صفحه 53 از 187 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 1867

موضوع: ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin90 نمایش پست ها
    دوستان من میخوام هزینه این ویزا رو از طریق یکی از این شرکت هایی که پرداخت انجام میدن. پرداخت کنم. 360 و 180 دلار جمعا 540 تا. کسی میدونه دقیقا چه ادرس اینترنتی یا اطلاعاتی باید به این شرکت بدم؟ کلا مرحل پرداخت و لاج کردن این ویزا چه جوریه؟دقیقا 540 دلار میشه؟ یا چند دلاری بیشتر شارژ میشه؟ ممنون
    سلام
    شما اگه فروم رو میخوندید جواب سوالاتتون رو دقیق تر دریافت میکردین
    بهرحال شما پرداخت هزینه که کردین بعدش امکان آپلود فایلها رو دارین و بایستی
    شناسنامه و کارت ملی ترجمه رسمی یا ناتی
    مدرک تحصیلی و کارنامه و پاسپورت و سفرهای خارجی و فرم ۸۰ و ... رو آپلود کنین
    بعد منتظر میمونید تا کیس افیسر بهتون ایمیل بزنه بعد حدودا یکماه
    اون مدارک سو پیشینه و مدیکال و احیانا سی وی و فرم ۱۲۲۱ و سربازی همسرتون رو اگر رفتن میخوان

نهایتا هم بله حدودا ۵ دلار به ۳۶۰ دلار بایستی اضافه سر کنید . مثل کارمزد استفاده از خدمات پرداخت از طریق درگاه الکترونیکی میمونه!
    تهران پرداخت که من اول شارژ خریدم دقیقا سیصد و شصت دلار خریدم بعدش یک پنج دلار هم اضافه دادم
    در مورد ۱۸۰ دلار هم اطلاعی ندارم

توصیه هم اینه که زودتر لادج کنین که برداشته نشه یه وقت این سابکلس ویزا
    شب تاريك و بيم موج و گردابي چنين هايل ... كجا دانند حال ما سبكباران ساحلها
    مرا در منزل جانان چه امن عيش چون هردم ... جرس فرياد ميدارد كه بربنديد محملها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

ممنون از راهنماییتون. منم بالاخره لاج کردم. مدارک شناسایی، تحصیلی و سوپیشینه همگی با ترجمه ناتی رو فرستادم. فرم 80 رو هم ارسال کردم. نمیدونم رزومه و فرم 1221 رو هم زودتر بفرستم یا نه.دیگه منتظر کیس آفیسرم که بیاد

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

ممنون از راهنماییتون. منم بالاخره لاج کردم. مدارک شناسایی، تحصیلی و سوپیشینه همگی با ترجمه ناتی رو فرستادم. فرم 80 رو هم ارسال کردم. نمیدونم رزومه و فرم 1221 رو هم زودتر بفرستم یا نه.دیگه منتظر کیس آفیسرم که بیاد
    وقتی توی چک لیست نیستش الکی نفرستید.
    آیا وقت آن نرسیده که از کسانی که به ما کمک میکنند با دادن امتیاز قدردانی کنیم؟ نه نرسیده واقعن؟!؟!

سلام دوستان من چند تا سوال داشتم
    اگه هزینه ویزا رو پرداخت کنیم و به هر دلیلی ویزا ندن بهمون تکلیف پولی که واریز کردیم چی میشه
    حتما باید کارت پایان خدمت ارایه بدیم یا بدون پایان خدمت هم میشه این ویزا روگرفت
    راسته که این ویزا رو قراره بردارن
    ممنون میشم کسی پاسخ بده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ms, Industrial Engineering- AmirKabir University

بحث برداشتن این ویزا چند وقتی مطرح شده ولی هنوز موضوعی نیست که بخوان بطور قطعی زمان دقیق اش رو اعلام کنن. شما اگر به دنبال گرفتن این ویزا هستی تلاشت رو بکن که زودتر مدارکت جمع و جور بشه. البته که همونطور که باقی دوستان هم گفتن این ویزا اصلا آش دهان سوزی نیست . و فقط جهت ورود به استرالیا بدرد میخورد و نه هیچ چیز دیگه .
    در مورد پولت هم در صورت رد شدن ویزا مبلغی استرداد نخواهد شد دوست من.
    موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط am_parham نمایش پست ها
    بحث برداشتن این ویزا چند وقتی مطرح شده ولی هنوز موضوعی نیست که بخوان بطور قطعی زمان دقیق اش رو اعلام کنن. شما اگر به دنبال گرفتن این ویزا هستی تلاشت رو بکن که زودتر مدارکت جمع و جور بشه. البته که همونطور که باقی دوستان هم گفتن این ویزا اصلا آش دهان سوزی نیست . و فقط جهت ورود به استرالیا بدرد میخورد و نه هیچ چیز دیگه .
    در مورد پولت هم در صورت رد شدن ویزا مبلغی استرداد نخواهد شد دوست من.
    موفق باشین.
    ممنون از جوابت. به نظرم اینکه این ویزا آش دهن سوزی هست یا نه مستقیما با شرایط افراد در ارتباطه، برای من که هست.

