صفحه 51 از 187 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1867

موضوع: ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

دوستان اگه کسی بعد از گرنت ویزاش برای خانواده اش اقدام کرده لطفا بهم پیام بده . من چند تا سوال دارم
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Software Engineering Stafordshire University

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    من چند تا سوال دارم لطفا اگر کسی اطلاعات داره راهنمایی کنه.

من بعنوان additional applicat دارم اقدام میکنم و اینکه نامزد من الان رفته استرالیا یعنی ویزاش گرنت شده .
    سوال اول اینکه من باید دوباره فرم 1276 رو پر کنم بفرستم یا اینکه 1436؟ بعد ضاهرا توی سایت گفته شده که باید با پست بفرستین به دفتر ادلاید ایا درسته این پروسه؟ اگر باید پست بشه شامل همه مدارک ترجمه شده هست منظورشون؟
    سوال دوم اینکه , ایا مدیکال رو هم الان باید بفرستم یا اینکه صبر کنم اکسبت که کردن بعد اینکارو انجام بدم؟ در اینصورت ایا باید دوباره مدیکال رو پست کنم ؟

لطفا دوستانی که این مراحل رو رفتن کمک کنند.

ممنون

Member mehrfarid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria32 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند تا سوال دارم لطفا اگر کسی اطلاعات داره راهنمایی کنه.

من بعنوان additional applicat دارم اقدام میکنم و اینکه نامزد من الان رفته استرالیا یعنی ویزاش گرنت شده .
    سوال اول اینکه من باید دوباره فرم 1276 رو پر کنم بفرستم یا اینکه 1436؟ بعد ضاهرا توی سایت گفته شده که باید با پست بفرستین به دفتر ادلاید ایا درسته این پروسه؟ اگر باید پست بشه شامل همه مدارک ترجمه شده هست منظورشون؟
    سوال دوم اینکه , ایا مدیکال رو هم الان باید بفرستم یا اینکه صبر کنم اکسبت که کردن بعد اینکارو انجام بدم؟ در اینصورت ایا باید دوباره مدیکال رو پست کنم ؟

لطفا دوستانی که این مراحل رو رفتن کمک کنند.

ممنون
    دوست عزیز من جواب همه سوالاتون رو نمیدونم ولی اونایی که میدونم رو بهتون میگم.
    شما باید آنلاین فرم پر کنید و بفرستید تمام مدارکتون رو در اکانت اتچ کنید ولی فک میکنم اگر از طریق همسرتون میرید ایشون باید این کار رو بکنه یعنی در اکانت immi خودش اسم شما رو به عنوان همراه اضافه کنه و شما در حساب ایشون برید مدارکتون رو اتچ و ارسال کنید.
    مدیکال رو باید صبر کنید HAP ID دریافت کنید که اونم بعد از اینکه لاج کردید توی سیستم (یا همسرتون شما رو اضافه کرد) و هزینه رو پرداخت کردید میگیرید و کیس آفیسر هم باید بیاد بگه چه آزمایش هایی بدید.
    در کل به نظر من همسرتون یه ایمیل بزنه بهشون و بگه میخواد شمارو اضافه کنه و اونا راهنماییش کنن. چون برای اثبات نامزد بودنتون هم باید مدارکی ارائه بدید یا عقد نامه یا قرارداد خونه مشترک یا حساب بانکی مشترک و هرچیزی که کیس آفیسر رو قانع کنه به همین حاطر در مورد شما پرسیدن سوال از خودشون بهترین راهکاره

visa: subclass 476 , lodge: 4 Feb 2015 , case officer: 6 March 2015 , Health examination: 10 March 2015 , Grant: 16 March 2015

