نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 101 از 134 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط mofarahani نمایش پست ها
    سلام
    من الان سه هفته است دانشگاه هنوز COE ام رو صادر نکرده. شروع به ترمم هم یک ماه دیگه است. بدون COE می تونم فعلا مدارکم رو پست بکنم، بعدا دوباره COE هم براشون ایمیل کنم؟
    سلام دوست عزیز
    من تجربه خودم رو میگم بهتون که بهتره پیگیری کنید یا به ایجیتتون بگید تماس تلفنی بگیرن چون ایمیل هیچ فایده ای نداره
    صادر شدن coe برای من یک هفته طول کشید و هرچی ایمیل زدم فایده نداشت
    یک روز به دانشگاه زدم گفتن سرمون شلوغه برات صادر می کنیم تا فرداش خبری نشد و من دوباره فرداش ساعت 3 عصر به وقت استرالیا به دانشگاه زنگ زدم و گفتم coe من نیومده اونها هم گفتن سرمون شلوغه باید صبر کنی منم گفتم من نگران زمان ویزام هستم چون تو ایران این زمان طولانی تره
    اون هم گفت مسیول اسکلارشیپ الان نیست اومد بهش میگم
    جالبه که coe من رو همون روز ساعت 6:30 7 به وقت خودشون برام صادر کردن یعنی یه ایمیل زدن کپی پاسپورتتو برامون ایمیل کن تا صادر کنیم منم بلافاصله اتچ کردم و چند دقیقه بعد coe رو برام ایمیل کردن..
    تجربه من به شخصه و دوستانم که در استرالیا زندگی می کنند اینه که اوزی ها به شدت آدمای تنبلی در کار انجام دادن هستن و باید ازشون پیگیری کرد
    من نمی دونم چرا نظر ایجینتتون اینه اما گفتم تجربه خودم رو بهتون بگم شاید مفید واقع بشه
    موفق باشید

با سلام

من از QUT برای ترم یک 2016 پذیرش گرفتم که خیلی دیر اعلام شد و آفرش دو هفته مونده به شروع ترم اومد و من در خواست دیفر دادم برای ترم دوم که شروعش 17 جولای هست. الان بعد از سه هفته دانشگاه گفته که باید سوپروایزرت موافقت کنه با این دیفر. سوپروایزر هم اعلام کرده که از اول جولای بمدت چهار ماه مرخصی میره و نیست و از من خواسته که از اول ژوئن برم و شروع بکار کنم، یعنی حتی زودتر از اون تاریخی که من میخواستم.

حالا با توجه به اینکه من هنوز مدارکم کامل نشده تا برای ویزا اقدام بکنم، از طرفی هم خود پروسه ویزا شاید طول بکشه و تا اون موقع (تقریبا دو ماه و 20 روز از الان) اوکی نشه، و اینکه خود دانشگاه برای صادر کردن COE خیلی کند هست، چه کنم؟ از همه مهمتر من برنامه ریزی کرده بودم که تا 17 جولای کارای ازدواجم رو هم انجام بدم و عقد کنم.

به نظر دوستان چه باید کرد؟
    به استاد چی بگم که راضی بشه و قبول بکنه؟
    آیا اصلا نیازی هست که وقتی من میرم اونجا استاد هم اونجا باشه؟ میشه مثلا من سپتامبر برم و بعد از دو ماه استادم از مرخصی برگرده و شروع بکار کنیم؟ اصلا گیریم من اول ژوئن رفتم، ایشون که بعد از یک ماه میره مرخصی و به درد من نمیخوره، پس چرا از من میخاد اول ژوئن برم؟

ممنون میشم اگر کمک کنید.

با سلام

یک سوال در مورد job offer برای سفارت:
    سوالم این هست که این پیشنهاد شغلی برای وضعیت کنونی ما هست، یعنی باید به سفارت نشون بدم که من در حال حاضر با مدرک فوق لیسانسم جایی مشغول به کارم یا از جایی پیشنهاد کار دارم با حقوق و شرایط خوب. در اینصورت باید گواهی کار مربوط به ماه های گذشته و قرارداد (یا پیش قرارداد) مربوط به سال بعد رو به سفارت ارایه بدم.

یا اینکه اصلا این پیشنهاد برای بعد از اتمام مقطع دکترا در استرالیا هست و اینکه من بعد از اتمام دوره دکترا، موقعیت کاری متناسب با مدرک و رشتم در ایران دارم و نیازی به اقامت در استرالیا به دلیل نبود شغل در ایران نخواهم داشت. در این حالت نیز بایستی یک نامه ی پیشنهاد کار با ذکر تواناییها و مدرک دکترا (و با اشاره به نام دانشگاه) برای سفارت ارایه بدم.

