صفحه 19 از 187 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 1867

موضوع: ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

Member Maziar_Rafiei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوالکتریک- پلی تکنیک تهران

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

سلام،
    من مدارک زیر رو آپلود کردم(همشون pdf هست):
    1.فرم 80
    2.فرم 1221
    3.اسکن شناسنامه و اسکن ناتیش
    4.اسکن کارت ملی و اسکن ناتیش
    5. اسکن پاسپورت و اسکن عکس پاسپورت
    6. اسکن اصل دانشنامه و ناتیش
    7. اسکن ناتی ریزنمرات
    8.اسکن کارنامه IELTS ناتیش
    دیگه چی رو باید اسکن کنم؟
    در مورد عدم سوءپیشینه و گواهی پزشکی بمونم کیس افیسرم مشخص بشه و ازم بخواد بعد برم دنبالش؟( عدم سوء پیشینه حدود 1 هفته طول میکشه)
    کلا از کجا متوجه بشم مدارکم تکمیله و بعد از 28 روز به دلیل عدم تکمیل مدارک رد نشم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    ممنونم ار وقتي كه مي گذاريد و راهنمايي كه مي كنيد

يك سوال داشتم؛ من مرداد سال آينده 31 سالم مي شه و شهريور ماه از پايان نامه فوق ليسانسم دفاع مي كنم... با اين حساب نمي تونم براي اين ويزا درخواست بدهم، درسته؟

Member mehrfarid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Maziar_Rafiei نمایش پست ها
    سلام،
    من مدارک زیر رو آپلود کردم(همشون pdf هست):
    1.فرم 80
    2.فرم 1221
    3.اسکن شناسنامه و اسکن ناتیش
    4.اسکن کارت ملی و اسکن ناتیش
    5. اسکن پاسپورت و اسکن عکس پاسپورت
    6. اسکن اصل دانشنامه و ناتیش
    7. اسکن ناتی ریزنمرات
    8.اسکن کارنامه IELTS ناتیش
    دیگه چی رو باید اسکن کنم؟
    در مورد عدم سوءپیشینه و گواهی پزشکی بمونم کیس افیسرم مشخص بشه و ازم بخواد بعد برم دنبالش؟( عدم سوء پیشینه حدود 1 هفته طول میکشه)
    کلا از کجا متوجه بشم مدارکم تکمیله و بعد از 28 روز به دلیل عدم تکمیل مدارک رد نشم؟
    همینارو اپلود کن خود کیس آفیسر چیزی کم باشه بهت میگه. در ضمن من فرم 1221 رو آپلود نکردم ازمون هم نخواست و البته هم تو لیست داکیومنتای مورد نیاز نیست. اینجا لیستشون هست ببینید. http://www.immi.gov.au/Visas/Pages/checklists/476.aspx

رشته و دانشگاه
    university of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط saber1332 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنونم ار وقتي كه مي گذاريد و راهنمايي كه مي كنيد

يك سوال داشتم؛ من مرداد سال آينده 31 سالم مي شه و شهريور ماه از پايان نامه فوق ليسانسم دفاع مي كنم... با اين حساب نمي تونم براي اين ويزا درخواست بدهم، درسته؟
    سلام . متاسفانه نه چون شما زمانیکه درخواست ویزاتون رو میدید باید کمتر از 31 سال باشید و از پایان نامتون هم دفاع کرده باشید. بهترین راه به نظر من برای شما اینه که حداقل زمان دفاعتون رو بندازید تیرماه. بالافاصله بعد از دفاعتون لاج کنید. که تاریخ دفاع که تاریخ فارق التحصیلیتونه قبل از لاج و سنتونم قبل از 31 سال باشه.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrfarid نمایش پست ها
    همینارو اپلود کن خود کیس آفیسر چیزی کم باشه بهت میگه. در ضمن من فرم 1221 رو آپلود نکردم ازمون هم نخواست و البته هم تو لیست داکیومنتای مورد نیاز نیست. اینجا لیستشون هست ببینید. http://www.immi.gov.au/Visas/Pages/checklists/476.aspx
    راستش تو همین فروم یه سری اومده بودن گفتن غیر از فرم 80 فرم های 1221 و 1276 رو هم بعدا میگه بفرستین که من واسه همین همراه با فرم 80 فرم 1221 رو هم فرستادم.(زیاد باشه مشکلی نداره کم نباشه )
    این کیس افیسر قبل 28 روز سر و کلش پیدا میشه دیگه؟
    در مورد مدیکال و عدم سوء پیشینه هم بمونم کیس افیسرم بگه برم دنبالش یا نه از الان کاراش انجام بدم.( به عید بخورم دیگه نمیتونم ترجمه کنم میمونه بعد عید، اخه دارالترجمه آبیز گفته 15 فروردین به بعد هستند.)
    خود گرفتن عدم سوء پیشینه هم یه یک هفته‌ای طول میکشه با ترجمه میشه حدود 10 روز. دیر نمیشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    ویزای 476 که ماله دانشگاه های خوب دنیاست ، میخواستم بدونم فقط مخصوص بومی هاست ؟؟؟؟؟؟؟؟

