پاسپورت رو ولی موقع لاج کردن لازم دارید. بقیه مدارک رو خورد خورد تا وقتی آفیسر بیاد میشه ارسال کنید. (الآن تقریبا سه ماه طول میکشه آفیسر بیاد) بعدم که اومد اگر چیزی ناقص بود بهتون 28 روز وقت میده تا کاملش کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط soes1991 نمایش پست ها
    کارت پایان خدمت جزو مدارک الزامی نیست ولی ممکنه آفیسر ازتون بخواد. برای خیلی ها نخواسته. پاسپورت رو ولی موقع لاج کردن لازم دارید. بقیه مدارک رو خورد خورد تا وقتی آفیسر بیاد میشه ارسال کنید. (الآن تقریبا سه ماه طول میکشه آفیسر بیاد) بعدم که اومد اگر چیزی ناقص بود بهتون 28 روز وقت میده تا کاملش کنید.
    ممنون از جوابتون، پس با این اوصاف من میتونم تا ۴ ماه بعد از مرداد ماه حساب کنم، واسه اینکه کارت پایان خدمت و پاسپورت رو ردیف کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)