نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 37 از 134 نخستنخست ... 27282930313233343536373839404142434445464787 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی

من امریکارو اطلاع ندارم در مورد شهریه... اما استرالیا تا پول ندی چیزی صادر نمیشه... منظورم از نظر اسمی بود که coe میشه همون I20... قوانین هر کشور فرق داره دیگه .. خواستم مثال ملموس بزنم...
    نقل قول نوشته اصلی توسط safarkarde نمایش پست ها
    ممنون از پاسخت.
    اما شما مطمئنی که مثلا واسه امریکا که همون I20 هست اصولا بعد از دریافت ویزا، شهریه پرداخت میشه؟

راجع به استرالیا که مطمئنم که باید شهریه پرداخت بشه ولی احتمال میدم به عنوان مثال کانادا اینجوری نباشه.یا حتی امریکا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Student in Supply Chain and Logistics Management- University of Tasmania

سلام دوستان
    من بار دومه که این سوال رو میپرسم اگه کسی اطلاعات داره لطفا جواب بده خوهشا. شدیدا نیاز دارم به جوابش.
    من از 1 اوریل از دانشگاه تاسمانیا فاند گرفتم برای دکتری مدیریت زنجیره تامین شروع تحصیلمم 30 سپتامبر نوشتن. الانم واسه 2 3 تا دانشگاه دیگه استرالیا اقدام کردم. می خواستم اگه برای ویزا اقدام بکنم با نامه پذیرش دانشگاه تاسمانیا میشه 1 2 ماه دیگه اگه از جای دیگه فاند گرفتم، ویزامو تبدیل کنم به اسم دانشگاه دیگه یا باید دوباره برا ویزا اقدام کنم؟ اصلا چنین کاری مرسوم هست که در حین تحصیل تو یه دانشگاه واسه دانشگاه دیگه پذیرش گرفت و دانشگاه رو عوض کرد؟ درد سرش چیه؟

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنین.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اگر ویزا صادر نشده باشه بله میتونید عوض کنید (با هماهنگی با افیسر اداره مهاجرت CoE اول را باید باطل کنید توسط دانشگاه و دومی را بگیرید از دانشگاه دیگه).... بقیه حالت هارو من چون مطمن نیستم نظری ندارم
    تصمیم نهایی را ایران بگیرید راحت ترید...
    برای رشته شما ویزاتون زیر 40 روز میاد... مطمن مطمن باشید... و اصلا نگران طولانی شدن ویزا نباشید...

یک نکته برای دیگر دوستان :
    بورس IPRS هم که بورس دولتی هست یکی از دوستام خواست از یک دانشگاه به دانشگاه دیگه منتقل کنه که قبول نکردن...
    نقل قول نوشته اصلی توسط alialavi82 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بار دومه که این سوال رو میپرسم اگه کسی اطلاعات داره لطفا جواب بده خوهشا. شدیدا نیاز دارم به جوابش.
    من از 1 اوریل از دانشگاه تاسمانیا فاند گرفتم برای دکتری مدیریت زنجیره تامین شروع تحصیلمم 30 سپتامبر نوشتن. الانم واسه 2 3 تا دانشگاه دیگه استرالیا اقدام کردم. می خواستم اگه برای ویزا اقدام بکنم با نامه پذیرش دانشگاه تاسمانیا میشه 1 2 ماه دیگه اگه از جای دیگه فاند گرفتم، ویزامو تبدیل کنم به اسم دانشگاه دیگه یا باید دوباره برا ویزا اقدام کنم؟ اصلا چنین کاری مرسوم هست که در حین تحصیل تو یه دانشگاه واسه دانشگاه دیگه پذیرش گرفت و دانشگاه رو عوض کرد؟ درد سرش چیه؟

ویرایش توسط hamed_golden7 : April 18th, 2015 در ساعت 08:03 AM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط alialavi82 نمایش پست ها
    سلام دوستان

