صفحه 8 از 187 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1867

موضوع: ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

Member mehrfarid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

دوستان من اقدام کردم و همسرم رو به عنوان همراه زدم الان باید دو تا فرم 80 پر کنم؟؟ یا فرم جداگانه داره؟ من داخل آپلیکیشن آنلاین مشخصات همسرم رو دادم و گفتم باهام میاد. هزینه هم پرداخت شده. الانم ترجمه شناسنامه و کارت ملیش و عقدنامون هست فقط نمی دونم فرم جداگانه داره یا نه؟ کسی میتونه راهنماییم کنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrfarid نمایش پست ها
    خیلی ممنون. باشه اونجا رو نگاه میکنم. لطف کردید.
    دوستان اگه کسی میدونه کمک کنه؟ یعنی همتون مدرکتون رو آزاد کردید؟
    سلام
    اگه با خوندن آرشیو چیزی دستگیرتون نمیشه باید بگم که یکی از مشکلات من همین بوده و هست و جوابش هم توی آرشیو این بود که:
    شما با موقت اقدام میکنی یا میشه یا بهت میگن ٍابت کن که میتونی از کشور خارج شی و شما مجبور میشی بری مدرکو آزاد کنی!نکته اینجاست که موقت بودن مدرک باعث ریجکت شدن نمیشه و شاید مراحل انجام کار رو به تاخیر بندازه و خیلی هم بد نمیشه براتون!(اما اینو بدونید که در نهایت برای PR شما مجبورید مدرکو آزاد کنید)
    با آرزوی موفقیت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical eng

جواب اینها رو هم اگر بدید ممنون میشم:
    * لینک صفحه رسمی شرایط pr رو میشه بدید؟ هر چی گشتم چیزی در مورد 60 امتیاز ندیدم و همینطور تفکیک امتیازها.
    * برای pr باید کار حتماً در تخصص رشته باشه؟ مثلاً من که مدرکم برق-قدرت هست باید کارم هم همین باشه تا امتیازش لحاظ بشه؟
    * آیا اگر همسر هم ویزای 476 داشته باشه، تاثیری در pr گرفتن داره؟
    * من الان ارشد شبانه میخونم، برای گرفتن ویزا فقط به مدرک ارشد نیاز هست یا کارشناسی هم باید آزاد بشه؟
    * این سوال رو یک بار یکی از دوستان جواب داد ولی باز هم نتونستم توی صفحه رسمی immi.gov.au چیزی در موردش پیدا کنم. مشکل اینه که من هنوز سربازی نرفتم و فقط هم 2 سال فرصت هست برای درخواست ویزا. ترتیب زمانی معاینه پزشکی و ویزا چگونه هست و برای هر کدوم چقدر فرصت وجود داره تا من بتونم بعد از سربازی (که 2 سال طول میکشه) از کشور خارج بشم؟
    * من الان پاسپورت ندارم و میخوام قبل از سربازی با وثیقه یه سفر برم تا بتونم پاسپورت بگیرم و برای درخواست ویزا بفرستم. اما این پاسپورت بعد از سربازی دوباره عوض میشه، در اینصورت مشکلی پیش نمیاد؟
    * کسی تا حالا از مدرک فنی حرفه ای استفاده کرده؟ چه قدر به درد میخوره و روی مدتش (که 5 ساله هست) چقدر حساس هستن؟
    * اگر من مدرک آیلتس بالای 7 داشته باشم (که 2 سال اعتبار داره)، برای pr گرفتن دوباره باید مدرک بگیرم؟ چون 18 ماه اونجا هستم و تا اون موقع از 2 سال بیشتر میشه.