دوستان سلام،
    وقت بخير و خوشي، من امروز بعد شش روز از تاريخ درخواستم گواهي سو پيشينم رسيد و دادم براي ترجمه رسمي. بهتره و به نظرم اعتبارش تمديد ميشه به سه ماه از يكماه اينطوري كه شنيدم. من روز شنبه هم رفتم پزشك مورد اعتماد سفارت واسه مديكال در بيمارستان آتيه و سه شنبه تماس گرفتن بيا عكست خوب نشده! نه عكس قفسه سينم، عكس صورتم!! رفتم و قشنگ اومد تو دماغم از فاصله سي سانتي يه عكس بادمجوني آزم گرفت و گفت سريعا ميفرستن واسه استراليا! امروز كماكان پس از گذشت شش روز از هفتاد و دو ساعت وعده داده شده هيچ چيزي رو نفرستادن! زنگ هم ميزنم نيستن! كلا گفتم كه بدونين كه اگه بعدا رفتين سرشون حسابي شلوغه! همون شنبه يه خانواده پنج نفره أمده بودن قشنگ يه ساعت علاف شدم.
    حالا اميدوارم بفرستن نهايتا تا يكشنبه ، نميدونم ولي كسي تاحالا شده واسه مديكالش از روز تست نه روز صبر كنه؟! من أصلا نميتونم بفهمم دليلش چي ميتونه باشه! شايد تعطيلي اخر هفته پيش باشه ولي كلا غيرعاديه!
    باز اطلاع خواهم داد
    شب تاريك و بيم موج و گردابي چنين هايل ... كجا دانند حال ما سبكباران ساحلها
    مرا در منزل جانان چه امن عيش چون هردم ... جرس فرياد ميدارد كه بربنديد محملها

Junior Member hosein2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -AmirKabir-

سلام من آزمایش میدیکال شیراز انجام دادم با اینکه اصلا برخورد خوبی نداشتن ولی خیلی سریع تو دو روزه تمام کاراشو انجام دادن و فرستادن.. عکس داخل فرم مدیکالمم افتضاحترین عکسی بود که خودم از خودم دیدم ...
    دوستان الان یه جای خوندم گفته بودن واسه خارج از کشور حتما سوپیشنه از تهران بگیرید صحت داره؟ و اینکه من آدرس یه استان دیگه واسه اپلیکیشن دادم و سوپیشنه رو استان فارس گرفتم مشکلی پیش نمیاد از این بابت؟ تمام مدارکمو ناتی ترجمه کردم این یکی رو واسه اینکه عجله دارم یه دارالترجمه رسمی ببرم کافیه؟
    دوستان واقعا ببخشد که همیشه تعداد زیادی سوال پشت سر هم ردیف میکنم و پاسخوگیش وقتگیره

دوستان سلام
    من جمعه مدیکالم امد و تو سایت اپدیت شد کیسم. جالب بود که شب جمعه کار رو انجام دادن و مثل امور مرسوم اداری با قضیه برخورد نکردن. چون هم ایران اون روز تعطیل بودن هم استرالیا ساعت کاری نبود.

