نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 69 از 134 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273747576777879119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

دوستان سلام. اگر CV که به سفارت میدم برای ویزا گرفتن، با CV که فرستادم به دانشگاه و باهاش پذیرش گرفتم متفاوت باشه (و این تفاوت فقط در مورد سابقه کاریم بین دوره لیسانس و فوق لیسانس باشه) آیا واسه ویزا گرفتن دردسر میشه؟؟؟ اصلا دو تا cv رو باهم مقایسه میکنن؟؟!!

Junior Member

دوستان یه سوالی برام پیش اومد با توجه به نتیجه ریجکتم ، از دانشگاه مهلت خواستم تا یا نمره ایتلس دوباره براشون بفرستم تا دوره زبانم کنسل شه شاید تا اسفند که دوره دانشگاه شروع میشه دوباره برای ویزا بتونم اقدام کنم یا دیفر شه برای ترم بعد حالا سوالم در مورد بیمه هست. به دانشگاه بگم کنسل کنه؟ یا دیگه نمیشه؟ یا خودشون با توجه به دوره منطبق میکنن؟ باید ب به امور مربوطه به بیمه جداگانه ایمیل بدم؟

Junior Member

دوستان سلام. من مشهد هستم. واسه آزمایشهای پزشکی باید کجا برم اقدام کنم؟؟؟ کدوم بیمارستان؟؟؟ هنوز CoE برام نیومده اما ب زودی میاد. الان برم آزمایشها رو انجام بدم یا تا اومدن نامه صبر کنم؟؟ چونکه تا جاییکه میدونم نتایج تستهای پزشکی تا شش ماه معتبر هست

نقل قول نوشته اصلی توسط sarazi نمایش پست ها
    دوستان سلام. من مشهد هستم. واسه آزمایشهای پزشکی باید کجا برم اقدام کنم؟؟؟ کدوم بیمارستان؟؟؟ هنوز CoE برام نیومده اما ب زودی میاد. الان برم آزمایشها رو انجام بدم یا تا اومدن نامه صبر کنم؟؟ چونکه تا جاییکه میدونم نتایج تستهای پزشکی تا شش ماه معتبر هست
    سلام منم مشهد هستم واین ازمایشات روندادم ولی میدونم که محل معاینات پزشکی تو خیابون چمران مطب دکتر ناظم (دکتر ایرج ناظم که البته مرد چند ماه پیش الان الهام ناظم به جای ایشونه) هست و عکس قفسه سینه رو هم باید برید طب تصویری پارسان روبرو بیمارستان امام رضاست اونجا بدید. حالا اینکه اینا چجوریه نمیدونم چون مثه تهران نیست که بری یه بیمارستان همه کارار رو یه جا انجام بدی وو اینکه اینا چجوری همه نتایجو سر جمع میکنند میفرستندواسه منم سواله!! شما رفتید لطفا تجربتونو حتما بنویسید ماهم متوجه بشیم.

Junior Member

با سلام خدمت تمامي دوستان
    من سوالي داشتم ممنون مي شم جواب بديد.دانشگاهي كه من ازش پذيرش گرفتم جزء دانشگاه هايي هست كه Streamline visa process رو ساپورت مي كنه , در آفر اين موضوع رو قيد كرده كه براساس توضيحانتي كه خوندم به اين نتيجه رسيدم كه با توجه به اين قابليت assessment level من براي ويزاي دانشجويي 574 از 2 به 1 تغيير مي كنه و در اين صورت به صورت آنلاين مي شه براي ويزا اقدام كرد. اما زماني كه COE code رو وارد مي كنم با خطاي سيستمي مواجه ميشم كه ميگه شما نمي تونيد به صورت انلاين اقدام كنيد. كسي مي تونه راهنمايي كنه ؟ يعني من نمي تونم انلاين اقدام كنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra5364 نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامي دوستان
    من سوالي داشتم ممنون مي شم جواب بديد.دانشگاهي كه من ازش پذيرش گرفتم جزء دانشگاه هايي هست كه Streamline visa process رو ساپورت مي كنه , در آفر اين موضوع رو قيد كرده كه براساس توضيحانتي كه خوندم به اين نتيجه رسيدم كه با توجه به اين قابليت assessment level من براي ويزاي دانشجويي 574 از 2 به 1 تغيير مي كنه و در اين صورت به صورت آنلاين مي شه براي ويزا اقدام كرد. اما زماني كه COE code رو وارد مي كنم با خطاي سيستمي مواجه ميشم كه ميگه شما نمي تونيد به صورت انلاين اقدام كنيد. كسي مي تونه راهنمايي كنه ؟ يعني من نمي تونم انلاين اقدام كنم؟
    سلام
    با توجه به اطلاعاتی که من از این فروم بدست آوردم، شامل SVP بودن برای ما ایرانیا فرقی نمیکنه و همون لول 2 هستیم و نمینونیم انلاین اقدام کنیم و همه مدارک رو باید پست کنیم برای سفارت.

Junior Member

سلام

من برای ویزای فرصت مطالعاتی دوره دکتری استریم 402 اقدام کردم. بعد از حدود 1.5 ماه که از آزمایشات میدیکالم میگذره، آفیسر ایمیل زده که دو تا چیز رو براش فراهم کنم:

1. بیمه ارائه شده برای 6 ماه بوده، که در خواست کرده برای یک سال این کار رو بکنم، لابد می خواد ویزای یک ساله بده! در ضمن بیمه رایس شوتز من 50000 یورو کاور می کنه در صورتی که آفیسر خواسته 1000000 دلار استرالیا باید کاور بشی!

2. خواسته که حدود 4500 دلار استرالیا bs ارائه کنم! با اینکه من بورسیه کامل از طرف وزارت علوم هستم ولی ظاهرا چون وزارت 6 ماه رو بیشتر ساپورت نمی کنه!

حالا سوالات من:

اول: برای بیمه آیا می تونم بیمه ایرانم رو لغو کنم و با یه بیمه گذار استرالیایی مکاتبه کنم که به محض ورود اونجا بیمه بشم (و البته برای یک سال) تا از کاور بیشتری هم برخوردار باشم؟

دوم: آیا برای bs همونی که بانک به زبان انگلیسی میده کافی هست؟ یا باید اون هم مراحل دارالترجمه رو بگذرونیم؟

سوم: آیا مدارک رو تو این مرحله هم می بایست به صورت هاردکپی پست کرد؟ یا ایمیلی قبول خواهد شد؟

ممنون می شم کسی از دوستان که تجربه این کار رو داشتن راهنمایی کنن. ایشالا تو عروسیتون جبران کنم

Junior Member

دوستان سلام. آیا GTE requirement در واقع همون sop هسیا با هم فرق میکنن؟؟؟؟ اگه کسی نمونه sop که واسه سفارت فرستاده داره ممنون میشم بذاره تا استفاده کنیم.

Junior Member

یادم رفت بگم که من ی sop واسه دانشگاه نوشتم که البته ازم نخواستن. اما فک میکنم که این نامه واسه سفارت و واسه دانشگاه باید متفاوت باشه. نمیدونم درست میگم یا نه؟؟

Junior Member

دوستان این پولی که باید تو حساب داشته باشیم مهمه سپرده باشه یا جاری؟ دوم اینکه این قضیه فمیلی تایز غیر از سند خونه برای متاهلین چه چیز دیگه ای میتونه باشه؟
    و سوال سومم اینه که چه جوری باید بنویسیم که چرا تو ایران ادامه نمیدیم و میخوایم بریم استرالیا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)