نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 103 از 134 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط miladmoradi نمایش پست ها
    خیلی ممنون از فرستادن لینک اطلاعات

ایا کسی یه نمونه از SOP واسه سفارت استرالیا رو داره؟؟
    شنیدم خیلی مهمه میخوام یه چند نمونه ببینم تا واسه خودم بنویسم

ممنون
    خواهش می کنم. داخل فروم یه دونه نمونه از یک sop که یک پاکستانی نوشته موجوده. اما خیلی نگران اون بخش از کارتون نباشید. به نظر من زیادی بزرگش کردن! من همون سوالاتی که داخل فرم بود رو عملا جواب دادم. چیز خیلی خاصی ننوشتم. مطلب رو تقسیم کردم به چند پاراگراف:
    مقدمه، که در مورد کارم روی تز فوق لیسانس نوشتم و موضوعاتی که باهاشون روبرو شدم.
    پاراگراف بعدی این که همون مشکلاتی که توی تز بهشون برخوردم انگیزه ام رو زیاد کرد که واسه دکترا هم ادامه بدم.
    بعدی: این که از بین دانشگاه های مختلف و کشورهای مختلف، چرا استرالیا و چرا اون دانشگاه خاص
    بعدی: هدفم بعد از پایان تحصیل و این که چه فرصت های شغلی ای می تونه برام وجود داشته باشه بعد از دکترا. (که این بخش رو حتما یه جوری بگین که میخواین برگردین ایران و فرصت های خوب و غیره).

Junior Member

سلام دوستان. کسی میتونه در مورد این سوالها راهنماییم کنه:
    - آیا برای ترجمه عقدنامه، ترجمه تمام صفحات لازم هست؟
    - شما کدام آدرس برای ناتی را توصیه میکنید؟ اگر فکر میکنید تبلیغ میشه لطفا پیغام خصوصی بگذارید.
    - ناتی معمولا چند روزه کار را تحویل می دهد؟ مثلا برای 2 تا شناسنامه، یک عقدنامه و کپی برابر اصل پاسپورتها
    ممنون میشم کمکم کنید. من تازه چند روزه که پذیرشم اومده و متاسفانه باید 1-14 جولای هم استرالیا باشم!!!!

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط msh83 نمایش پست ها
    - شما کدام آدرس برای ناتی را توصیه میکنید؟ اگر فکر میکنید تبلیغ میشه لطفا پیغام خصوصی بگذارید.
    - ناتی معمولا چند روزه کار را تحویل می دهد؟ مثلا برای 2 تا شناسنامه، یک عقدنامه و کپی برابر اصل پاسپورتها
    ممنون میشم کمکم کنید. من تازه چند روزه که پذیرشم اومده و متاسفانه باید 1-14 جولای هم استرالیا باشم!!!!
    سلام دوست عزیز
    من که کل عقدنامه رو دادم واسه ترجمه فکر کنم مدارک رسمی باید همش ترجمه بشه و کپی همه صفحات پیوست باشه
    من ساکن مشهد هستم دوستان تهران بهتر راجع به ناتی اونجا میدونن ولی از نظر زمانی که بستگی به حجم کارشون داره دیگه سربرگش با مهرش فرق داره دیگه کلیت موضوع فرقی نداره من کلی مدارک تحصیلی و شغلی و شناسنامه کارت ملی سند خونه و ازدواج دادم تو یک هفته تحویل داد. مدت زمان اخذ ویزا واقعا شانسی هست به رشتتون پروپوزال نوع ویزا و سابقه شما بستگی داره اگر تو فروم ببینید دوستانی بودن تو دو هفته هم ویزا گرفتن امیدوارم زود ویزاتون بیاد
    بازم دوستان با تجربه تر بهتر میتونن راهنمایی کنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من که کل عقدنامه رو دادم واسه ترجمه فکر کنم مدارک رسمی باید همش ترجمه بشه و کپی همه صفحات پیوست باشه
    من ساکن مشهد هستم دوستان تهران بهتر راجع به ناتی اونجا میدونن ولی از نظر زمانی که بستگی به حجم کارشون داره دیگه سربرگش با مهرش فرق داره دیگه کلیت موضوع فرقی نداره من کلی مدارک تحصیلی و شغلی و شناسنامه کارت ملی سند خونه و ازدواج دادم تو یک هفته تحویل داد. مدت زمان اخذ ویزا واقعا شانسی هست به رشتتون پروپوزال نوع ویزا و سابقه شما بستگی داره اگر تو فروم ببینید دوستانی بودن تو دو هفته هم ویزا گرفتن امیدوارم زود ویزاتون بیاد
    بازم دوستان با تجربه تر بهتر میتونن راهنمایی کنن
    با سلام.
    اصولا همه صفحات عقدنامه ترجمه ميشه كه شامل حتي صفحه امضاي شاهدا نيز هست. البته براي من كلا در يك برگ همشو جمع كرده بود با فونت ريز
    تو تهان دقيقا همين مدارك رو دادم دو روز بعد تحويل گرفتم.
    دوستان من قبلا كه براي خودم اقدام كردم صفحات پاسپورت رو برابر اصل كردم و مهر ناتي زدم ولي اين سري كه براي خانمم اقدام كردم فقط كپي پاسپورت رو گذاشتم و هيچ مشكلي هم نبود ويزاش هم 9 روزه اومد به نظرم مسخره است كه مدرك بين المللي رو كه همه دنيا قبول دارند بدي كپي برابر اصل كني پاسپورت يك شماره داره كه ديگه شناسنامه شخص و نيازي به كپي نيست. ديگه با خودتون از ما گفتن