ببخشید اگر سوالام زیاد بودن.
    پیشاپیش ممنون از پاسخهاتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrfarid نمایش پست ها
    دوستان من اقدام کردم و همسرم رو به عنوان همراه زدم الان باید دو تا فرم 80 پر کنم؟؟ یا فرم جداگانه داره؟ من داخل آپلیکیشن آنلاین مشخصات همسرم رو دادم و گفتم باهام میاد. هزینه هم پرداخت شده. الانم ترجمه شناسنامه و کارت ملیش و عقدنامون هست فقط نمی دونم فرم جداگانه داره یا نه؟ کسی میتونه راهنماییم کنه؟
    هر کدومتون یک فرم 80 و 1221 باید پرکنید. فرم دیگه ای لازم نیست.
    **** با امتیاز دادن به دوستانی که به ما کمک میکنند از آنها تشکر کنیم ****

مقایسه زندگی و تحصیل در استرالیا و اروپا

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranVB نمایش پست ها
    جواب اینها رو هم اگر بدید ممنون میشم:
    * لینک صفحه رسمی شرایط pr رو میشه بدید؟ هر چی گشتم چیزی در مورد 60 امتیاز ندیدم و همینطور تفکیک امتیازها.
    * برای pr باید کار حتماً در تخصص رشته باشه؟ مثلاً من که مدرکم برق-قدرت هست باید کارم هم همین باشه تا امتیازش لحاظ بشه؟
    * آیا اگر همسر هم ویزای 476 داشته باشه، تاثیری در pr گرفتن داره؟
    * من الان ارشد شبانه میخونم، برای گرفتن ویزا فقط به مدرک ارشد نیاز هست یا کارشناسی هم باید آزاد بشه؟
    * این سوال رو یک بار یکی از دوستان جواب داد ولی باز هم نتونستم توی صفحه رسمی immi.gov.au چیزی در موردش پیدا کنم. مشکل اینه که من هنوز سربازی نرفتم و فقط هم 2 سال فرصت هست برای درخواست ویزا. ترتیب زمانی معاینه پزشکی و ویزا چگونه هست و برای هر کدوم چقدر فرصت وجود داره تا من بتونم بعد از سربازی (که 2 سال طول میکشه) از کشور خارج بشم؟
    * من الان پاسپورت ندارم و میخوام قبل از سربازی با وثیقه یه سفر برم تا بتونم پاسپورت بگیرم و برای درخواست ویزا بفرستم. اما این پاسپورت بعد از سربازی دوباره عوض میشه، در اینصورت مشکلی پیش نمیاد؟
    * کسی تا حالا از مدرک فنی حرفه ای استفاده کرده؟ چه قدر به درد میخوره و روی مدتش (که 5 ساله هست) چقدر حساس هستن؟
    * اگر من مدرک آیلتس بالای 7 داشته باشم (که 2 سال اعتبار داره)، برای pr گرفتن دوباره باید مدرک بگیرم؟ چون 18 ماه اونجا هستم و تا اون موقع از 2 سال بیشتر میشه.

ببخشید اگر سوالام زیاد بودن.
    پیشاپیش ممنون از پاسخهاتون.
    سلام،

اونایی که میدونم رو جواب میدم

1. واسه امتیاز ها اینجارو ببینین.
    2. کار و سابقه کار واسه pr اجباری نیست و اگر داشته باشین امتیازشو می گیرین
    3. گمان نمی کنم تاثیری در pr داشته باشه داشتن 476 اما میتونید در صورت احراز شرایط از امیتاز همسر استفاده کنید.
    4. مطمئن نیستم.
    5. نمیدونم اما تاریخ لاج مهمه. اگر قبل از پایان 2 سال لاج کنید بعیده به مشکلی بخورید (دوستان با تجربه تر تصحیح کنن اگر اشتباهی می کنم)
    6. پاسپورت عوض میشه؟!!! همچین اتفاقی نمی افته
    7. برای pr اعتبار آیلتس 3 ساله (اینجا رو ملاحظه کنید). باز هم تاریخ لاج مدارک برای pr مهمه. اگر قبل از 3 سال لاج کنید اوکیه.

