نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 110 از 134 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    تا 16 ماه انتظار هم داشتیم که همین هفته قبل ویزاش اومد! این را بخیسون تو اب نمک و برو دنبال فاند اروپا تا جواب اینم بیاد.....
    سلام
    ممنون میشم نظرتون رو در مورد مشکل من بگید:
    پذیرش دکترای مواد با اسکولارشیب از پلی تکنیک میلان ایتالیا دارم.
    پذیرش بدون اسکولارشیب کویینزلند جنوبی (رتبه 31 رو در استرالیا داره) هم در دکترای مکانیک دارم. واضحه که استرالیا بهتره. ابعد اعلام نتایج من به استاد استرالیام ایمیل زدم که اسکولارشیب نگرفتم ولی پذیرش گرفتم، ازش پرسیدم فاند داره خودش یا نه. گفت که در مورد پرونده تو با آفیسر تحصیلات تکمیلی صحبت کردم گفته که حتما برای ترم بهار اپلای کنه که تعداد اسکولارشیب هامون بیشتر از پاییزه. استادم هم گفت که باز شد بهت خبر میدم.
    یکی از دوستان میگه نرو ایتالیا. اینجا منتظر باش ببین استرالیا چی میشه. نظر خودم اینه که برم ایتالیا رو بعد اگه اسکولارشیب گرفتم همونجا واسه ویزای استرالیا اقدام کنم.
    یه چیز دیگه ای هم که هست اینه که احتمالا پروژه ایتالیام پروژه مشترک با دانشگاه شیکاگو آمریکا باشه. استادم گفته تا اخر آگست قطعی میکنم. به نظر شما در این صورت و با توجه به اینکه استادم گفته بین دو تا یونی در تردد خواهی بود همون ایتالیا گزینه بهتری نیست. اینجوری احتمال اینکه بتونم پست داک بتونم برم همین دانشگاه شیکاگو به گمانم زیاد میشه.
    ممنون میشم نظرتون رو بدونم

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط karyhami نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم نظرتون رو در مورد مشکل من بگید:
    پذیرش دکترای مواد با اسکولارشیب از پلی تکنیک میلان ایتالیا دارم.
    پذیرش بدون اسکولارشیب کویینزلند جنوبی (رتبه 31 رو در استرالیا داره) هم در دکترای مکانیک دارم. واضحه که استرالیا بهتره. ابعد اعلام نتایج من به استاد استرالیام ایمیل زدم که اسکولارشیب نگرفتم ولی پذیرش گرفتم، ازش پرسیدم فاند داره خودش یا نه. گفت که در مورد پرونده تو با آفیسر تحصیلات تکمیلی صحبت کردم گفته که حتما برای ترم بهار اپلای کنه که تعداد اسکولارشیب هامون بیشتر از پاییزه. استادم هم گفت که باز شد بهت خبر میدم.
    یکی از دوستان میگه نرو ایتالیا. اینجا منتظر باش ببین استرالیا چی میشه. نظر خودم اینه که برم ایتالیا رو بعد اگه اسکولارشیب گرفتم همونجا واسه ویزای استرالیا اقدام کنم.
    یه چیز دیگه ای هم که هست اینه که احتمالا پروژه ایتالیام پروژه مشترک با دانشگاه شیکاگو آمریکا باشه. استادم گفته تا اخر آگست قطعی میکنم. به نظر شما در این صورت و با توجه به اینکه استادم گفته بین دو تا یونی در تردد خواهی بود همون ایتالیا گزینه بهتری نیست. اینجوری احتمال اینکه بتونم پست داک بتونم برم همین دانشگاه شیکاگو به گمانم زیاد میشه.
    ممنون میشم نظرتون رو بدونم
    به شخصه اعتقاد دارم ایتالیا گزینه اولتون باشه... زمان رو از دست ندین شما برای ویزای ایتالیا اقدام کن ببین چی میشه ولی استرالیا رو تا وقتی ویرات رو نگرفتی کنسل نکن... ویزای استرالیا هم در جریان باش برای بچه های مواد و مکانیک پروسه چک امنیتی پیچیده ای داره من خودم موادی هستم و بیش از ۵ ماه هست منتظر ویزام و امیدی هم دیگه ندارم که ویزام واقعا گرنت میشه یا نه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    به شخصه اعتقاد دارم ایتالیا گزینه اولتون باشه... زمان رو از دست ندین شما برای ویزای ایتالیا اقدام کن ببین چی میشه ولی استرالیا رو تا وقتی ویرات رو نگرفتی کنسل نکن... ویزای استرالیا هم در جریان باش برای بچه های مواد و مکانیک پروسه چک امنیتی پیچیده ای داره من خودم موادی هستم و بیش از ۵ ماه هست منتظر ویزام و امیدی هم دیگه ندارم که ویزام واقعا گرنت میشه یا نه
    ممنون دوست من. من هم با نظر شما موافقم. ممنون از پاسخت. اامیدوارم زودتر ویزاتون بیاد.