Junior Member TheCorwoodRep آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

ویزای من هم گرَنت شد. سه هفته بعد از فرستادن مدیکال. دلیل تأخیر هم به نظرم داشتن سابقه کار بود.

Junior Member

سلام. دوستان گواهی سوء پیشینه و ترجمه ناتی اش را باید در قسمت زیر Attach کرد:
    Character, Evidence of - Overseas Penal Clearance Certificate

این قسمت چیه ؟ چی باید اتچ کنیم اینجا؟
    Character, Evidence of - Australian Federal Police Clearance

من کلا همه مدارک رو اتچ کردم تو سایت. بعدش رفتم یه سری سوال آنلاین جواب دادمID HAP گرفتم. بعد از گرفتن HAP ID باید چی کار کنم؟ برای Clearance باید کاری انجام بدم؟ فرمی داره؟ بعضی ها ظاهرا یه فرم آنلاین پر کردن و ازشون پرسیدن کی میخواین بیاین استرالیا (فرمالیته) ولی از من جایی اینو نپرسید!
    کارنامه آیلتس و مدرک دانشگاه را در قسمت مربوطه اتچ کردم. درسته؟ الان من باید کار دیگه ای انجام بدم؟
    مرسی

Junior Member hosein2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -AmirKabir-

سلام. دوستان گواهی سوء پیشینه و ترجمه ناتی اش را باید در قسمت زیر Attach کرد:
    Character, Evidence of - Overseas Penal Clearance Certificate

این قسمت چیه ؟ چی باید اتچ کنیم اینجا؟
    Character, Evidence of - Australian Federal Police Clearance

من کلا همه مدارک رو اتچ کردم تو سایت. بعدش رفتم یه سری سوال آنلاین جواب دادمID HAP گرفتم. بعد از گرفتن HAP ID باید چی کار کنم؟ برای Clearance باید کاری انجام بدم؟ فرمی داره؟ بعضی ها ظاهرا یه فرم آنلاین پر کردن و ازشون پرسیدن کی میخواین بیاین استرالیا (فرمالیته) ولی از من جایی اینو نپرسید!
    کارنامه آیلتس و مدرک دانشگاه را در قسمت مربوطه اتچ کردم. درسته؟ الان من باید کار دیگه ای انجام بدم؟
    مرسی
    سلام چون خارج از استرالیا اقدام میکنید فقط oversea penal
    بعد از اینکه مدارک اولیه (مث ترجمه شناسنامه و ایلتس و مدارک تحصیلی و فرم80 ...)رو فرستادین HAP ID رو باید کیس افیسر واستون ایمیل کنه پرینت صفحه ای که هپ آیدی داخلش هست رو ببرید یکی از بیمارستانها مورد تایید سفارت استرالیا آزمایشهای پزشکی لازمه رو انجام بدید ... برای کلیرنس یا بهتر بگم کاراکتر اگه تهران هستید باید برید از پلیس +10 گواهی عدم سوپیشینه رو بگیرید شهرستانا تو پست مرکزی کاراش انجام میشه ... اون فرمی که تاریخ ورود و خروج به استرالیا رو می خواد فرم 1221 هستش که به کیستون بستگی داره شاید ایمیل داد و ازتون خواست شایدم نه ...
    اگه بجز مدیکال و سوپیشینه بقیه مدارک رو فرستادین فعلا دست نگه دارید تا کیس افیسر سر و کلش پیدا شه و ایمیل بزنه اون دوتا رو هم ازتون بخواد ... اضافه کنم که اگه همراه دارید و به صورت additional applicant اضافه کردید احتمالا! اونم باید تمام این مراحل بجز آیلتس و مدارک تحصیلی رو طی کنه.

در جواب دوستون a_salehnia : تو همین فروم برید تو زیر شاخه مهاجرت به استرالیا تاپیک های مربوط به skillselect و assessment رو بخونید

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی برق قدرت دانشگاه صنعتی امیرکبیز

سلام .
    من و همسرم 28 may لاج کردیم و دقیقا دو هفته بعد آفیسر ایمیل زد که CV و نامه واکسن POLIO رو ارسال کنید. گویا هرکس 28 روز توی کشورهایی مثل افغانستان و سوریه و .... بوده باید واکسن فلج بزنه؟!!؟!!!
    خلاصه 15june مدارک خواسته شده رو ارسال کردم. حالا منتظر ویزا هستیم.
    راستی من از شیراز همه کارهام رو انجام دادم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)