ممنون میشم که در این زمینه منو راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان. یکبار لیست مدارک لازم برای سفارت استرالیا رو میشه بگید لطفا؟ میخوام مطمئن بشم چیزی کم نباشه.ممنونم

Junior Member

با سلام و تبریک سال نو به همه دوستان

من سند منزلی که به نام خودم هست بصورت دفترچه ای هست و تو صفحه نقل انتقال به نام من زده شده با مراجعه به دارالترجمه اونا گفتن که نیازی به تک برگی کردن سند برای ترجمه نیست و همان سند دفترچه ای هم ترجمه میشه تنها چون صفحاتش بیشتر هزینش بیشتر میشه. اگر کسی اطلاعی داره اطف کنه بگه که نیاز به تک برگی کردن سند قبل از ترجمه هست یا خیر

ممنون از راهنمایی احتمالی دوستان

با سلام
    دوستان سوالی دارم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    یکی از دوستان من در که اخیرا در اروپا مشغول دکتراخوندن هست و الان میخواد واسه دکترا بره استرالیا و اروپاشو انصراف بده و ایشون از ایران هم برای دکترای استرالیا چند ماه پیش اپلای کرده و به استادش در استرالیا هم نگفته من اروپا هستم چون 2 ماه بیشتر نیست که رفته. ایا برای گرفتن ویزا باید بیاد ایران؟ از کشور دیگه ای بخواد ویزا استرالیا بگیره چجوریه؟!
    پروسه تهیه مدارک و وقت سفارت استرالیا در ایران گرفتن و ... چقدر طول میکشه؟

ممنون

من هم این سوال رو دارم. من الان آمریکا هستم می خوام ببینم ویزا از ایران با آمریکا آیا تفاوتی داره یا نه؟؟؟

ممنون میشم از دوستان اگه حواب بذن

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifialireza نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان سوالی دارم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    یکی از دوستان من در که اخیرا در اروپا مشغول دکتراخوندن هست و الان میخواد واسه دکترا بره استرالیا و اروپاشو انصراف بده و ایشون از ایران هم برای دکترای استرالیا چند ماه پیش اپلای کرده و به استادش در استرالیا هم نگفته من اروپا هستم چون 2 ماه بیشتر نیست که رفته. ایا برای گرفتن ویزا باید بیاد ایران؟ از کشور دیگه ای بخواد ویزا استرالیا بگیره چجوریه؟!
    پروسه تهیه مدارک و وقت سفارت استرالیا در ایران گرفتن و ... چقدر طول میکشه؟

ممنون

Junior Member

با سلام. از دوستانی که بعد از گرفتن ویزای خودشون و قبل از ترک ایران برای ویزای همشرشون نیز اقدام کردند خواهش میکنم در مورد سوالات زیر راهنمایی کنند:
    1- آیا مدارکی که میفرستم فقط برای خانمم خواهد بود یا برای خودم هم باید مدارکی و فرمهایی مجددا ارسال بشه؟ مثلا شناسنامه ام که قبلا فرستاده بودم و الان تغییر کرده؟و کلا چه مدارکی برای خودم مجددا باید ارسال بشه؟؟
    2- چه فرمهایی نیاز هست؟ 157a؟ 1221؟ Additional information؟ به نظر من به 157a نیازی نیست. آیا به 919 با توجه به اینکه میخوام باهم بریم و من که هنوز ایران رو ترک نکردم لازمه؟؟
    3- برای همراه هم باید هزینه ویزا رو پرداخت کرد دیگه؟
    )
    4- رزومه و SOP برای ایشان هم باید نوشته بشه؟؟
    5- مدراک لیسانس و فوق لیسانس ایشون هم نیاز هست؟
    6- مدرک زبان میخواد؟ ایشون مدرک زبان ندارهL
    7- مدارکی که نشون بده ازدواج سوری نیست چی باید باشه. ما یک روز قبل از گرنت ویزا نامزد کردیم و بلافاصله یک حساب مشترک باز کردم که حتی اگر چند ماه بعد عقد کنیم پرینت این حساب مدرک خوبی میتونه باشه
    فکر کنم این سوالها برای شرایط مشابه من کافی باشه و ایشالله دوستان با تجربه همه رو جواب بدن.
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی کارشناسی ارشد اتوماسین در دانشگاه بلونیا ایتالیا هستم و قصد دارم که پایان نامه و کاراموزیم رو در سیدنی بگذرونیم. آیا این کار امکان پذیره؟ از نظر این که بتونم استادیو پیدا کنم که قبول کنه و این که بتونم ویزا بگیرم و ... . ممنون میشم اگه کسی تجربه مشابه داره یا اطلاعاتی داره کمک کنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    The University of Queensland

سلام دوستان
    یه سوال داشتم. من تمام این کامنتارو خوندم ولی حرفای متفاوتی شنیدم. حتی پیام خصوصی هم دادم بازم متفاوت بود حرفا.

اگه من بخوام الان اقدام کنم برای ویزا سابکلاس 574 دقیقا چه مدارکی لازم هست و از کجا میتونم فرمهارو دانلود کنم. توو سایت سفارت یه سری فرم که دوستان لطف کردن گفتن اصلا نگفته نیازه. الان کسی هست که داره آماده می کنه مدارکشو و به من کمک کنه؟

ممنونم
    ما مست بودیمو نشانی از تاک نبود ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)