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی-سال 2014(پست اول را بخ

من تبعه کش­ور ترکیه (متولد استانبول) هستم که از کود­کی به واسطه داشتن مادر ایرانی در ایران ب­زرگ شده ام. مختصرا عرض کنم که تا سن ۱۸ س­الگی به سندیت داشتن مادر ایرانی و سپس با­ استفاده از ویزای دانشجویی در ایران اقام­ت داشته ام و تمام سوابق تحصیلی من از از ­دبستان تا مقطع کارشناسی ارشد از کشور ایر­ان است. من فارق التحصیل ­(کارشناسی ارشد) از دانشگاه تربیت مدرس ته­ران هستم. خوشبختانه ۲ هفته پیش از دانشگا­ه Western Sydney پذیرش گرفتم و موفق به د­ریافت فول اسکالرشیپ (IPRS) شدم.
    لازم به ذکر است که یک سال پیش برای معاد­ل سازی مدارک تحصیلی لیسانسم به ترکیه رفت­م تا از طریق آن سربازی خود رو به مدت یک ­سال به تاخیر بندازم تا برای اخذ پذیرش از­ دانشگاه وسترن سیدنی اقدام کنم. در این م­یان مکرر با استاد راهنمام در دانشگاه وست­رن در ارتباط بودم.
    متاسفانه مراحل اداری معادل سازی مدارکم ­در سازمان تحصیلات عالی آنکارا (YOK) بسیا­ر به طول انجامید و پس شش ماه مدرک لیسانس­م رو پس گرفتم و ۲۰ روز قبل از شروع سرباز­یم از کشور ترکیه خارج شدم.
    پس خروج ترکیه در ایران مدارک ارشد خود ر­و آزاد کردم و برای دانشگاه وسترن سیدنی ا­پلای کردم.
    در این مدت با سفارت ترکیه صحبت کردم گفت­ن می تونی برای هر کشور که بخوای ویزا بگی­ری با توجه به این که پاسپورتم ۶ سال اعتب­ار داره و بعد از ورود به مقطع دکترا معاف­یت تحصیلی بگیری و راحت در طول تحصیل به ت­رکیه بیای و بری.
    هفته آینده دانشگاه قراره CoE من رو صادر­ بکنه تا برای اخذ ویزای دانشجویی اقدام ک­نم.

