صفحه 183 از 187 نخستنخست ... 83133173174175176177178179180181182183184185186187 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,821 تا 1,830 , از مجموع 1867

موضوع: ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

سلام من سوال کردم گفتن رشته کامپیوتر جزو رشته ها نیست .کسی از دوستان لینک اخرین اپدیت رشته ها رو داره ؟

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

میشه از دانشگاهی پذیرش گرفت و با این ویزا برای ادامه تحصیل رفت؟ و بعدا از اتمام مهلت به دانشجویی تبدیلش کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyant نمایش پست ها
    سلام من سوال کردم گفتن رشته کامپیوتر جزو رشته ها نیست .کسی از دوستان لینک اخرین اپدیت رشته ها رو داره ؟
    توی سایت اصلیش که اینو گفته

This qualification must be an engineering discipline, such as:

• civil engineering
    • structural engineering
    • chemical engineering
    • environmental engineering
    • electrical and electronics engineering
    • mechanical, production and plant engineering
    • mining and material engineering

به تیکه‌ی such as دقت کنید خیلی الزامی نکرده که حتما رشته‌های ذکر شده باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi0x7c7 نمایش پست ها
    توی سایت اصلیش که اینو گفته

This qualification must be an engineering discipline, such as:

• civil engineering
    • structural engineering
    • chemical engineering
    • environmental engineering
    • electrical and electronics engineering
    • mechanical, production and plant engineering
    • mining and material engineering

به تیکه‌ی such as دقت کنید خیلی الزامی نکرده که حتما رشته‌های ذکر شده باشید.
    الزام نکرده ولی چون مهندس کامپیوتر و تخصص های این موارد توی استرالیا زیاده احتمالا خیلی بهش نیاز نیست و گر نه وقتی اینم همه اسم رشته مهندسی رو نوشته دیگه اضافه کردن یه اسم مهندسی کامپیوتر کاری نداشت .

یه سوال از دوستان فرض کنید یکی 2 سال دیگه 20 شهریور سنش 32 بشه (متولد 20 شهریور 67) و الان دانشجوی ترم اول ارشد باشه .طبق این قانون باید تا 19 شهریور 99 مدارک رو اپلود کنه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Security- AUT

سلام هست. اتفاقا اکثر افرادی که اقدام می کنند کامپیوتری هستند چون شغل کامپیوتری گیر آوردن راحت تره معمولا
    اون لیستی که تو سایت نوشته فقط مثال زده. شما توی عنوان رشته ات باید مهندسی باشه و کورس های مهندسی رو پاس کرده باشی تا این ویزا بهت تعلق بگیره.
    برای ویزای PR هم شغل برنامه نویس فک کنم پروراتا باشه، یعنی امتیاز بیشتری لازم داره که راحت می تونید با یه شغل دیگه اسس کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط andromeda_2029 نمایش پست ها
    میشه از دانشگاهی پذیرش گرفت و با این ویزا برای ادامه تحصیل رفت؟ و بعدا از اتمام مهلت به دانشجویی تبدیلش کرد؟
    طبق گفته سایت مهاجرت، این ویزا اجازه تحصیل و کار میده برای 18 ماه. میتونید وقتی رفتید اونجا باهاش درس بخونید یا کار کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

یه سوال از دوستان فرض کنید یکی 2 سال دیگه 20 شهریور سنش 32 بشه (متولد 20 شهریور 67) و الان دانشجوی ترم اول ارشد باشه .طبق این قانون باید تا 19 شهریور 99 مدارک رو اپلود کنه ؟
    تا یک روز مانده به 32 سالگی باید حتما پول واریز بشه، تاریخ امتحان زبان و اتمام تحصیل (دفاع) هم باید قبل از این باشه. پاسپورت هم باید داشته باشید تا بتونید ثبت نام کنید. برای آپلود مدارک تا قبل از اینکه آفیسر بیاد زمان دارید. اگرم آفیسر بیاد 28 روز بهتون زمان میده برای تکمیل ناقصی ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita_22 نمایش پست ها
    شاید خیلی از بچه هایی که رفتن دیگه اینجارو سر نزنن ولی باز تو گروه تلگرام بیشتر میسه پیداشون کرد. بله خیلی از ماها که اومدیم تبدیلش کردیم به ویزای اقامت دایم. خوبیش اینه اینجا میشه امتایز سابقه کار، مترجمی ناتی گرفت و هرچقدر بخواین امتحان زبان بدید پشت سر هم.
    ممنون از پاسختون. امکانش هست لینک گروه تلگرام رو برام بفرستید؟ خودتون همین مسیر رو رفتید؟

Junior Member anahita_22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering - AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_JT نمایش پست ها
    سلام دوستان

دنبال پاسخ یک سوال مهم هستم که خیلی ضروریه برام ، دوستانی که اطلاع دقیق دارند لطف میکنند اگر راهنمایی کنند.

من اسفند فرصتم تموم برای دوسال ، اینکه تا قبل این ددلاین در زمان لاج کردن چه مدارکی ضروریه باید قبلل از لاج آپلود بشه ؟؟

میتونم فقط مدارک دانشگاهی و شناسایی رو آپلود کنم و از این فرصت حداقلی 28 روز تا تعیین آفیسر استفاده کنم و مدرک زبانم آیلتس رو قرار بدم یا اینکه نه بدون داشتن مدرک زبان ریجکت میشه پرونده من؟

قبلا هم یک سری اطلاعات بوده ولی قطعی نبوده که امکانش هست یا نه ؟؟؟

ممنون از وقتی که میذارید.

طبق خود سایت اداره مهاجرت باید زیر 31 سال باشید.

You must

یعنی 30 سال و 364 روز.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)