منظورم اینه که مثلا یه ایرانی بره مدرکش رو از یکی ار دانشگاه های لهستان که اسم اون دانشگاه در لیست دانشگاه های مورد تایید برای ویزای 476 باشه رو بگیره ، میتونه واسه این ویزا اقدام کنه یا اینکه فقط کسایی که تابعیت لهستانی دارن میتونن از اون دانشگاه مدرک بگیرن و فقط اونا میتونن اقدام کنن نه افراد خارجی که از اون دانشگاه مدرک دارن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط B12 : March 11th, 2015 در ساعت 08:07 PM

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط B12 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ویزای 476 که ماله دانشگاه های خوب دنیاست ، میخواستم بدونم فقط مخصوص بومی هاست ؟؟؟؟؟؟؟؟

منظورم اینه که مثلا یه ایرانی بره مدرکش رو از یکی ار دانشگاه های لهستان که اسم اون دانشگاه در لیست دانشگاه های مورد تایید برای ویزای 476 باشه رو بگیره ، میتونه واسه این ویزا اقدام کنه یا اینکه فقط کسایی که تابعیت لهستانی دارن میتونن از اون دانشگاه مدرک بگیرن و فقط اونا میتونن اقدام کنن نه افراد خارجی که از اون دانشگاه مدرک دارن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام، والا تو لیست دانشگاه ها و شرایط اخذ ویزا چیزی در مورد ملیت نگفته! قاعدتا نباید مشکلی داشته باشه. ولی بازم بپرسین.
    اینم لینک ویزا که همه ی چیزا تقریبا توش نوشته شده.
    http://www.immi.gov.au/visas/pages/476.aspx

رشته و دانشگاه
    university of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط B12 نمایش پست ها
    سلام دوستان

مشکلی نیست. مهم اینه که سن زیر 31 و مدرک از یکی از داشنگاه های داخل لیست و ایلتس بالای 6 داشته باشید.

رشته و دانشگاه
    university of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Maziar_Rafiei نمایش پست ها
    راستش تو همین فروم یه سری اومده بودن گفتن غیر از فرم 80 فرم های 1221 و 1276 رو هم بعدا میگه بفرستین که من واسه همین همراه با فرم 80 فرم 1221 رو هم فرستادم.(زیاد باشه مشکلی نداره کم نباشه )
    این کیس افیسر قبل 28 روز سر و کلش پیدا میشه دیگه؟
    در مورد مدیکال و عدم سوء پیشینه هم بمونم کیس افیسرم بگه برم دنبالش یا نه از الان کاراش انجام بدم.( به عید بخورم دیگه نمیتونم ترجمه کنم میمونه بعد عید، اخه دارالترجمه آبیز گفته 15 فروردین به بعد هستند.)
    خود گرفتن عدم سوء پیشینه هم یه یک هفته‌ای طول میکشه با ترجمه میشه حدود 10 روز. دیر نمیشه؟
    زیاد باشه ضرر نمیکنی. در مورد سوئ پیشینه در خواستش رو بده. ما خودمون درخواست دادیم و وقتی کیس آفیسر اومد دادیم ترجمه ولی شما زودتر بدی مشکلی نداره. کیس آفیسر ما بعد از 32 روز اومد ولی وقتی سوئ پیشینه رو واسش ایمیل کردم گفت مدیکالم انجام بده گفتم انجام دادم هنوز نتیجش نیومده که گفت تا نتیجه مدیکالت بیاد فرایندش متوقف میشه. اگر زودتر داده بودیم احتمالا یه راست ویزا صادر میشد دیگه ولی ریسکم داره که یهو چندماه نیاد و مهلت ورودت کم باشه.

Junior Member

سلام دوستان،
    یه سوال: از همه مدارک باید علاوه بر ترجمه certify copy هم داشته باشیم؟
    من برای سند ازدواج و سو پیشینه برابر اصل نخواستم و دارالترجمه هم چیزی نگفت!!!
    میشه همینجوری لاج کرد؟
    راستی هزینه ترجمه برای کسایی که متاهل اند چقدر شد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)