نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1 از 134 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

پیش فرض روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط hsnsoleimani نمایش پست ها
    سلام دوستان. برای ویزای 574 ظاهرا ترجمه شناسنامه افراد خانواده مورد نیاز سفارت هست. آیا برادر و خواهر جزء افراد خانواده محسوب میشن یا فقط ترجمه شناسنامه پدر و مادر کافیه؟

اگر همسر و فرزند دارید بلی لازم است. وگرنه لازم نیست. و فقط ترجمه شخص خودتون کافیه.
    سابکلاس 574 - دلیوری: 5 فوریه - دریافت شماره پرونده: 10 فوریه - درخواست مدیکال: 19 فوریه - انجام مدیکال: 22 فوریه - ارسال آنلاین مدیکال: 24 فوریه - گرنت ویزا:27-مارچ (شروع دوره: ۱۷ أپریل)
    Smile

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی-سال 2014(پست اول را بخ

در ترجمه ی تاریخ تولد من (هم شناسنامه و هم کارت ملی) سال کبیسه در نظر گفته نشده و تاریخ تولدم یک روز زودتر خورده. آیا این مشکلی برای من ایجاد می کند؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی-سال 2014(پست اول را بخ

در مورد فرمهای موردنیاز و روند درخواست ویزا اینجا رو ببینین.

از تمامی دوستانی که پاسخ میدن تشکر میکنم.
    1- مگر فرم 1221 برای ویزای 574 نیاز هست؟ مرجع من این سایت هستش.
    2- در قسمت مدارک شخصی آیتم دوم سایت بالا نوشته شناسنامه تمام افراد. زنگ زدم سفارت اردن گفت حتی برادر و خواهر. من مدارکی که تو سایت بالا گفته تهیه کردم.
    چیز دیگری هم نیاز هست آیا؟

دوستان چطوری میشه فهمید شامل SVP میشیم یا نه؟ تو COE من چیزی در این مورد ننوشته.
    دکتری عمران UNSW با TFS

بچه ها ببخشید من پشت سر هم میپرسم آخه تازه شروع کردم برا سفارت. گیر معافیت تحصیلی بودم. الان سوالم اینه:
    برای سفارت اصل مدارک ترجمه رو باید بفرستیم یا کپی برابر اصل کفایت میکنه؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

من اصلش را میفرستم... اگر یک نسخه دارید بدید ناتی برابر اصل کنه بفرستید
    بچه ها ببخشید من پشت سر هم میپرسم آخه تازه شروع کردم برا سفارت. گیر معافیت تحصیلی بودم. الان سوالم اینه:
    برای سفارت اصل مدارک ترجمه رو باید بفرستیم یا کپی برابر اصل کفایت میکنه؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

فرم SVP را نفرستاده برات دانشگاه که پر کنی؟ کلا من به این نتیجه رسیدم که این SVP فقط مربوط به بورسیه بودن هست و وقتی هستید یعنی لول یک حساب میشید... اگر دقت کنید تمامی سوالاتی که در فرم 157 هست در مورد شرایط مالی هستش (منظورم اون قسمت از فرم که در مورد اسسمنت لول میپرسه) ... توی یک جدول توی سایت استرالیایی هم دکتری را برای ایران زده 2 یادمه....ولی من شخصا فکر میکنم این درحالتی هست که شما بورس نداری و 2 حساب میشی و اگر داشتی 1 (با توجه به ماهیت سوالات مطرح شده در فرم 157)... اگر کسی نظری داره بگه... من زدم 1.. اگر زدید 2 مهم نیست کلا چون سفارت خودش میدونه داستان چی هست و وقتی COE دارید مشکلی ایجاد نمیشه با توجه به تجربیات دوستان
    دوستان چطوری میشه فهمید شامل SVP میشیم یا نه؟ تو COE من چیزی در این مورد ننوشته.
    دکتری عمران UNSW با TFS

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

.. برای همین هست که میگم سوال بفرمایید همرو... منطقی هم هست چون شما اسامی فامیل را ذکر کردید پس باید مدرکش هم ارائه بدید... خواهشا دوستانی که از سفارت سوال میپرسن و اطلاعات به روز دارن اینجا مطرح کنند تا بقیه هم به اشتباه نیوفتن... ممنون که این مورد را ذکر کردید
    درسته پس طبق نوشته زیر که در سایت هست:

Evidence of the relationship between yourself and all members of your family unit. Example:

• certified copies or notarised copies of birth certificates (including those who are not joining you in Australia)

جناب vahidet لطفا اگر امکان ویرایش هست این مورد را هم اضافه کنید به تایپک خودتون

از تمامی دوستانی که پاسخ میدن تشکر میکنم.
    1- مگر فرم 1221 برای ویزای 574 نیاز هست؟ مرجع من این سایت هستش.
    2- در قسمت مدارک شخصی آیتم دوم سایت بالا نوشته شناسنامه تمام افراد. زنگ زدم سفارت اردن گفت حتی برادر و خواهر. من مدارکی که تو سایت بالا گفته تهیه کردم.
    چیز دیگری هم نیاز هست آیا؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

دوستان توجه داشته باشند مدارک مورد نیاز در تاریخ Last modified Friday 22 August 2014 به روز شده ....

http://www.immi.gov.au/Visas/Pages/c...checklist.aspx

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)