صفحه 186 از 187 نخستنخست ... 86136176177178179180181182183184185186187 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,851 تا 1,860 , از مجموع 1867

موضوع: ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

سلام دوستان خواهش می کنم اگر کسی بامدرک مجازی شبانه و ...... به خصوص مدرک مجازی برای ویزا 476 اقدام کرده و موفق شده بگه چون من به این مشکل بر خوردم که مدرکم مجازی امیر کبیر هستش می خواستم ببینم میشه اقدام کرد یا نه تو همین سایت کلی حرف های ضد و نقیض وجود داره یکی میگه میشه یکی میگه نه خودم رفتم تو سایت https://immi.homeaffairs.gov.au/visa...76#Eligibility گفته که یکسری از دانشگاه های زیر نظر Washington Accord که دانشگاه های مادر هستن نه زیر مجموعه ای از آنها و همچنین دانشگاه های زیر اما دیگه برای دانشگاه هایی که خودش گفته تبصره نیاورده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

سلام دوستان کسی اطلاع داره که این ویزا به فارغ التحصیلان رشته معماری هم داده میشه یا نه؟ چون من دیدم نوشته رشته های مهندسی دانشگاه تهران و امیر کبیر. معماری رو هم تو ایران زیرشاخه مهندسی حساب میکنن اونجا هم همینظوره؟ اصلا کسی تا حالا با این ویزای 476 با رشته معماری اقدام کرده یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Security- AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanxyz نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی اطلاع داره که این ویزا به فارغ التحصیلان رشته معماری هم داده میشه یا نه؟ چون من دیدم نوشته رشته های مهندسی دانشگاه تهران و امیر کبیر. معماری رو هم تو ایران زیرشاخه مهندسی حساب میکنن اونجا هم همینظوره؟ اصلا کسی تا حالا با این ویزای 476 با رشته معماری اقدام کرده یا نه؟
    سلام من 3 مورد ریجکتی معماری دانشگاه تهران دیدم و یه مورد گرنت.
    برای مورد های ریجکتی هم گفته بودن که قانع نشدن که رشته شون مهندسی هست با توجه به دانشکده و ریزنمرات دروسی که پاس کردند.
    کلا معماری ریسکیه و احتمال ریجکتی هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

من علوم کامپیوتر دیدم که این ویزا رو گرفته و مهندسی معماری دیدم که ریجکت شده. ولی خب علوم کامپیوتریه همه درساش مثل مهندسی کامپیوتر بوده و دروس مهندسی محسوب میشده. راجع به معدن نمیدونم.
    و اینکه به نظزم کلا ریسکیه چون امکان اینکه بگن مهندسی نیست و ریجکت بشه هست. پس بهتره پلن B داشته باشید اگر احیانا ریجکت شد ویزاتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط payamp3 نمایش پست ها
    سلام دوستان خواهش می کنم اگر کسی بامدرک مجازی شبانه و ...... به خصوص مدرک مجازی برای ویزا 476 اقدام کرده و موفق شده بگه چون من به این مشکل بر خوردم که مدرکم مجازی امیر کبیر هستش می خواستم ببینم میشه اقدام کرد یا نه تو همین سایت کلی حرف های ضد و نقیض وجود داره یکی میگه میشه یکی میگه نه خودم رفتم تو سایت https://immi.homeaffairs.gov.au/visa...76#Eligibility گفته که یکسری از دانشگاه های زیر نظر Washington Accord که دانشگاه های مادر هستن نه زیر مجموعه ای از آنها و همچنین دانشگاه های زیر اما دیگه برای دانشگاه هایی که خودش گفته تبصره نیاورده
    شبانه که اوکیه برای اونا فرقی با روزانه نداره.
    مجازی هم مورد گرنت شده دیدم که الآن استرالیاست. هم یه مورد دیدم که مجازی تجارت الکترونیک امیرکبیر بود و ریجکت شده بود. نمیدونم حالا بخاطر این که رشته اش مهندسی نبوده به نظرشون ریجکت شده یا مجازی بودن

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیر

نقل قول نوشته اصلی توسط bikaranm نمایش پست ها
    سلام
    با ترجمه غیر رسمی مدرک موقت دکتری هم میشه برای این ویزا اقدام کرد؟
    ترجمه ناتی از نظر سازمان مهاجرت استرالیا معتبر هست.
    ترجمه مترجم رسمی هم معتبره که خب مدرک موقت رو ترجمه نمیکنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saedheidary نمایش پست ها
    با سلام خدمت د.ستان
    من تا 3 ماه بعد ایشالا از دوره دکتری مهندسی برق دانشگاه امیرکبیر روزانه فارغ التحصیل میشم و میخام برای ویزای 476 اقدام کنم. شرایط سنی و زبان و اینا رو دارم. اما امروز یکی از دوستان نکته ای رو گفت که نگرانم کرد. دوستم گفت که این ویزا فقط برای فاذغ التحصیلان ارشد و لیسانسه و نه برای فارغ التحصیلان دوره دکتری؟ این راسته؟
    ممنون میشم پاسخمو بدید
    اگر شرایط سنی و زبانو بقیه شرایط رو دارید مشکلی نیست. میتونید با دکتری هم اقدام کنید.
    https://immi.homeaffairs.gov.au/visa...n-graduate-476
    در سایت اداره مهاجرت ذکر نشده با مدرک دکتری نمی تونید اقدام کنید.

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیر

نقل قول نوشته اصلی توسط payamp3 نمایش پست ها
    درود بر شما من هم دقیقا با شرایط مشابه شما می خوام اقدام کنم من پاسپورت و مدرک دانشگاهم رو گرفتم و 1 تیر 98 میرم برای خدمت تا 1 سال و آخرین مهلت لاج ویزام 26/11/98 هستش و می خواستم وسط سربازی شروع کنم در این صورت اگر کارت پایان خدمت خواستن چی بگیم ؟ و فرم 80 رو چه بلایی سرش بیاریم
    سلام ... منم الان سربازم و وضعیتم مشابه شماست ... تا اونجایی که توی این فروم خوندم و از یکیاز هم اتاقی هام شنیدم واسه اقدام کردن و درخواست دادن مدرک زبان و گذرنامه با اعتبار مهمه ... این دو مورد رو آماده کن و چند روز از قبل از اتمام دو سال درخواستتو ارسال کن ... تا افیسر شرایط و مدارکتو چک کنه و ببینه پایان خدمت وارد نکردی چند وقت طول میکشه و گویا 28 روز مهلت میدن تا مدارکو کامل که اگه بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی خدمت رفته باشی و البته اضافه خدمت نداشته باشی به مهلتش میرسی ....

Junior Member

سلام ببخشید برای این ویزا نیاز به ارائه تمکن مالی به سفارت هست؟ اگر بله چقدر باید ارائه داد؟ از دوستان کسی هست که مهندسی کامپیوتر باشه و با این ویزا رفته باشه؟ در مورد شرایط کاری اگه کسی هست ممنون میشم توضیح بدید. و اینکه چه موقعیت های شغلی و چه زمینه های کاری رو بیشتر میخوان

Junior Member

سلام. برای درخواست این ویزا اگر 31 سال و چند ماه سنمون باشه مورد قبول نیست ؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)