صفحه 3 از 187 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1867

موضوع: ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

Junior Member abbasian66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق مهندسی پلیمر دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

دوستان دانشگاه تهرانی: گرفتن ریز نمرات از طریق همون سیستم ems.ut.ac.ir که کاملاً اینترنتی هست انجام میشه؟ و خب از اونجایی که غیر رسمیه قبل از اینکه برای ترجمه ببرمش، نیازی به مهر وزارت علوم یا جای دیگه ای نداره؟؟

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط abbasian66 نمایش پست ها
    دوستان دانشگاه تهرانی: گرفتن ریز نمرات از طریق همون سیستم ems.ut.ac.ir که کاملاً اینترنتی هست انجام میشه؟ و خب از اونجایی که غیر رسمیه قبل از اینکه برای ترجمه ببرمش، نیازی به مهر وزارت علوم یا جای دیگه ای نداره؟؟
    اگر فارغ التحصیل شدید باید از https://srm.ut.ac.ir درخواست بدید. کارنامه رسمی می دن بتون اما در صورتیکه دانشنامه گرفته باشید. اگر دانشنامه نگرفته باشید باید آدرس دانشگایی که میخواید کارنامرو پست کنید بدین بشون با پست DHL می فرستن. این برای کارنامه لاتین بود.

اما اونی که از
    ems.ut.ac.ir می گیرین که فارسی هم هست تا اونجاییکه من می دونم قابل ترجمه نیست! شاید من اشتباه می کنم.
    راهنماش اینجاست
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

Junior Member abbasian66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق مهندسی پلیمر دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamr1 نمایش پست ها
    اگر فارغ التحصیل شدید باید از https://srm.ut.ac.ir درخواست بدید. کارنامه رسمی می دن بتون اما در صورتیکه دانشنامه گرفته باشید. اگر دانشنامه نگرفته باشید باید آدرس دانشگایی که میخواید کارنامرو پست کنید بدین بشون با پست DHL می فرستن. این برای کارنامه لاتین بود.

اما اونی که از
    ems.ut.ac.ir می گیرین که فارسی هم هست تا اونجاییکه من می دونم قابل ترجمه نیست! شاید من اشتباه می کنم.
    راهنماش اینجاست

دانشنامه ام رو نگرفتم، اگه این ریزنمره ی فارسی قابل ترجمه نیست پس کسایی که با گواهی موقت اقدام کردن، چطوری ریزنمره دادن به NAATI برای ترجمه؟

سلام
    من آنلاین اپلای کردم وجه شم از طریق یکی ازین شرکتا از توی immiaccount با دبیت کارت شون واریز کردم بعدش هم یه ایمیل خودکار از سایت اداره مهاجرت برام اومد مبنی بر اینکه ما اطلاعات شمارو دریافت کردیم. کسی اطلاع داره که باید فرم 1440 رو هم پر کنم یا نیازی نیست. سوال دیگه م هم اینه که چه موقعی باید مدارکم رو آپلود کنم ؟ الان تو سایت استتوس م رو in progress زده.

نقل قول نوشته اصلی توسط mar_bakhshi نمایش پست ها
    سلام
    من آنلاین اپلای کردم وجه شم از طریق یکی ازین شرکتا از توی immiaccount با دبیت کارت شون واریز کردم بعدش هم یه ایمیل خودکار از سایت اداره مهاجرت برام اومد مبنی بر اینکه ما اطلاعات شمارو دریافت کردیم. کسی اطلاع داره که باید فرم 1440 رو هم پر کنم یا نیازی نیست. سوال دیگه م هم اینه که چه موقعی باید مدارکم رو آپلود کنم ؟ الان تو سایت استتوس م رو in progress زده.
    توی ایمیلی که دادن بهتون نوشته شده که مدارک مربوطه رو توی همون immi account تون تا 28 روز آپلود کنین. تنها فرم های 80 و 1221 نیاز هست.

Junior Member

دوستان چندتا سوال دارم
    1- مشخصات سابقه کاری که تو فرم 80 و 1221 مینویسیم بعدا برای کار پیدا کردن مد نظر قرار میگیره یا بعدا میتونیم رزومه درست کنیم برا شرکتا؟
    2- مشخصات سربازی رو خواسته تو فرم 80 آیا اگه نیرو انتظامی بودم بنویسم ؟ کلا خدمت رو باید بنویسیم؟

دوستان برای ارسال پول چه صرافی رو پیشنهاد می کنید
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

نقل قول نوشته اصلی توسط samba_a نمایش پست ها
    دوستان برای ارسال پول چه صرافی رو پیشنهاد می کنید
    www.moneymex.com

مرسي دوستان برأي آزمايش ها ليست آزمايش ها و فرم هاشون كجاي سايت هست. اسم يك سري آزمايشگاه تو سايت هست بايد برم اونجا حتما؟
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

نقل قول نوشته اصلی توسط samba_a نمایش پست ها
    مرسي دوستان برأي آزمايش ها ليست آزمايش ها و فرم هاشون كجاي سايت هست. اسم يك سري آزمايشگاه تو سايت هست بايد برم اونجا حتما؟
    شما فقط توی immi account تون قسمتhealth رو پر میکنید که hap id بگیرید.....آزمایشات رو روزی که میرید پیش دکتر انجام میدین.....کیس آفیسر بهتون میگه برید پیش دکتر مربوطه توی ی زمان معین 28 روزه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)