Smile پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein2015 نمایش پست ها
    سلام من آزمایش میدیکال شیراز انجام دادم با اینکه اصلا برخورد خوبی نداشتن ولی خیلی سریع تو دو روزه تمام کاراشو انجام دادن و فرستادن.. عکس داخل فرم مدیکالمم افتضاحترین عکسی بود که خودم از خودم دیدم ...
    دوستان الان یه جای خوندم گفته بودن واسه خارج از کشور حتما سوپیشنه از تهران بگیرید صحت داره؟ و اینکه من آدرس یه استان دیگه واسه اپلیکیشن دادم و سوپیشنه رو استان فارس گرفتم مشکلی پیش نمیاد از این بابت؟ تمام مدارکمو ناتی ترجمه کردم این یکی رو واسه اینکه عجله دارم یه دارالترجمه رسمی ببرم کافیه؟
    دوستان واقعا ببخشد که همیشه تعداد زیادی سوال پشت سر هم ردیف میکنم و پاسخوگیش وقتگیره
    دوست گرامی سلام
    من متاسفانه عکسمو ندیدم ولی با هر لنزی هم که از فاصله سی سانتی نگیره طرف عکستو صورت آدم مثل چغندر میافته!
    در مقام پاسخ به سوالات شما بایستی بگم
    اولا گمون نکنم تفاوتی باشه بین سو پیشینه تهران و شهرستان. اینها هردو از آگاهی استعلام میشن و ارزش مدرک رسمی رو دارن. منظورم اینه که کلا من مثلا تفاوتی بین ارزش شناسنامه صادر شده از شهرستان با تهران نمیبینم. این مورد هم غیاث مع الفارغ همین سو پیشینست. اونها میخوان بدونن فرد سابقه محکومیت کیفری نداشته باشه و مرجع صدور سو پیشینه هم که همه جا قوه قضاییست. پس مشکلی نیست و خودتون رو به زحمت نندازین واسه سو پیشینه تهران.
    اینی هم که آدرس شما با شهرستان محل صدور سو پیشینتون فرق کنه هم مهم نیست. چرا که سو پیشینه یه مدرک رسمی کشوری هست و شما در کشور خودت میتونی مقیم یه جای دیگه باشی. مثل مشهدی های تهران و... . خوبه که البته میپرسین از بقیه ولی حساس موضوعات ایندستی نشین.
    نهایتا مورد ترجمه من سو پیشینمو دادم ترجمه رسمی با مهر دادگستری و امور خارجه! نکته اینجاست شما اگه عجله داری ( هر چند کار شیطونه عجله!) مدرکت رو ببر دارالترجمه ناتی فرداش هم بگیرش! امورخارجه مهرش تا ببرن مدرک رو بزنن خب یقینا یه روز میخواد ولی ناتی مهر طرف دستشه و نشسته گوشه دارالترجمه ! ولی من شنیدم اعتبار سو پیشینتون بیشتر میشه اگه بدین ترجمه رسمی دادگستری و امورخارجه تا اینکه بدینش ترجمه فقط ناتی.
    ترجمه غیررسمی سو پیشینه هم نمیدونم اعتبار داره یا نه ولی شما اگر ناتی نیست اطرافت به نظرم روزه شک دار نگیر و بده برات رسمی ترجمش کنن.
    وقت بخیر

Junior Member x_ray1366 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. from Tehran Polytechnic - Material Engineering

ببخشید دوستان، میشه مراحل اپلای کردن رو کامل و مو به مو بگید؟ میدونم طولانیه اما اینجوری کمک میکنید به کسانی (مثل بنده) که شرایطش رو دارند ولی نمیدونن بعد از کلیک کردن روی Apply now، دقیقاً چه مراحلی جلوشون قرار میگیره. ممنون میشم واقعاً.
    اگر هم قبلاً این کار انجام شده تو این فروم، ممنون میشم شماره صفحه ی مربوطه رو بگید.
    با تشکر

Member Maziar_Rafiei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوالکتریک- پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط x_ray1366 نمایش پست ها
    ببخشید دوستان، میشه مراحل اپلای کردن رو کامل و مو به مو بگید؟ میدونم طولانیه اما اینجوری کمک میکنید به کسانی (مثل بنده) که شرایطش رو دارند ولی نمیدونن بعد از کلیک کردن روی Apply now، دقیقاً چه مراحلی جلوشون قرار میگیره. ممنون میشم واقعاً.
    اگر هم قبلاً این کار انجام شده تو این فروم، ممنون میشم شماره صفحه ی مربوطه رو بگید.
    با تشکر
    صفحه 32 - پست 315

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein2015 نمایش پست ها
    من خودم سوپیشینه رو تهزان نگرفتم(شمال) و هیچ مشکلی هم پیش نیومد. دارالترجمه رسمی هم مشکلی نداره.

پ.ن. : دوستان اینقدر واسه این ویزا استرس نداشته باشین که راحت و بی دردسر میاد به فکر بعدش باشین.
    visa: subclass 476 , lodge: 9 March 2015 , case officer: May 2015 , Health examination: 9 May 2015 , Grant: 11 May 2015 , to: Australia 1 June 2015

من مدرک دکترای مهندسی عمران از دانشگاه تهران دارم اما 33 سال دارم. به نظرتون آیا شانسی دارم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)