صفحه 9 از 187 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1867

موضوع: ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

Junior Member abbasian66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق مهندسی پلیمر دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mar_bakhshi نمایش پست ها
    سلام دوستان من فرم 80 رو پر نکردم الان سایتش باز نمیشه و ارور میده. تا فردا ام وقت دارم.بدون اون فرم ریجکت میشم؟ فرم 1221 چه فرمیه تو چک لیست نبود. من آنلاین لاج کردم
    من هنوز لاج نکردم ولی تا جایی که فهمیدم، هر کدوم از مدارک یا فرم ها که ناقص باشه، برای ارسالش مهلت میدن

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

دوستان، کسی تاحالا گواهی موقت رو طوری ترجمه کرده که اون جمله ی "تعهد در ایران" رو ناتی واسش ترجمه نکرده باشه؟ اگه این ورژن ترجمه رو بفرستیم، مشکلی پیش میاد؟؟

سلام دوستان من فرم 80 رو پر نکردم الان سایتش باز نمیشه و ارور میده. تا فردا ام وقت دارم.بدون اون فرم ریجکت میشم؟ فرم 1221 چه فرمیه تو چک لیست نبود. من آنلاین لاج کردم
    نگران نباش .... شما لاج کن بهت مهلت میدن انجامشون بدی.
    **** با امتیاز دادن به دوستانی که به ما کمک میکنند از آنها تشکر کنیم ****

مقایسه زندگی و تحصیل در استرالیا و اروپا

من از زمان لاجم 27 روز گذشته ولی هنوز کیس آفیسر م مشخص نشده. ایمیل میزنه؟

من از زمان لاجم 27 روز گذشته ولی هنوز کیس آفیسر م مشخص نشده. ایمیل میزنه؟
    نگران نباشيد .... برای من بعد چهل روز مشخص شد. قسمت health و clearance رو کامل کردین؟
    **** با امتیاز دادن به دوستانی که به ما کمک میکنند از آنها تشکر کنیم ****

مقایسه زندگی و تحصیل در استرالیا و اروپا

health و پر کردم و HAP ID ام گرفتم ولی clearance و ندیدم فقط فرم 80 و پر کردم که اسمش Personal Particulars for assessment including character assessment بود, چون پایین اتچمنتا فقط health بود. ضمنا برای پلیس چک ام از پلیس به اضافه ده عدم سو پیشینه گرفتم ولی ترجمش نکردم همونو آپلود کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

نقل قول نوشته اصلی توسط abbasian66 نمایش پست ها
    من هنوز لاج نکردم ولی تا جایی که فهمیدم، هر کدوم از مدارک یا فرم ها که ناقص باشه، برای ارسالش مهلت میدن
    من تا آخر فروردین مهلت دو سال مدرکم تموم میشه ....ولی هنوز مدرک موقت هم نگرفتم بخاطر یه سری کارای کتابخونه مرکزی که مونده و حوصله شو نداشتم!!!!نتیجه آیلتس ام هم هفته دیگه میاد بعید نیست اونم یه 5.5 بگیرم....با این حساب من میرسم حرکتی کنم این ویزا از دست نره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

Member mehrfarid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiye64 نمایش پست ها
    نگران نباشيد .... برای من بعد چهل روز مشخص شد. قسمت health و clearance رو کامل کردین؟
    سلام. من دارم قسمت health رو تیک میزنم یه گزینه ای داره به اسم:
    Are you taking any prescribed pills or medication (excluding oral contraceptives, over-the counter medication and natural supplements)? If yes, please list these.

اگر کسی قرص برای معده هر روز بخوره مثه کلیدینیوم C باید اونو بنویسه؟؟

قسمت clearance کجا هست؟؟ من فقط health رو دیدم پر کردیم. پیشاپیش بابت راهنماییتون ممنون
    ویرایش توسط mehrfarid : February 15th, 2015 در ساعت 10:12 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrfarid نمایش پست ها
    سلام. من دارم قسمت health رو تیک میزنم یه گزینه ای داره به اسم:
    Are you taking any prescribed pills or medication (excluding oral contraceptives, over-the counter medication and natural supplements)? If yes, please list these.

اگر کسی قرص برای معده هر روز بخوره مثه کلیدینیوم C باید اونو بنویسه؟؟

قسمت clearance کجا هست؟؟ من فقط health رو دیدم پر کردیم. پیشاپیش بابت راهنماییتون ممنون
    به نظام مهم نيست ننويسيد كه دارو مصرف مي كنيد. بايد بري سو پيشينه بگيري إز پليس +١٠
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pisces90 نمایش پست ها
    من تا آخر فروردین مهلت دو سال مدرکم تموم میشه ....ولی هنوز مدرک موقت هم نگرفتم بخاطر یه سری کارای کتابخونه مرکزی که مونده و حوصله شو نداشتم!!!!نتیجه آیلتس ام هم هفته دیگه میاد بعید نیست اونم یه 5.5 بگیرم....با این حساب من میرسم حرکتی کنم این ویزا از دست نره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
    مدرك موقتتون رو همين روزها بايد بريد بگيريد ديگه، آيلتس هم بايد حداقل تو همه ي اسكيل ها نمره ي ٦ داشته باشين، اگه نمره آيلتستون كمتر ميشه بايد سريع دوباره ثبت نام كنيد واسش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)