صفحه 187 از 187 نخستنخست ... 87137177178179180181182183184185186187
نمایش نتایج: از شماره 1,861 تا 1,867 , از مجموع 1867

موضوع: ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Security- AUT

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط slaf نمایش پست ها
    سلام ببخشید برای این ویزا نیاز به ارائه تمکن مالی به سفارت هست؟ اگر بله چقدر باید ارائه داد؟ از دوستان کسی هست که مهندسی کامپیوتر باشه و با این ویزا رفته باشه؟ در مورد شرایط کاری اگه کسی هست ممنون میشم توضیح بدید. و اینکه چه موقعیت های شغلی و چه زمینه های کاری رو بیشتر میخوان
    سلام
    نه نیاز به تمکن مالی نیست.
    بله نصف بچه های 476 ای کامپیوتری هستن.
    در مورد شرایط کار هم خب بهتره رزومه قوی و لینکدین قوی آماده کنید تا ایران هستید تا راحت تر بتونید جذب بازار کار بشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط san_felip نمایش پست ها
    سلام. برای درخواست این ویزا اگر 31 سال و چند ماه سنمون باشه مورد قبول نیست ؟؟
    متاسفانه خیر.
    به صراحت توی سایت اداره مهاجرت گفته شده زیر 31 سال
    یعنی تا 30 سال و 364 روز مورد قبوله
    یعنی تا امروز که 30 شهریور 98 هست، کسی که متولد 31 شهریور 67 و بعد از اون هست میتونه اقدام کنه. (البته تاریخا رو میلادیشو باید چک کنید حتما)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soes1991 نمایش پست ها
    سلام
    نه نیاز به تمکن مالی نیست.
    بله نصف بچه های 476 ای کامپیوتری هستن.
    در مورد شرایط کار هم خب بهتره رزومه قوی و لینکدین قوی آماده کنید تا ایران هستید تا راحت تر بتونید جذب بازار کار بشید.
    خیلی ممنون. ببخشید شما در جریان هزینه های تقریبی قبل از رسیدن به استرالیا (هزینه ترجمه مدارک و ویزا و تست پزشکی و ...) و هزینه های زندگی استرالیا تا قبل پیدا کردن کار هستین؟ هزینه بیمه هم باید پرداخت کنیم؟ و اینکه آیا گروهی هست مختص بچه های ویزا 476 رشته کامپیوتر؟ ببخشید سوالات زیاد شد ممنون میشم اگه پاسخ بدین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط slaf نمایش پست ها
    خیلی ممنون. ببخشید شما در جریان هزینه های تقریبی قبل از رسیدن به استرالیا (هزینه ترجمه مدارک و ویزا و تست پزشکی و ...) و هزینه های زندگی استرالیا تا قبل پیدا کردن کار هستین؟ هزینه بیمه هم باید پرداخت کنیم؟ و اینکه آیا گروهی هست مختص بچه های ویزا 476 رشته کامپیوتر؟ ببخشید سوالات زیاد شد ممنون میشم اگه پاسخ بدین.
    هزینه های زندگی استرالیا که طبق سبک زندگی خیلی می تونه متفاوت باشه نظری نمیتونم بدم واقعا. ولی هزینه هایی که برای ویزا 476 دارید فقط هزینه ترجمه مدارک، آزمون زبان و پرداخت هزینه ویزاست. نیازی به بیمه قبل از رسیدن به استرالیا ندارید. تست پزشکی هم این ویزا نداره اگر ایران هستید.
    یه گروه تلگرام برای 476 هست ولی مختص کامپیوتر نیست. بهم خصوصی شمارتون رو بدین اددتون کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- صنعتی امیرکبیر

