صفحه 97 از 187 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101102103104105106107147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 1867

موضوع: ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوافضا/امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط N_ziayee نمایش پست ها
    دوستان، کسی می دونه من اگه lodge کنم در واقع فقط هزینه رو پرداخت کنم تا چقدر بعد وقت دارم مدارک رو آپلود کنم؟
    با توجه به اینکه کیس آفیسر هم هنوز اختصاص داده نمی شه کی به من گه چه قد وقت دارم؟

هدفم اینه که پروسه گرفتن ویزام طولانی بشه! اما می خوام قبل جولای لاج کنم که مشکلی پیش نیاد!
    بعد از اینکه اکانت رو میسازین و پول رو بصورت آنلاین با همین شرکت هایی که به وفور این کار رو با 7 درصد انجام میدن مثلا پرداخت میکنید
    پروفایل شما باز میشه و میتونید مدارک لازم رو که همونجا مشخص هستند و جاهای دیگه هم گفته شده اتچ کنید.
    من خودم مدارک رو طی 15 روز بعد از تاریخی که پول پرداخت شد به مرور اتچ کردم و از اون تاریخ بیشتر از 40 روز میگذره که هنوزم خبری از آفیسر نشده.
    به نظر هم نمیاد که آفیسر چند بار بیاد به هر اکانت سر بزنه و وقتی که دید مدارک کامل شده بیاد سلام کنه (:
    به هر حال از اونجا که اکثر دوستان هم آفیسر زودتر از 40 روز نیومده به نظر نمیاد این زمان تاثیری در پروسه اخذ ویزا داشته باشه
    لادج: 21 فوریه 2016
    آفیسر: 21 آوریل 2016
    گرنت: 24 جون 2016
    اولین ورود : 9 می 2017

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

دوستان ممنون میشم اگر کسی روند کلی اقدام برای این ویزا رو توضیح بده.

Junior Member

مرسی از راهنماییتون،
    من پول رو پرداخت می کنم. بعد رسیدش رو باید به سفارت استرالیا در ایران پست کنم؟ کی به من case number می دن؟
    چقد طول می کشه از پرداخت پول و باز شدن اکانت؟
    با توجه به حرفای دوست قبلی، آیا lodge کردن یعنی اتچ کردن همه ی مدارک یا صرفا پرداخت پول و باز شدن اکانت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_sh نمایش پست ها
    بعد از اینکه اکانت رو میسازین و پول رو بصورت آنلاین با همین شرکت هایی که به وفور این کار رو با 7 درصد انجام میدن مثلا پرداخت میکنید
    پروفایل شما باز میشه و میتونید مدارک لازم رو که همونجا مشخص هستند و جاهای دیگه هم گفته شده اتچ کنید.
    من خودم مدارک رو طی 15 روز بعد از تاریخی که پول پرداخت شد به مرور اتچ کردم و از اون تاریخ بیشتر از 40 روز میگذره که هنوزم خبری از آفیسر نشده.
    به نظر هم نمیاد که آفیسر چند بار بیاد به هر اکانت سر بزنه و وقتی که دید مدارک کامل شده بیاد سلام کنه (:
    به هر حال از اونجا که اکثر دوستان هم آفیسر زودتر از 40 روز نیومده به نظر نمیاد این زمان تاثیری در پروسه اخذ ویزا داشته باشه

Junior Member

دوست عزیز تووی همین تاپیک فک می کنم حدودا صفحه 30، توضیحات چندین بار داده شده، زحمت بکشید مطالعه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabijoon نمایش پست ها
    دوستان ممنون میشم اگر کسی روند کلی اقدام برای این ویزا رو توضیح بده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوافضا/امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط N_ziayee نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون،
    من پول رو پرداخت می کنم. بعد رسیدش رو باید به سفارت استرالیا در ایران پست کنم؟ کی به من case number می دن؟
    چقد طول می کشه از پرداخت پول و باز شدن اکانت؟
    با توجه به حرفای دوست قبلی، آیا lodge کردن یعنی اتچ کردن همه ی مدارک یا صرفا پرداخت پول و باز شدن اکانت؟
    https://online.immi.gov.au
    وارد بشید و اکانت بسازید و اطلاعاتی که میخواد رو وارد کنید
    پول رو که پرداخت کنید کیس نامبر رو میگیرید
    مرحله بعدش اتچ مدارک هست
    روزی که پول پرداخت بشه تاریخ لادج شما توی اکانت تون ثبت میشه
    لادج: 21 فوریه 2016
    آفیسر: 21 آوریل 2016
    گرنت: 24 جون 2016
    اولین ورود : 9 می 2017