سوال بنده این است که آیا می تونم از سفار­ت استرالیا در ایران برای اخذ ویزای دانشج­ویی اقدام کنم و از ایران به استرالیا برم­؟ آیا در مورد بحث وضعیت نظام وظیفه به مش­کل بر می خورم؟

عذر می خوام که طولانی شد. ­

صمیمانه ممنون می شم اگه به من پاسخ بدید.­

Junior Member

دوستان سلام. من میخوام برای مستر by research اقدام کنم در زمینه مهندسی پزشکی و سوپروایزر هم پیدا کردم. ولی با یک مشاور صحبت کردم و گفت که سفارت برای دوره های یک ساله ویزا نمیده!!! آیا این موضوع حقیقت داره؟؟؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirwanted نمایش پست ها
    دوستان سلام. من میخوام برای مستر by research اقدام کنم در زمینه مهندسی پزشکی و سوپروایزر هم پیدا کردم. ولی با یک مشاور صحبت کردم و گفت که سفارت برای دوره های یک ساله ویزا نمیده!!! آیا این موضوع حقیقت داره؟؟؟
    سلام دوست عزیز
    کی گفته Master By Research یک ساله هست؟ و دوم اینکه این حرف مشاور چه مبنایی داشته من ندیدم جایی در سایت اداره مهاجرت و یا سفارت نوشته باشه ما برای دوره های تحصیلی یک ساله ویزا نمیدیم. ولی دیدم که نوشته برای دوره های تحصیلی بیشتر از 3 ماه باید برای ویزای تحصیلی اقدام کنین... شاید منظور این مشاور این بوده که شما رو ریجکت کنن و این بستگی به مدارک شما و شرایط شما و انگیزه نامه ای داره که به سفارت ارائه میدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    کی گفته Master By Research یک ساله هست؟ و دوم اینکه این حرف مشاور چه مبنایی داشته من ندیدم جایی در سایت اداره مهاجرت و یا سفارت نوشته باشه ما برای دوره های تحصیلی یک ساله ویزا نمیدیم. ولی دیدم که نوشته برای دوره های تحصیلی بیشتر از 3 ماه باید برای ویزای تحصیلی اقدام کنین... شاید منظور این مشاور این بوده که شما رو ریجکت کنن و این بستگی به مدارک شما و شرایط شما و انگیزه نامه ای داره که به سفارت ارائه میدین
    من تو سایت دانشگاه QUT نگاه کردم اکثر دوره هاش یک ساله بود. گفتن که ویزاتون خیلی ریسکی میشه و از یه نفر تو استرالیا شنیده بودم که ریجکت شده بوده قبلا. برای همین خیلی بهم استرس وارد شده چون خیلی رشته خوب و استادخوبی پیدا کردم و واقعا دوست دارم برم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirwanted نمایش پست ها
    من تو سایت دانشگاه QUT نگاه کردم اکثر دوره هاش یک ساله بود. گفتن که ویزاتون خیلی ریسکی میشه و از یه نفر تو استرالیا شنیده بودم که ریجکت شده بوده قبلا. برای همین خیلی بهم استرس وارد شده چون خیلی رشته خوب و استادخوبی پیدا کردم و واقعا دوست دارم برم.
    کلا دوره های ریسرچ بعید میدونم یکساله باشه. برای ویزا هم گفتم باید مدارک مستدل ارائه بدین نوع مدارکتون خیلی تعیین کننده هست در گرفتن ویزا. اکثرا بخاطر social tie و یا GTE تو این مرحله ریجکت میشن.

Junior Member

سلام دوستان
    سفارت استرالیا برای صدور ویزای دانشجویی فقط آیلتس رو قبول داره؟
    یا تافل و دیگر ازمونها رو هم قبول میکنه؟
    یعنی داشتن آیلتس درصد گرفتن ویزای دانشجویی رو بالاتر میبره تا تافل یا...؟
    با تشکر

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط lawrence نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سفارت استرالیا برای صدور ویزای دانشجویی فقط آیلتس رو قبول داره؟
    یا تافل و دیگر ازمونها رو هم قبول میکنه؟
    یعنی داشتن آیلتس درصد گرفتن ویزای دانشجویی رو بالاتر میبره تا تافل یا...؟
    با تشکر
    هیچ فرقی نمیکنه دوست عزیز تافل هم قبوله

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)