نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 107 از 134 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

سلام خدمت همه ی دوستان. من رشتم مهندسی مواده و متاسفانه تو عنوان پروژه ام هم (که قراره تو استرالیا کار کنم) یه سری مواد تحریمی هست! الان حدود ۶۰ روز هست که برای ویزای ۵۷۴ اقدام کردم ولی هیچ خبری نیست که نیست! تازه تاریخ ثبت نامم هم گذشته و یه تا حالا دو بار دیفر کردم! می خواستم ببینم این مدت زمان طبیعیه یا فقط مشکل از وضعیت منه! اخیرا ویزای ۵۷۴ چقدر طول میکشه برای بچه های مواد؟ می خوام ببینم که کم کم باید نگران بشم یا نه؟!

Junior Member

با سلام خدمت دوستان، من از دانشگاه نیوکاسل پذیرش گرفتم، فول فاند، البته استاد راهنما ایمیل زده که قرار فاند بدن بهت و دانشگاه دو، سه روزه باهات تماس میگیره، ولی هنوز آفر دانشگاه نیومده. میخواستنم ببینم پروسه ویزا چقدر طول میکشه؟ بعنی زمان شروعه ترم کی باشه من مجبورم دیفر کنم؟ من خیلی از پستهارو خوندم ولی نتونستم جوابمو پیدا کنم، لطفا کمک کنید، ممنون.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Rasha90 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان، من از دانشگاه نیوکاسل پذیرش گرفتم، فول فاند، البته استاد راهنما ایمیل زده که قرار فاند بدن بهت و دانشگاه دو، سه روزه باهات تماس میگیره، ولی هنوز آفر دانشگاه نیومده. میخواستنم ببینم پروسه ویزا چقدر طول میکشه؟ بعنی زمان شروعه ترم کی باشه من مجبورم دیفر کنم؟ من خیلی از پستهارو خوندم ولی نتونستم جوابمو پیدا کنم، لطفا کمک کنید، ممنون.
    سلام دوست عزیز
    تبریک میگم. بستگی به رشتتون پروژه ای که قرار هست کار کنین سوابقتون در ایران میتونه از یک هفته تا یک سال طول بکشه. شما هرچه سریعتر پس از دریافت coe اقدام کنین بهتر هستش

رشته و دانشگاه

سلام دوست عزیز
    تبریک میگم. بستگی به رشتتون پروژه ای که قرار هست کار کنین سوابقتون در ایران میتونه از یک هفته تا یک سال طول بکشه. شما هرچه سریعتر پس از دریافت coe اقدام کنین بهتر هستش

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

تا 16 ماه انتظار هم داشتیم که همین هفته قبل ویزاش اومد! این را بخیسون تو اب نمک و برو دنبال فاند اروپا تا جواب اینم بیاد.....
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinaabd نمایش پست ها
    سلام خدمت همه ی دوستان. من رشتم مهندسی مواده و متاسفانه تو عنوان پروژه ام هم (که قراره تو استرالیا کار کنم) یه سری مواد تحریمی هست! الان حدود ۶۰ روز هست که برای ویزای ۵۷۴ اقدام کردم ولی هیچ خبری نیست که نیست! تازه تاریخ ثبت نامم هم گذشته و یه تا حالا دو بار دیفر کردم! می خواستم ببینم این مدت زمان طبیعیه یا فقط مشکل از وضعیت منه! اخیرا ویزای ۵۷۴ چقدر طول میکشه برای بچه های مواد؟ می خوام ببینم که کم کم باید نگران بشم یا نه؟!

Junior Member

سلام دوستان
    میشه به صورت خلاصه تغییرات ایجاد شده در ویزای دانشجویی استرالیا رو بگین
    به خصوص تغییرات بخش مالی
    یعنی bank statement برای دانشجویان فوق لیسانس و دکتری چه فرقی کرده؟
    ممنون میشم بگین
    با تشکر

Junior Member

تو سایت سفارت زده که از فردا تمام متقاضیان ویزای دانشجویی باید به صورت آنلاین اقدام کنن و immiaccount داشته باشن. کسی میدونه این تغییرات چطوریه؟ فقط اسکن مدارکو میفرستیم؟ دیگه چیزی رو پست نمیکنیم؟ لطفا اگه اطلاعتی دارین به اشتراک بزارین. ممنون.
    http://iran.embassy.gov.au/tran/visa.html

رشته و دانشگاه

تو سایت سفارت زده که از فردا تمام متقاضیان ویزای دانشجویی باید به صورت آنلاین اقدام کنن و immiaccount داشته باشن. کسی میدونه این تغییرات چطوریه؟ فقط اسکن مدارکو میفرستیم؟ دیگه چیزی رو پست نمیکنیم؟ لطفا اگه اطلاعتی دارین به اشتراک بزارین. ممنون.
    http://iran.embassy.gov.au/tran/visa.html
    سلام دوست عزیز
    پرداخت هزینه ویزا که طبق روال گذشته از طریق فرم ۱۴۴۰ می باشد. تغییرات در فرم ها رو هم باید صبر کنید تا فردا سایت immi مجدد راه اندازی بشه الان در حال آپدیت هستش بعدش مشخص میشه که چه تغییراتی در فرم ها ایجاد شده ولی طبیعتا دیگه چیزی نیاز به پست نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط sarazi نمایش پست ها

سلام.
    سوال اول رو نمیدونم.
    سوال دوم: شما که اتریش هستین پس حتما ویزاکارت دارین میتونین خودتون پرداخت کنین. من خودم توی ایران با ویزاکارتی که تهیه کردم پرداخت رو انجام دادم.
    سوال سوم: موجودی بانکی حتما لازم نیس واسه کسیکه بورسه اما مدارکتون قویتر میشه و ممکنه در تسریع کیس شما کمک کنه.
    Hi. I am residing currently in Europe and want to apply for Australia visa-student, I wonder that where should I apply? I mean where did you apply in UK or in Iran? I am two years in Europe.

Hi.
    Sorry my computer does not have Persian fonts. I am residing in Europe from 2014 till now and I want to apply for student visa for Australia. I wonder that where should I apply? Iran or in Europe (UK)? if somebody has the same situation please help me ass it is urgent and I do not have much time.If it is possible to apply from Europe i think it is better as the process due to their small amount of clients would be faster. however, i am afraid if i apply in Europe they complain or reject me.

Thank you very much.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)