دوست عزیز
    دلیل جواب نگرفتن شما اینه که اکثرا در مورد امکان انتقال بورس از دانشگاهی به دانشگاه دیگه اطلاعات موثق ندارند. من از دانشگاه نیوکاسل بورس IPRS داشتم و قبل از دریافت ویزا می خواستم به UNSW منتقل کنم. بر اساس قوانین که در خود شرایط بورس نوشته امکانپذیر است. ولی با وجود اینکه سوپروایزر من در UNSW بسیار قوی پیگیر کار من بود و شخصا مکاتبه می کرد در نهایت GRS دانشگاه UNSW قبول نکرد. بنابراین فقط مشکل پذیرش دانشگاه مبدا نیست و حتی ممکنه دانشگاه مقصد هم به راحتی قبول نکنند.
    این موضوع هم در نظر بگیرید وقتی در دانشگاه ثبت نام می کنید در عرض چند ماه شما هزینه و انرژی زیادی صرف می کنید و تازه شروع به پذیرش محیط می کنید. بنابراین تغییر مکان و دوباره از نو شروع کردن یک مقدار سخت بنظر می رسه.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    بازم واقعا تشکر می کنم بابت همه کمکاتون و راهنماییهاتون. یه شوال دیگه داشتم، ممنون میشم دوستان با تجربه بهم جواب بدن. به نظرتون لازمه certificate هایی که تو رزومم نوشتم هم جزو مدارک بزارم؟ یکیم نامه هایی که توش پذیرش مقاله هام توشون اعلام شده؟

ممنونم از راهنماییهاتون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

نه برای مقالات نیازی نیست چیزی بزارید... همون اسمشون کافیه.. سابقه کار را بزارید نامشو
    نقل قول نوشته اصلی توسط sarilala نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    بازم واقعا تشکر می کنم بابت همه کمکاتون و راهنماییهاتون. یه شوال دیگه داشتم، ممنون میشم دوستان با تجربه بهم جواب بدن. به نظرتون لازمه certificate هایی که تو رزومم نوشتم هم جزو مدارک بزارم؟ یکیم نامه هایی که توش پذیرش مقاله هام توشون اعلام شده؟

ممنونم از راهنماییهاتون

سلام مرسی که این مطلب رو میخونید
    من هیچی راجع به اینکه بعد از اینکه پذیرش رو از دانشگاه گرفتم برای سفارت باید چکار کنم و جه مدت این پروسه بعد از پذیرش تا امدن ویزا طول میکشه رو نمیدونم. مدارکی که برای سفات لازم هست چی هست و...
    اگر سایتی یا فرومی رو میشناسید که این اطلاعات رو کامل و دقیق داره لطفا معرفی کنید یا اگر نیست یکم توضیح بدین لطفا کمک بزرگیه
    مرسی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

http://www.applyabroad.org/forum/for...84%DB%8C%D8%A7
    3 روز فقط بشین تمام تاپیک هارو بخون و مطلب جمع اوری کن و از تجربه دوستان با تجربه استفاده کن و بعد پروسه ویزارو شروع کن... اینجا کسی CV یا SOP یا کاورلتر خودش را به کسی نمیده چون مثل مسواک میمونه!
    نقل قول نوشته اصلی توسط sharifialireza نمایش پست ها
    سلام مرسی که این مطلب رو میخونید
    من هیچی راجع به اینکه بعد از اینکه پذیرش رو از دانشگاه گرفتم برای سفارت باید چکار کنم و جه مدت این پروسه بعد از پذیرش تا امدن ویزا طول میکشه رو نمیدونم. مدارکی که برای سفات لازم هست چی هست و...
    اگر سایتی یا فرومی رو میشناسید که این اطلاعات رو کامل و دقیق داره لطفا معرفی کنید یا اگر نیست یکم توضیح بدین لطفا کمک بزرگیه
    مرسی

Junior Member

ممنون آقا حامد از پاسختون

راستی در مورد یه سری از مدارکم که مهر ناتی داشت ازتون پرسیده بودم اعتبار داره یا نه (مترجمم دایرکتوری شو به سیدنی عوض کرده، الان سیدنیه) به امان هم ایمیل زدم. جوابون اینه؟
    The Translation office is accepted as long as it is a certified office.
    این یعنی چی؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

نوشته این مترجم مورد تایید هست چون مترجم رسمی (مورد قبول) هست.... منظورش اینه که ناتی هست و ناتی مورد قبول ما هست.. خدمت شما عرض کردم که مشکلی نداره.... اعتبار مهر و امضا به اداره و سازمان و شرکت هست نه کارکنانش ... البته طبیعی هست برای ویزا حساسیت میره روی هزار!
    نقل قول نوشته اصلی توسط sarilala نمایش پست ها
    ممنون آقا حامد از پاسختون

راستی در مورد یه سری از مدارکم که مهر ناتی داشت ازتون پرسیده بودم اعتبار داره یا نه (مترجمم دایرکتوری شو به سیدنی عوض کرده، الان سیدنیه) به امان هم ایمیل زدم. جوابون اینه؟
    The Translation office is accepted as long as it is a certified office.
    این یعنی چی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)