سلام دوستان
    من به یه مشکلی برخورد کردم و نیاز به راهنمایی فوری دارم.
    متاسفانه زمانی که برای 476 اقدام کردم تقریباً یک سال پیش، سوال مربوط به خدمت نظامی رو با این تصور که منظورش خدمت رسمیه و نه خدمت وظیفه خیر پاسخ دادم. الان که میخوام برای 189 اقدام کنم، سه تا راه دارم:
    یا اپلیکیشن 189 رو هم مثل 476 برم جلو و پاسخ رو خیر بدم که احتمال گیر دادن آفیسر شدیداً بالاست که اگر مغایرت تشخیص بده میتونه ریفیوز کنه و 476 رو هم کنسل کنه
    یا توی اپلیکیشن 189 سربازی رو اعلام کنم که در این حالت هم آفیسر اگر با هیزتوری بررسی کنه متوجه مغایرت میشه و مثل حالت قبل نه تنها اپلیکیشن جدید، بلکه ویزا 476 رو هم در معرض خطر لغو قرار میده.
    و راه سوم هم اینکه قبل از اینکه برای 189 اپلای کنم، با فرم 1023 (اصلاح اطلاعات نادرست) سربازیم رو به هوم افیرز اعلام کنم.
    ترجیح خودم اینه که از مسیر سوم برم اما هیچ اطلاعی ندارم که برخورد با چنین پرونده ای چه طور میتونه باشه. ضمن اینکه من سربازیم سه ماه بوده بقیه ش پروژه های کسر خدمت پوشش دادن.
    ممنون میشم کسی اگر تجربه مرتبطی داره باهام به اشتراک بگذاره

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط jaythunder نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به یه مشکلی برخورد کردم و نیاز به راهنمایی فوری دارم.
    متاسفانه زمانی که برای 476 اقدام کردم تقریباً یک سال پیش، سوال مربوط به خدمت نظامی رو با این تصور که منظورش خدمت رسمیه و نه خدمت وظیفه خیر پاسخ دادم. الان که میخوام برای 189 اقدام کنم، سه تا راه دارم:
    یا اپلیکیشن 189 رو هم مثل 476 برم جلو و پاسخ رو خیر بدم که احتمال گیر دادن آفیسر شدیداً بالاست که اگر مغایرت تشخیص بده میتونه ریفیوز کنه و 476 رو هم کنسل کنه
    یا توی اپلیکیشن 189 سربازی رو اعلام کنم که در این حالت هم آفیسر اگر با هیزتوری بررسی کنه متوجه مغایرت میشه و مثل حالت قبل نه تنها اپلیکیشن جدید، بلکه ویزا 476 رو هم در معرض خطر لغو قرار میده.
    و راه سوم هم اینکه قبل از اینکه برای 189 اپلای کنم، با فرم 1023 (اصلاح اطلاعات نادرست) سربازیم رو به هوم افیرز اعلام کنم.
    ترجیح خودم اینه که از مسیر سوم برم اما هیچ اطلاعی ندارم که برخورد با چنین پرونده ای چه طور میتونه باشه. ضمن اینکه من سربازیم سه ماه بوده بقیه ش پروژه های کسر خدمت پوشش دادن.
    ممنون میشم کسی اگر تجربه مرتبطی داره باهام به اشتراک بگذاره
    سلام
    به نظر من قطعا باید با وکیل مشورت کنید چون تجربه اونا بالاتره احتمال اینکه کیسی مشابه شما دیده باشن بالاست و چون مسئله مهمی هست احتمالا میارزه به هزینه اش. ولی یه قانون کلی هست دروغ نگیم. چون به هر دلیل و احتمالی راستشو هر وقت بفهمن خطره، چه برای PR چه بعدا برای شهروندی. امیدوارم حل بشه مشکلتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- صنعتی امیرکبیر

ممنوناز پاسختون. اتفاقا امروز همین کار رو کردم و پیشنهاد قطعی وکیل هم استفاده از فرم 1023 و اطلاع رسانی به اداره مهاجرت قبل از اقدام برای 189 بود. در هر حالت ریسک خودش رو داره اما وکیلی که من باهاش مشورت کردم با قاطعیت میگفت مشکلی پیش نمیاد. امیدوارم همینطور باشه. در هر صورت نتیجه ش رو هر چی که بود برای بقیه اینجا به اشراک میگذارم
    نقل قول نوشته اصلی توسط soes1991 نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من قطعا باید با وکیل مشورت کنید چون تجربه اونا بالاتره احتمال اینکه کیسی مشابه شما دیده باشن بالاست و چون مسئله مهمی هست احتمالا میارزه به هزینه اش. ولی یه قانون کلی هست دروغ نگیم. چون به هر دلیل و احتمالی راستشو هر وقت بفهمن خطره، چه برای PR چه بعدا برای شهروندی. امیدوارم حل بشه مشکلتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)