نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 104 از 134 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط msh83 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من بدجوری به کمک احتیاج ارم. ممنون میشم اگر کسی جواب قاطع و بدون ریسکی راجع به سوالاتم بهم بده و منو راهنمایی کنه.
    در فرم 157 A
    سوال 29- زمان مورد نظر برای خروج از استرالیا: تاریخ بیمه در COE 8 ماه بیشتر از زمان تحصیل هست. من میدونم که میتونم یک زمانی در این محدوده را انتخاب کنم. مثلا 3 ماه بعد از اتمام تحصیل. اما خب قاعدتا دوست دارم ویزام طولانی تر باشه اما نمیدونم چه زمانی رو بزنم بهتر هست و باعث حساسیت آفیسر نمیشه.
    سوال 81- در قسمت NAME باید نام خودم و همسرم را بنویسم در یک ردیف کنار هم؟
    میشه لطفا بفرمایید در نامه سابقه کار باید دقیقا چه چیزهایی نوشته بشه؟ آیا لازمه حقوق هم ذکر بشه؟ آخه حقوق ما میشه ماهی 1000$ !!!! خب این خیلی پایین هست از نظر آفیسر؟ میشه دوستانی که ویزاشون گرنت شده هم نظر بدن؟
    من خیلی ممنون میشم اگر کمکم کنید. جواب پذیرشم دیر اومده و باید اوایل جولای در استرالیا باشم و دارم سریع فرمها را پر میکنم.
    سلام دوست عزیز
    من خیلی راجع به جواب سوالاتون نمیتونم راهنمایی کنم. فقط یک نکته رو می خوام ذکر کنم اونهم اینکه منم مثل شما خیلی زمان واسه آماده سازی مدارک کم داشتم و با عجله مدارکم رو آماده کردم و فرم ها رو پر کردم ولی ویزام نرسید در نهایت هم مجبور شدم ترمم رو دیفر کنم و استاد و دانشگاه به راحتی قبول کردن و حدود 3 ماه دیگه بهم زمان دادن و از بابت بورس هم خیالم راحت شد. فقط خیلی عجله نکنید شاید نکاتی رو از قلم بندازین که بعدا پشیمون بشین.
    من خودم زمان خروج رو 10 روز بعد از پایان تحصیل زدم چون اگه لازم بشه واسه کارای فارغ التحصیلی میتونیم درخواست تمدید ویزا بدیم فکر نکنم خیلی مساله ساز باشه. بازهم این طرز فکر من هست باقی دوستان تجربه بیشتری دارن. من 2 ماه شده و همچنان در چک امنیتی هستم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط msh83 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من بدجوری به کمک احتیاج ارم. ممنون میشم اگر کسی جواب قاطع و بدون ریسکی راجع به سوالاتم بهم بده و منو راهنمایی کنه.
    در فرم 157 A
    سوال 29- زمان مورد نظر برای خروج از استرالیا: تاریخ بیمه در COE 8 ماه بیشتر از زمان تحصیل هست. من میدونم که میتونم یک زمانی در این محدوده را انتخاب کنم. مثلا 3 ماه بعد از اتمام تحصیل. اما خب قاعدتا دوست دارم ویزام طولانی تر باشه اما نمیدونم چه زمانی رو بزنم بهتر هست و باعث حساسیت آفیسر نمیشه.
    سوال 81- در قسمت NAME باید نام خودم و همسرم را بنویسم در یک ردیف کنار هم؟
    میشه لطفا بفرمایید در نامه سابقه کار باید دقیقا چه چیزهایی نوشته بشه؟ آیا لازمه حقوق هم ذکر بشه؟ آخه حقوق ما میشه ماهی 1000$ !!!! خب این خیلی پایین هست از نظر آفیسر؟ میشه دوستانی که ویزاشون گرنت شده هم نظر بدن؟
    من خیلی ممنون میشم اگر کمکم کنید. جواب پذیرشم دیر اومده و باید اوایل جولای در استرالیا باشم و دارم سریع فرمها را پر میکنم.
    اونایی که می دونم:
    -زمان خروج آخرین تاریخ بیمه
    -اونا رنج حقوق رو می دونن

Junior Member

دوستان سلام. یک سوال: در فرم 157a ، صفحه 9، Address for correspondence را چی باید بزنیم؟ آدرس خونه خودمون در ایران؟
    ممنون میشم کمک کنید.