Junior Member

"آبیز" ببر خودشون راهنمایی می کنن چون ایشون عجله دارن به درد دیگران هم که مشکل ناتی دارن می خوره و این یکی از قدیمی هاست با قیمتی که راه میاد:
    م انقلاب ضلع جنوب شرقی بازار بزرگ کتاب ط اول 66480658

Junior Member

ممنون از همه دوستانی که کمک کردند. خیلی لطف کردید. من transcript را بعد از ترجمه فرستادم برای دادگستری و وزارت امور خارجه. از ناتی اقدام نکردم. امروز با مترجم transcript صحبت می کردم میگفت که ناتی الان حدود 3 ماه هست که دیگه اعتبار نداره. من مطمئن نیستم و فقط از ایشون شنیدم. نمیدونم برای اینکه من بقیه مدارکمو ندم ناتی و ببرم پیش خود ایشون، اینجوری گفت یا واقعا اتفاقی افتاده. ممنون میشم اگر کسی چیزی در این مورد میدونه اطلاع بده. منظورم اینه که کسی از دوستان تو این 2 ماه اخیر با ناتی کار کرده و ویزاش گرنت شده باشه؟ باز هم میگم من فقط امروز این خبر رو از یک مترجم رسمی در انقلاب شنیدم و اصلا سرچ نکردم.

رشته و دانشگاه

ممنون از همه دوستانی که کمک کردند. خیلی لطف کردید. من transcript را بعد از ترجمه فرستادم برای دادگستری و وزارت امور خارجه. از ناتی اقدام نکردم. امروز با مترجم transcript صحبت می کردم میگفت که ناتی الان حدود 3 ماه هست که دیگه اعتبار نداره. من مطمئن نیستم و فقط از ایشون شنیدم. نمیدونم برای اینکه من بقیه مدارکمو ندم ناتی و ببرم پیش خود ایشون، اینجوری گفت یا واقعا اتفاقی افتاده. ممنون میشم اگر کسی چیزی در این مورد میدونه اطلاع بده. منظورم اینه که کسی از دوستان تو این 2 ماه اخیر با ناتی کار کرده و ویزاش گرنت شده باشه؟ باز هم میگم من فقط امروز این خبر رو از یک مترجم رسمی در انقلاب شنیدم و اصلا سرچ نکردم.
    سلام دوست عزیز
    توی فروم مربوط به ویزای دانشجویان دانشگاه تهران و امیرکبیر اون دو سه صفحه آخرش رو چک کن یکی از بچه ها اونجا این مطلب رو گفته بود که انگار بخشنامه شده ولی من خودم شخصا چیزی ندیدم ناتی مربوط به خود استرالیا هست قطعا واسه اونا اعتبار داره
    بازهم اون فروم رو چک کن شاید جواب سوالتون رو پیدا کنین

رشته و دانشگاه

Junior Member

ممنون از اطلاع رسانی و کمکتون...

Junior Member

سلام دوستان. من بدجوری به کمک احتیاج ارم. ممنون میشم اگر کسی جواب قاطع و بدون ریسکی راجع به سوالاتم بهم بده و منو راهنمایی کنه.
    در فرم 157 A
    سوال 29- زمان مورد نظر برای خروج از استرالیا: تاریخ بیمه در COE 8 ماه بیشتر از زمان تحصیل هست. من میدونم که میتونم یک زمانی در این محدوده را انتخاب کنم. مثلا 3 ماه بعد از اتمام تحصیل. اما خب قاعدتا دوست دارم ویزام طولانی تر باشه اما نمیدونم چه زمانی رو بزنم بهتر هست و باعث حساسیت آفیسر نمیشه.
    سوال 81- در قسمت NAME باید نام خودم و همسرم را بنویسم در یک ردیف کنار هم؟
    میشه لطفا بفرمایید در نامه سابقه کار باید دقیقا چه چیزهایی نوشته بشه؟ آیا لازمه حقوق هم ذکر بشه؟ آخه حقوق ما میشه ماهی 1000$ !!!! خب این خیلی پایین هست از نظر آفیسر؟ میشه دوستانی که ویزاشون گرنت شده هم نظر بدن؟
    من خیلی ممنون میشم اگر کمکم کنید. جواب پذیرشم دیر اومده و باید اوایل جولای در استرالیا باشم و دارم سریع فرمها را پر میکنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)