صفحه 6 از 187 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1867

موضوع: ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

از دوستانی که با این ویزا رفتند میشه بیان تجربیاتشون رو بگن کار میشه پیدا کرد با توجه به اینکه خب اکثر ما سابقه کار زیاد نداریم. کدوم شهر بهتره برای رشته های مهندسی.
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Samira_da نمایش پست ها
    سلام، افيسر از من خواسته فقط فرم ٨٠ را ارسال كنم و چيزي راجع به فرم ١٢٢١ نگفته! يعني نيازي نيست اين فرم را هم پر كنم؟ بهترين راه براي پر كردم فرم ٨٠ چيه با توجه كه نميشه ذخيره كرد، يعني اول پركنيم پرينت بگيريم امضا كنيم و بعد تمامي صفحات را يكي يكي اسكن كنيم؟ كه ديگه يك فايل به هم پيوسته نداريم! در ضمن بعد از فقط ٢٠ روز از زمان لاج افيسر من مشخص شد اين زمان خيلي زودتر از پيش بيني من بود.
    حتما فقط فرم 80 لازمه دیگه. برای امضا من ی سایتی پیدا کردم که digital signature میساخت، امضاتو با موس میزنی اونم ی فایل عکسی برات میسازه که شامل امضای خودته. در عیر اینصورت شما میتونی با adobe pro فقط صفحه آخر رو جدا کنی امضا کنی اسکن بگیری و دوباره با همین برنامه همه رو به هم وصل کنی (تازه ی سایت هم هست که merge and split pdf میسازه www.ilovepdf.com). برنامه ای هم هست بنام PDF Fill (فکر کنم...سرچ کنید توی گوگل) که میشه نوشت و save کرد. ی راه حل دیگه هم گرفتن عکس معمولی از امضاتونه و اتچ کردن توی اون کادر مربوطه..... در کل سخت نگیرید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiye64 نمایش پست ها
    حتما فقط فرم 80 لازمه دیگه. برای امضا من ی سایتی پیدا کردم که digital signature میساخت، امضاتو با موس میزنی اونم ی فایل عکسی برات میسازه که شامل امضای خودته. در عیر اینصورت شما میتونی با adobe pro فقط صفحه آخر رو جدا کنی امضا کنی اسکن بگیری و دوباره با همین برنامه همه رو به هم وصل کنی (تازه ی سایت هم هست که merge and split pdf میسازه www.ilovepdf.com). برنامه ای هم هست بنام PDF Fill (فکر کنم...سرچ کنید توی گوگل) که میشه نوشت و save کرد. ی راه حل دیگه هم گرفتن عکس معمولی از امضاتونه و اتچ کردن توی اون کادر مربوطه..... در کل سخت نگیرید

نرم افزار پر کردن pdf با توانایی save کردن
    http://soft98.ir/tags/%D8%AF%D8%A7%D...ll+PDF+Editor/
    **** با امتیاز دادن به دوستانی که به ما کمک میکنند از آنها تشکر کنیم ****

مقایسه زندگی و تحصیل در استرالیا و اروپا

Junior Member hosein2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -AmirKabir-

دوستان اگر کسی اطلاع داره واقعا ممنون میشم تجربیاتش در اختیارم بزاره .
    سوالم که قبلا پرسیدم :
    سلام دوستان
    بنده فارغ التحصیل کارشناسی امیرکبیرم و تا اونجای که مطالب رو خوندم و زیر رو کردم تنها چیزی که از دانشگاه لازمه برای ویزا 476 ریزنمرات غیررسمی فارسی + نامه فراغت از تخصیل به نظام وظیفه است که اونا رو میبریم به دارالترجمه آبیز تا ترجمه شه و مهر ناتی بزنن و نیازی به آزاد سازی اصل مدرک نیست مثل اینکه فقط میخوان بدونن که رشته مهندسی بودیم یا نه .که این خیلی خوبه چون من سربازی نرفتم و میخوام وثیقه بزارم خارج شم.

در این رابطه یه سئوال اساسی داشتم از دوستانی که اطلاع دارن . قضیه اینه ما رفتیم استرالیا و یه سال و نیم به سر اومد خواستیم واسه یه نوع ویزا دیگه اقدام کنیم مثلا اقامت دائم 190 .. حالا اون موقست که باید مدرک دانشگاهی مهندسی رو برای ارزشیابی بدیم سازمان Engineers Australia .. آیا سازمان های ارزشیابی همین مدرکی رو که قبلا ترجمه کردیم قبول میکنن یا باید ترجمه اصل مدرک(رسمی آزاد شده) باشه ؟

