صفحه 5 از 187 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1867

موضوع: ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_86 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ های کاملت ... در مورد سوال قبل حسابی خیالم راحت شد..! فقط جواب این سوال رو کامل نگرفتم..! میشه قبل از اینکه آفیسر بگه مدیکال رو انجام بدیم! یادمه یسری از دوستان گفتن میشه..
    بازم ممنون
    شدنش میشه ولی به نفعتون نیست، کسی از دوستان اینکارو کرده بود و خیلی طول کشید تا کیس آفیسرش پیدا شه و در نهایت وقتی ویزاش اومد فقط 50 روز وقت داشت از ایران بره، چون همونطور که گفتم تاریخ ویزا وابسته به تاریخ مدیکال هست.

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrfarid نمایش پست ها
    سلام دوستان. من تازه نمره آیلتسم اومد و می خوام اقدام کنم. توضیحات دوستمون mahdiye64 خوب بود. فقط من دانشنامم رو نگرفتم. مدرکم موقته هم لیسانسم هم ارشدم. بهم گیر میدن؟ باید حتما برم آزادشون کنم الان؟ دوستم پارسال با موقت اقدام کرد شد ولی نمی دونم قوانین تغییر کرده یا نه؟ اصلا مهر ناتی می زنن مدرک غیر رسمی رو؟

دوستان اگه کسی میدونه لطفا منو راهنمایی کنه. خیلی واسم مهمه. چون آزاد کردن مدرک دانشگاه تهران علاوه بر زمانه بیش از1 ماه هزینه زیادیم داره و من میخوام ببینم اگه راهی نداره قبل از اقدام برم دنبال دانشنامم. چون بعدا به خاطر زمان ممکنه ویزام رد بشه.
    کسی بوده جدیدا با مدرک موقت اقدام کرده باشه؟
    دوست عزیز من اصلا در این مورد تجربه ای ندارم، پیشنهادی که بهت میکنم خوندن آرشیو سال قبله، منم تو فروم دیدم کسایی که با موقت اقدام کردن، آرشیو رو بخون، انشالا پاسخت رو میگیری.
    دوستان قدیمی لطفا به این دوستمون کمک کنین و تجربیاتتون رو در اختیار بذارین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiye64 نمایش پست ها
    شدنش میشه ولی به نفعتون نیست، کسی از دوستان اینکارو کرده بود و خیلی طول کشید تا کیس آفیسرش پیدا شه و در نهایت وقتی ویزاش اومد فقط 50 روز وقت داشت از ایران بره، چون همونطور که گفتم تاریخ ویزا وابسته به تاریخ مدیکال هست.
    باشه پس صبر می کنم تا آفیسرم مشخص بشه. راستی تو صفحه شخصی خودم ، جایی که فایل هارو اتچ می کنیم.. یک قسمت هست به عنوان زیر...وقتی میخوام اطلاعات رو پر کنم تاریخ ورود به استرالیا رو میخواد که اگه پر نکنیم نمی تونیم به قسمت های بعدی بریم...این فرم رو باید پر کنیم حتماً؟ ماجرای فرم clearance که گفتی چیه؟ ممنون Complete character assessment particulars for this applicant

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_86 نمایش پست ها
    باشه پس صبر می کنم تا آفیسرم مشخص بشه. راستی تو صفحه شخصی خودم ، جایی که فایل هارو اتچ می کنیم.. یک قسمت هست به عنوان زیر...وقتی میخوام اطلاعات رو پر کنم تاریخ ورود به استرالیا رو میخواد که اگه پر نکنیم نمی تونیم به قسمت های بعدی بریم...این فرم رو باید پر کنیم حتماً؟ ماجرای فرم clearance که گفتی چیه؟ ممنون Complete character assessment particulars for this applicant

Character assessment همون clearance هست. تاریخ هایی که میزنید مهم نیست اصلا، الکی ی چیزی بزنید.