Junior Member

سلام دوستان گل

من برای ویزای 476 اقدام کردم و اگر ترجمه سوء پیشینه را بفرستم، گرنت میشم.
    فقط یه مشکلی دارم. بعد از لاج کردن عقد کردم و فرم های مربوطه را ارسال کردم.
    میخواستم بپرسم چه مدارکی رو همسرم باید آماده کنه؟ (مثلا باید مدرک زبان هم داشته باشه) نوشته آنلاین هم نمی تونم اقدام کنم؟ تا کی وقت دارم که همسرم را به ویزا اضافه کنم و چقدر باید هزینه مجدد کنم؟

ممنووون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.
    این هم متن ایمیل کیس آفیسرم هست:

Unfortunately I must advise that your husband cannot be added to your visa application as a secondary applicant after your visa application has been lodged. Once your 476 visa has in fact been granted, however, your husband will be eligible to lodge a 476 subsequent entrant visa application in order to apply to join you here in Australia on your 476 visa (once it has been granted). For further information in relation to how your husband can lodge this application after your 476 visa has been granted, please refer to the Your family section on the Visa holders tab on our 476 visa information page on our website at http://www.border.gov.au/Trav/Visa-1/476-

سلام دوستان
    * آیا نوع رسشته تحصیلی هم برای دریافت 476 مهمه یا فقط همین که مهندسی باشه و از دانشاه امیرکبیر باشه کفایت میکنه ؟
    من ارشد مهندسی هسته ای از امیرکبیر دارم. کارشناسیم هم مکانیک از علم و صنعت بوده ؛ آیا میتونم این ویزارو دریافت کنم؟
    * آیا تو استرالیا باید کا نتناسب با رشاه پیدا کنی حتما ؟ یا نیاز نیست لزوما متناسب باشه ؟
    چون ارشدم مهندسی هسته ایه من میتونم تو همون زمینه مکانیک کار کنم؟

خیلی زیر رو رو کردم جواب سوالامو پیدا نکردم اگه ممکنه راهنمایی کنید متشکرم

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی برق قدرت دانشگاه صنعتی امیرکبیز

نقل قول نوشته اصلی توسط javad_eghbali نمایش پست ها
    سلام دوستان
    * آیا نوع رسشته تحصیلی هم برای دریافت 476 مهمه یا فقط همین که مهندسی باشه و از دانشاه امیرکبیر باشه کفایت میکنه ؟
    من ارشد مهندسی هسته ای از امیرکبیر دارم. کارشناسیم هم مکانیک از علم و صنعت بوده ؛ آیا میتونم این ویزارو دریافت کنم؟
    * آیا تو استرالیا باید کا نتناسب با رشاه پیدا کنی حتما ؟ یا نیاز نیست لزوما متناسب باشه ؟
    چون ارشدم مهندسی هسته ایه من میتونم تو همون زمینه مکانیک کار کنم؟

خیلی زیر رو رو کردم جواب سوالامو پیدا نکردم اگه ممکنه راهنمایی کنید متشکرم

برای گرفتن این ویزا شما فقط به مدرک دانشگاه امیرکبیرتون نیاز دارید و هیچ باید و اجباری درباره ی کار در زمینه تحصیلی ندارید.
    برای تبدیل این ویزا به اقامت دائم، شرایط متفاوت هست و میتونید در زمینه دلخواهتون کار کنید و ویزای کار ۱۸۹ رو بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina1365 نمایش پست ها
    برای گرفتن این ویزا شما فقط به مدرک دانشگاه امیرکبیرتون نیاز دارید و هیچ باید و اجباری درباره ی کار در زمینه تحصیلی ندارید.
    برای تبدیل این ویزا به اقامت دائم، شرایط متفاوت هست و میتونید در زمینه دلخواهتون کار کنید و ویزای کار ۱۸۹ رو بگیرید.
    سپاس فرآوان
    پس لیست رشته مورد قبول استرالیا و از این قبیل وجود نداره و تنها مدرک مهندسی از امیکبیر کفایت میکنه؟
    چون برخی سایتها نوشت رشته هایی اعم از عمران مکانیک و ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی و مدیریت ساخت دانشگاه امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط amrsa نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    مسبله اینجاست که دارالترجمه دکتر امیرشاهی روی سربرگ رسمی برا من ترجمه رو انجام ندادن بلکه روی سربرگ خودشون اینکارو کردن (بالای سربرگ اسم و رسم و ادرس خود دارالترجمه هست هم به فارسی هم به انگلیسی با مهر ناتی هم در قسمت بالا و هم در قسمت پایین) و اصل مدرک رو هم ضمیمش کردن. برا شما هم اینطوری بوده؟

بله برای بنده هم دقیقا به همین شکل بود .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)