رشته و دانشگاه

دوستان با سلام
    در جریان باشین که از ابتدای 2016 July گویا روند درخواست ویزای دانشجویی تغییر کرده و کلا فقط سابکلاس 500 می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید.
    https://www.border.gov.au/Trav/Stud/...s-student-visa
    https://www.border.gov.au/Trav/Stud/...isas-1july2016

Junior Member Sirvan87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Studying Master of Information and Communication Technology in Wollongong University, Australia

اطلاعاتی در مورد نحوه تبدیلش بعد اتمام دانشجویی نداده . به نظر من میخوان شرایط رو برای موندن دانشجوها سخت تر کنن

با سلام. دوستان در مورد دانشنامه و ریز نمرات آیا ترجمه دارالترجمه رسمی به همراه مهر کپی برابر با اصل روی فتوکپی فارسی برای اخذ ویزا کافی هست؟ ترجمه ناتی چطور؟ مورد قبوله؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط omid497 نمایش پست ها
    با سلام. دوستان در مورد دانشنامه و ریز نمرات آیا ترجمه دارالترجمه رسمی به همراه مهر کپی برابر با اصل روی فتوکپی فارسی برای اخذ ویزا کافی هست؟ ترجمه ناتی چطور؟ مورد قبوله؟
    سلام دوست عزیز
    شما یا باید دانشنامه و ریز نمرات رو بدین ناتی ترجمه و یا ترجمه رسمی با مهر وزارت امور خارجه. اگر خود دانشگاه نسخه رسمی فارسی و انگلیسی بهتون داده میتونین رو سربرگ ناتی کپی برابر اصل بگیرین من خودم پاسپورتم رو با سربرگ ناتی کپی برابر اصل کردم.

با عرض سلام و تشکر بابت تمام کمک هاتون
    من برای مقطع دکتری پذیرش گرفتم. آیا job offer رو استاد راهنما ارشدم بده مشکلی نیسته. بگه که ما این دانشجو را بد از تمام کردن درسش تو دانشگاه به عنوان استاد می کیریم. و اگر این مشکلی نداشته باشه تو فرم 157 سوال 38 اسم استادم بنویسم؟
    ممنونم

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman1989 نمایش پست ها
    با عرض سلام و تشکر بابت تمام کمک هاتون
    من برای مقطع دکتری پذیرش گرفتم. آیا job offer رو استاد راهنما ارشدم بده مشکلی نیسته. بگه که ما این دانشجو را بد از تمام کردن درسش تو دانشگاه به عنوان استاد می کیریم. و اگر این مشکلی نداشته باشه تو فرم 157 سوال 38 اسم استادم بنویسم؟
    ممنونم
    با سلام دوست عزیز
    طبیعتا job offer رو هر کسی میتونه بده ولی استخدام به عنوان استاد دانشگاه ادعای خیلی بزرگی هست چون آفیسر سفارت قطعا به سیستم های اخذ استاد در دانشگاه ها آشنایی داره اگر دانشگاه آزاد یا علمی کاربردی باشه یکم معقول تر هست ولی دانشگاه های سراسری خیلی ادعای بزرگی هست تازه فکر نکنم فقط یک استاد بتونه همچین کاری کنه و احتمالا نامتون باید رسمی از طرف دپارتمان باشه. حالا اینا نظر شخصی من هست باز هم از باقی دوستان سوال کنید.

ممنونم از راهنماییتون
    اگر ممکن این سوالات من رو هم ج بدید

شما لاج کردن رو از طریق online یا offline (پست) ترجیح میدید. کدوم بهتره؟ یکم در موردشون میشه توضیح بدید؟
    ممنون بابت کمک هاتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)