Member mehrfarid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiye64 نمایش پست ها
    دوست عزیز من اصلا در این مورد تجربه ای ندارم، پیشنهادی که بهت میکنم خوندن آرشیو سال قبله، منم تو فروم دیدم کسایی که با موقت اقدام کردن، آرشیو رو بخون، انشالا پاسخت رو میگیری.
    دوستان قدیمی لطفا به این دوستمون کمک کنین و تجربیاتتون رو در اختیار بذارین.
    خیلی ممنون. باشه اونجا رو نگاه میکنم. لطف کردید.
    دوستان اگه کسی میدونه کمک کنه؟ یعنی همتون مدرکتون رو آزاد کردید؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز

میخواستم بپرسم مهندسی نفت هم شامل این ویزا میشه چون توی مدرک مهندسی نفت مخازن نوشته شده

Junior Member abbasian66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق مهندسی پلیمر دانشگاه تهران

سلام دوستان،
    اگه كارنامه لاتين غير رسمي رو به عنوان ريزنمرات موقع لاج بفرستم، مشكلي به وجود مياد؟ (چون دانشنامه رو نگرفتم ريزنمرات رسمي رو نميتونم بگيرم)

Junior Member

من مدرکمو ازاد کردم. چون کیس افیسر ازم خواست مدرکی نشون بدم که می تونم از ایران خارج شم. یعنی مدرک موقت که گفته تعهد داریم دو سال از اون ایراد میگیرن. به خیلیا گیر ندادن و تونستن با مدرک موقت ویزاشونو بگیرن. من یادم میاد اون موقع یه مترجم ناتی بود که گف اگه بخاین این کلمه تعهد رو که تو مدرک نوشته ترجمه نمی کنه. البته من دیر اینو فهمیدم ولی فک کنم اگه اینو ترجمه نکنن هیچ مشکلی نیس.

Junior Member

سلام، افيسر از من خواسته فقط فرم ٨٠ را ارسال كنم و چيزي راجع به فرم ١٢٢١ نگفته! يعني نيازي نيست اين فرم را هم پر كنم؟ بهترين راه براي پر كردم فرم ٨٠ چيه با توجه كه نميشه ذخيره كرد، يعني اول پركنيم پرينت بگيريم امضا كنيم و بعد تمامي صفحات را يكي يكي اسكن كنيم؟ كه ديگه يك فايل به هم پيوسته نداريم! در ضمن بعد از فقط ٢٠ روز از زمان لاج افيسر من مشخص شد اين زمان خيلي زودتر از پيش بيني من بود.

Junior Member hosein2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -AmirKabir-

سلام دوستان
    بنده فارغ التحصیل کارشناسی امیرکبیرم و تا اونجای که مطالب رو خوندم و زیر رو کردم تنها چیزی که از دانشگاه لازمه برای ویزا 476 ریزنمرات غیررسمی فارسی + نامه فراغت از تخصیل به نظام وظیفه است که اونا رو میبریم به دارالترجمه آبیز تا ترجمه شه و مهر ناتی بزنن و نیازی به آزاد سازی اصل مدرک نیست مثل اینکه فقط میخوان بدونن که رشته مهندسی بودیم یا نه .که این خیلی خوبه چون من سربازی نرفتم و میخوام وثیقه بزارم خارج شم.

در این رابطه یه سئوال اساسی داشتم از دوستانی که اطلاع دارن . قضیه اینه ما رفتیم استرالیا و یه سال و نیم به سر اومد خواستیم واسه یه نوع ویزا دیگه اقدام کنیم مثلا اقامت دائم 190 .. حالا اون موقست که باید مدرک دانشگاهی مهندسی رو برای ارزشیابی بدیم سازمان Engineers Australia .. آیا سازمان های ارزشیابی همین مدرکی رو که قبلا ترجمه کردیم قبول میکنن یا باید ترجمه اصل مدرک(رسمی آزاد شده) باشه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)