پیروز باشی دوست من
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical eng

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamr1 نمایش پست ها
    سلام،

اونایی که میدونم رو جواب میدم

1. واسه امتیاز ها اینجارو ببینین.
    2. کار و سابقه کار واسه pr اجباری نیست و اگر داشته باشین امتیازشو می گیرین
    3. گمان نمی کنم تاثیری در pr داشته باشه داشتن 476 اما میتونید در صورت احراز شرایط از امیتاز همسر استفاده کنید.
    4. مطمئن نیستم.
    5. نمیدونم اما تاریخ لاج مهمه. اگر قبل از پایان 2 سال لاج کنید بعیده به مشکلی بخورید (دوستان با تجربه تر تصحیح کنن اگر اشتباهی می کنم)
    6. پاسپورت عوض میشه؟!!! همچین اتفاقی نمی افته
    7. برای pr اعتبار آیلتس 3 ساله (اینجا رو ملاحظه کنید). باز هم تاریخ لاج مدارک برای pr مهمه. اگر قبل از 3 سال لاج کنید اوکیه.

پیروز باشی دوست من
    واقعاً ممنون از وقتی که میذارید.
    با توجه به لینکی که گذاشتید، من 40 امتیاز از قسمت سن و زبان رو دارم.
    اینکه نوشته شده Masters, from an Australian educational institution or other degree of a recognised standard یعنی مدرک دانشگاه امیرکبیر هم مورد قبول هست دیگه؟ چون در اینصورت با اون 15 امتیاز میشه 55 امتیاز. (آیا اون مهلت 2 ساله بعد از فارغ التحصیلی ابنجا هم صادقه؟)
    یعنی اگر من دارای یه همسر (که آیلتس 6 داشته باشه) باشم میتونم 60 امتیاز رو بگیرم و با خیال راحت ویزای دائم داشته باشم؟

ضمناً شنیده بودم مدرک فنی حرفه ای هم 10 امتیاز داره، اما چیزی توی این لیست ندیدم، چون این مدرک رو هم دارم. اطلاعی در این باره دارید؟

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

واقعاً ممنون از وقتی که میذارید.
    با توجه به لینکی که گذاشتید، من 40 امتیاز از قسمت سن و زبان رو دارم.
    اینکه نوشته شده Masters, from an Australian educational institution or other degree of a recognised standard یعنی مدرک دانشگاه امیرکبیر هم مورد قبول هست دیگه؟ چون در اینصورت با اون 15 امتیاز میشه 55 امتیاز. (آیا اون مهلت 2 ساله بعد از فارغ التحصیلی ابنجا هم صادقه؟)
    یعنی اگر من دارای یه همسر (که آیلتس 6 داشته باشه) باشم میتونم 60 امتیاز رو بگیرم و با خیال راحت ویزای دائم داشته باشم؟

ضمناً شنیده بودم مدرک فنی حرفه ای هم 10 امتیاز داره، اما چیزی توی این لیست ندیدم، چون این مدرک رو هم دارم. اطلاعی در این باره دارید؟
    خواهش می کنم.
    در صورتیکه رشته اتون اسس بشه و تایید بشه امتیازشو می گیرین. اینجا به مهلت کاری نداره.
    رشته ی همسرتون هم باید تو لیست SOL باشه و اسس بشه تا امتیازشو بگیرین.

یواش یواش بحث داره از 476 خارج میشه. تو فروم 190 و 189 سوالارو مطرح کنید بهتره

در مورد مدرک فنی حرفه ای چیزی نمیدونم.
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical eng

ویزای 476 چه مزیتی بر ویزای 189 داره؟
    آیا هنگام ورود در پیدا کردن کار (مخصوصاً کار مرتبط) کمکی میکنه؟
    یا اینکه تغییری در دستمزد وجود خواهد داشت؟

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

ویزای 476 چه مزیتی بر ویزای 189 داره؟
    آیا هنگام ورود در پیدا کردن کار (مخصوصاً کار مرتبط) کمکی میکنه؟
    یا اینکه تغییری در دستمزد وجود خواهد داشت؟
    476 که هیچ مزیتی نداره جز کوتاه بودن پروسه دریافتش...و با توجه به موقت بودنش از خیلی از مزایای ویزاهای دائمی؛مثل سنترلینک و کلاسای مجانی تیف برای افراد جویای کار و ... هم بی نصیبه!!

سلام دوستان من فرم 80 رو پر نکردم الان سایتش باز نمیشه و ارور میده. تا فردا ام وقت دارم.بدون اون فرم ریجکت میشم؟ فرم 1221 چه فرمیه تو چک لیست نبود. من آنلاین لاج کردم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)