اولین قدم ترجمه مدارک: دانشنامه، ریز نمرات و شناسنامه است که باید مترجم ناتی باشد. یکی از اونها آبیز، میدان انقلاب، روبروی سینما بهمنه. بعد از اون فرم های 80 و 1221 رو پر میکنید و همراه مدارک ترجمه شده که اسکن گرفتین ازش و همچنین اسکن مدرک ielts تون و پاسپورت آماده نگه میدارین. توی سایت مهاجرت استرالیا میرین و immi account میسازین. فرم آنلاین رو اونجا پر میکنین که در نهایت ازتون میخواد مبلغ رو بریزین، تا زمانی که مبلغ رو واریز نکردین ویزا سابمیت نمیشه. بعد از واریز شما رو به صفحه ای میبره که شامل اطلاعات ویزای شما است که اونجا مدارکتون رو اتچ میکنید. بعد از اتچ اگه خوب توی صفحه نگاه کنید، دو قسمت هست که شامل health و clearance هست که بنظر میرسه جدیدا تا زمانی که این دو قسمت رو پر نکنید کیس آفیسر خبری ازش نمیشه.
    دوست عزیز بعد از پرداخت و سابمیت کار دیگه ای باید کرد؟ برای اینکه قسمت attach در application من چیزی رو نشون نمی ده. به ایمیلی باید بفرستیم مدارک رو یا در خود سایت upload باید کرد؟ یا باید منتظر ایمیل باشم برای upload مدارک؟

نقل قول نوشته اصلی توسط samba_a نمایش پست ها
    دوست عزیز بعد از پرداخت و سابمیت کار دیگه ای باید کرد؟ برای اینکه قسمت attach در application من چیزی رو نشون نمی ده. به ایمیلی باید بفرستیم مدارک رو یا در خود سایت upload باید کرد؟ یا باید منتظر ایمیل باشم برای upload مدارک؟
    بعد از پرداخت و سابمیت صفحه ای برای شما باز میشه که شامل اطلاعات ویزای شما است و اتچ کردن مدارک در قسمت راست همون صفحه است، خوب دقت کنید و بعد از اتچ دو قسمت مربوط به health و character assessment رو هم پر کنین.
    موفق باشید

بعد از پرداخت و سابمیت صفحه ای برای شما باز میشه که شامل اطلاعات ویزای شما است و اتچ کردن مدارک در قسمت راست همون صفحه است، خوب دقت کنید و بعد از اتچ دو قسمت مربوط به health و character assessment رو هم پر کنین.
    موفق باشید
    مرسی از جوابتون. باز شد مشکل از سایت بود. برای سو پیشینه همین نامه ای که پلیس +10 می ده رو ترجمه کنم. فرم خاصی که نداره؟ خب من الان HAD ID رو گرفتم باید چه کار کنم؟

مرسی از جوابتون. باز شد مشکل از سایت بود. برای سو پیشینه همین نامه ای که پلیس +10 می ده رو ترجمه کنم. فرم خاصی که نداره؟ خب من الان HAD ID رو گرفتم باید چه کار کنم؟
    اگه همه کارایی که گفتم رو انجام دادین، منتظر کیس آفیسر شین.

ﺁﺯﻣﺎﻳﺸﮕﺎﻩ ﺣﺘﻤﺎ اﻭﻧﻲ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺎﺷﻪ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺳﺎﻳﺖ اﻭﻣﺪﻩ. ﻳﺎ ﻣﻲ ﺗﻮﻧﻴﻢ ﺟﺎﻱ ﺩﻳﮕﻪ ﻫﻢ ﺑﺮﻳﻢ.ﺧﻴﻠﻲ ﺩﻳﺮ ﻧﻮﺑﺖ ﻣﻲ ﺩﻥ اﻳﻨﺎ ﻛﻪ. ﻣﻦ ﻫﻨﻮﺯ اﻓﻴﺴﺮ ﺑﻬﻢ ﭘﻴﺎﻡ ﻧﺪاﺩﻩ. ﻣﻲ ﺗﺮﺳﻢ 28 ﺭﻭﺯ ﺑﮕﺬﺭﻩ.

ﺁﺯﻣﺎﻳﺸﮕﺎﻩ ﺣﺘﻤﺎ اﻭﻧﻲ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺎﺷﻪ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺳﺎﻳﺖ اﻭﻣﺪﻩ. ﻳﺎ ﻣﻲ ﺗﻮﻧﻴﻢ ﺟﺎﻱ ﺩﻳﮕﻪ ﻫﻢ ﺑﺮﻳﻢ.ﺧﻴﻠﻲ ﺩﻳﺮ ﻧﻮﺑﺖ ﻣﻲ ﺩﻥ اﻳﻨﺎ ﻛﻪ. ﻣﻦ ﻫﻨﻮﺯ اﻓﻴﺴﺮ ﺑﻬﻢ ﭘﻴﺎﻡ ﻧﺪاﺩﻩ. ﻣﻲ ﺗﺮﺳﻢ 28 ﺭﻭﺯ ﺑﮕﺬﺭﻩ.
    شما باید صبر کنی آفیسر ازت بخواد بعد بری پیش دکتر ابراهیمی بیمارستان دی، ی روزه همه کاراتو انجام میده. قبل اینکه بری به منشیش بزنگ شمارشو بردار از سایت اداره مهاجرت استرالیا و ازش وقت بگیر. ولی تکرار میکنم اول صبر کن آفیسرت ازت بخواد بعدا برو فعلا فقط اون بخش های آنلاین مربوطه رو پر کن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)