صفحه 2 از 187 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1867

موضوع: ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

سلام،

با گرفتن یک آیلتس 7 و گذراندن یک دوره تخصصی یک ساله در استرالیا ویزا 476 را میشود بهpr تبدیل کرد؟ یعنی دیگه احتیاجی نیست بعدش کار مرتبط پیدا کنیم؟ چون رشته ی من (مهندسی پزشکی) طوریکه که حتی بعد از گذروندن دوره تخصصی هم امیدی به کار پیدا کردن ندارم. فقط برا من مهم است که اقامت بگیرم کار کردن مهم نیست شاید تو زمینه های دیگه کار کنم....

خیلی ممنون میشم اگه جواب بدید

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

سلام,
    اگر کسی واجد شرایط این ویزا باشه و همسرش باردار باشه, آیا در صورتیکه بعد از گرفتن این ویزا به استرالیا سفر کنه و فرزندشو در اونجا بدنیا بیاره , اقامت به فرزندش تعلق میگیره یانه؟ و اینکه اگه متوجه بشن بارداری اجازه ورود همسر رو به استرالیا میدن یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران محیط زیست امیرکبیر

سلام
    دوستان مهمه که فارغ التحصیل روزانه - شبانه - پردیس یا مجازی باشیم؟ میخوام بدونم همه ی فارغ التحصیل های امیرکبیر میتونن اقدام کنن؟

Junior Member

دوستان یه سوال
    پاسپورت رو باید مهر ناتی بزنیم حتماً؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_86 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال
    پاسپورت رو باید مهر ناتی بزنیم حتماً؟
    من پاسپورتمو مهر ناتی نزدم و ایرادی نگرفتن.

نقل قول نوشته اصلی توسط POURALIZADEH نمایش پست ها
    سلام
    دوستان مهمه که فارغ التحصیل روزانه - شبانه - پردیس یا مجازی باشیم؟ میخوام بدونم همه ی فارغ التحصیل های امیرکبیر میتونن اقدام کنن؟
    ببینید توی دانشنامه تون چی نوشته، براشون مهم کلمه مهندسیه و اسم دانشگاهه...میدونم روزانه و شبانه فرقی نداره ولی مجازی و پردیس رو نمیدونم. در کل کلمات دانشنامه تون مهمه.

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

نقل قول نوشته اصلی توسط mar_bakhshi نمایش پست ها
    سلام,
    اگر کسی واجد شرایط این ویزا باشه و همسرش باردار باشه, آیا در صورتیکه بعد از گرفتن این ویزا به استرالیا سفر کنه و فرزندشو در اونجا بدنیا بیاره , اقامت به فرزندش تعلق میگیره یانه؟ و اینکه اگه متوجه بشن بارداری اجازه ورود همسر رو به استرالیا میدن یا نه؟
    اصلا فکر نکنم زن باردار اجازه سفر هوایی به هیچ جایی رو داشته باشه .... تازه اگرم داشته باشه این سفر طولانی خطرناکه برای خانم باردار و توصیه نمیشه!
    و اینکه من میدونم محل تولد هیچ ارتباطی به اقامت نداره و اون فرزند یا باید 10 سال اول زندگیشو اونجا باشه تا اقامت بگیره یا بعد 18 سالگی خودش اقدام کنه و هیچ امتیاز مثبتی نیست که اونجا به دنیا اومده باشه!

Junior Member abbasian66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق مهندسی پلیمر دانشگاه تهران

دوستان، امضایی که در آخر فرم ها می زنیم باید انگلیسی باشه یا همون امضای فارسی معمولی مون؟
    و اینکه اگه بعد از گرفتن ویزا، ازدواج کنم، چقدر طول می کشه که به همسرم هم ویزا بدن؟ همون اندازه ی زمان ویزای اولیه یا کم تر از اون؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط abbasian66 نمایش پست ها
    دوستان، امضایی که در آخر فرم ها می زنیم باید انگلیسی باشه یا همون امضای فارسی معمولی مون؟
    و اینکه اگه بعد از گرفتن ویزا، ازدواج کنم، چقدر طول می کشه که به همسرم هم ویزا بدن؟ همون اندازه ی زمان ویزای اولیه یا کم تر از اون؟
    هر امضایی میتونین بزنین. هیچ فرقی نمیکنه.

قاعدتا ویزای همسر هم در همون حدود 3 تا 4 هفته طول میکشه. مگر اینکه همسرتون مورد خاصی داشته باشن که چک امنیتشون طول بکشه.

Member Maziar_Rafiei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوالکتریک- پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط arman262012 نمایش پست ها
    سلام،

با گرفتن یک آیلتس 7 و گذراندن یک دوره تخصصی یک ساله در استرالیا ویزا 476 را میشود بهpr تبدیل کرد؟ یعنی دیگه احتیاجی نیست بعدش کار مرتبط پیدا کنیم؟ چون رشته ی من (مهندسی پزشکی) طوریکه که حتی بعد از گذروندن دوره تخصصی هم امیدی به کار پیدا کردن ندارم. فقط برا من مهم است که اقامت بگیرم کار کردن مهم نیست شاید تو زمینه های دیگه کار کنم....

خیلی ممنون میشم اگه جواب بدید
    اینایی که گفتین امتیاز داره و خوبه ولی کافی نیست. برای PR شما باید 60 امتیاز رو بیارین حالا به هر طریقی!! با IELTS همه ی اسکیل ها 7 ، 10 امتیاز و اون دوره های 12 ماهه هم 5 امتیاز میارین(به هزینش دقت کنین بین 10 تا 15 هزار دلاره) ولی باید امتیاز های دیگه رو هم بیارین.15 امتیاز از assessment مدرکتون میارین.سنتون اگه زیر 25 باشین 25 امتیاز اگه بین 25 و 30 باشین 30 امتیاز.ببینین با این شرایط 60 امتیاز رو دارین اگه اره که می‌تونین PR رو اکی کنین.
    در ضمن منم مهندسی پزشکی-بیوالکتریک خوندم این رشته تو خارج از ایران بازار کارش خوبه تا اونجایی که من تحقیق کردم چرا انقدر ناامید!!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)