نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 112 از 134 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز اگر postgraduate research sector هستید خیر همون 550 تا هست فقط
    سلام

بسیار ممنون از راهنمایی و جوابتون.
    بله دکتری ریسرچ-بیس هستم.
    پس 410 دلار برای همسر مال قبل بود؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamash نمایش پست ها
    سلام دوستان

ما مراحل رو طی کردیم و تیک ها رو همونطور که در فروم دیگر راهنمایی کردند، زدیم. در آخر با اینکه مدارک همسر رو از ما خواست ولی زمان پرداخت پول فقط 550 دلار خواست!!! مگه نباید 410 دلار هم بابت همسر از من بخوان؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام بر شما دوست خوبم

مبلغ همون 550 دلار هست که گفتین. نیازی به پرداخت اضافی نیست. ضمنا اگر در سایت وزارت خارجه هم جستجو کنید به جدولی میرسید که به تفکیک برای همه نوع گروههای متقاضی مبلغ مورد نظر رو گفته ( این نکته رو برا بقیه دوستان گفتم که اگر شک داشتن چک کنن).

دلارام باشید
    شاد زی

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamash نمایش پست ها
    سلام

بسیار ممنون از راهنمایی و جوابتون.
    بله دکتری ریسرچ-بیس هستم.
    پس 410 دلار برای همسر مال قبل بود؟

ممنون
    خیر هنوزم هست. ببینید قبلا سابکلاس های ویزای دانشجویی کاملا جدا بود الان همه شده 500. ولی همون 500 اگر دوره آموزش محور باشه که معادل 573 قدیم هست برای همراه باید 410 دلار پرداخت بشه ولی اگر دوره اموزشی شما پژوهش محور باشه که میشه همون 574 قدیم نیاز به پرداخت هزینه اضافه برای همراه نیست...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ALINIKPOOR نمایش پست ها
    سلام بر شما دوست خوبم

مبلغ همون 550 دلار هست که گفتین. نیازی به پرداخت اضافی نیست. ضمنا اگر در سایت وزارت خارجه هم جستجو کنید به جدولی میرسید که به تفکیک برای همه نوع گروههای متقاضی مبلغ مورد نظر رو گفته ( این نکته رو برا بقیه دوستان گفتم که اگر شک داشتن چک کنن).

دلارام باشید
    شاد زی
    خیلی خیلی ممنون از جواب کاملتون
    لطف کردید

سلام دوستان
    من براي دوره كارشناسي با مدرك تافل ميخوام اپلاي كنم
    اگر بتونم پذيرش بگيرم البته بدون بورسيه، براي سفارت چه مدرك زباني لازمه؟
    من شنيدم آيلتيس جنرال ٥ ميخوان!!!!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Deutschlanddd نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من براي دوره كارشناسي با مدرك تافل ميخوام اپلاي كنم
    اگر بتونم پذيرش بگيرم البته بدون بورسيه، براي سفارت چه مدرك زباني لازمه؟
    من شنيدم آيلتيس جنرال ٥ ميخوان!!!!
    همون مدرک زبانی که دانشگاه تایید کنه و به شما پذیرش بده همون رو به سفارت ارائه بدید حالا یا تافل یا ایلتس فرقی نداره. اون موردی که شما میگید من تا حالا نشنیدم. در مورد ویزای دانشجویی داشتن زبان ایلتس حداقل فکر کنم ۵.۵ یا ۵ ضروری هست یا مدرک معادل ولی از کسی ایلتس جنرال نمیخوان چون معمولا حداقل لازم برای گرفتن پذیرش دانشگاه از این نمره خیلی بالاتر هست

Junior Member Qeshmi آواتار ها

با عرض سلام، چند سوال در مورد مدارک مورد نیاز میخواستم بپرسم:
    1. با توجه به اینکه پاسپورت قبلی ام اخرا منقضی شد آیا باید کپی برای بر اصل (با تایید ناتی) برای همه صفحات هر دو گذرنامه ارائه نمایم یا نیازی به برابر اصل بودن نیست؟ یا اینکه هر دو گذرنامه لازم نیست؟ یا فقط صفحات مهر یا لیبل دار نیاز است؟
    2. از آنجاکه من مجرد هستم آیا نیازی به ارایه شناسنامه پدر و مادر همچنین برادران و خواهران هم هست یا اینکه در صورت داشتم همسر و فرزند نیاز می بود؟ لازم به ذکر است که در اپلیکیشن ویزا، مشخصات والدین و خواهر برادران را هم سوال میکرد شامل نام نام خانوادکی و تاریخ و محل تولد.
    3. چون کارت ملی من اعتبارش تمام شده است و کارت جدید هم هنوز تحویل نگرفته ام آیا تنها ارائه ترجمه شناسنامه کفایت میکند؟
    4. من جاهایی دیده ام که نوشته شده بود دانشنامه نیاز است. آیا منظور همان پروپورال است یا تز دوره فوق لیسانس؟ من در منابع استرالیایی فقط a copy of research thesis/project topic ذکر شده بود.
    5. از آنجا که تخصیلاتم در خارج از کشور (دو کشور مختلف) بوده است، آیا واقعا نیازی به گواهی عدم سو پیشینه از آن کشورها هست؟
    6. من دو ملک دارم اما فقط مبایعه نامه آنها در دستم هست و سند هنوز نگرفته ام. آیا این مبایعه نامه ها برای اثبات سوشیال تای کار میکند؟
    7. برای مدارک تحصیلی و کاری و نیز مدرک آیلتس که به زبان انگلیسی هستند آیا نیاز به اسکن کردن کپی برابر اصل آن دارک هست که آپلود شود یا همان اصل مدارک را اسکن و آپلود کنم؟
    8. در روش جدید که آنلاین است ما مدارک را آپلود میکنیم. آیا مانند قدیم نیازی به پست مدارک به سفارت هم هست یا همان آپلود کردن کفایت میکند؟
    شرمنده ام که سوالات زیاد شد. تنها چهت اطمینان پرسیدم تا دچار مشکل نشوم. شاید هم پاسخ آنها به درد دیگران بخورد. ممنون میشوم اگر به هر کردام از سوالات بالا که میتوانید پاسخ دهید.
    با تشکر فراوان.
    بلندی جهان به کوتاهی عمر ماست.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Qeshmi نمایش پست ها
    با عرض سلام، چند سوال در مورد مدارک مورد نیاز میخواستم بپرسم:
    1. با توجه به اینکه پاسپورت قبلی ام اخرا منقضی شد آیا باید کپی برای بر اصل (با تایید ناتی) برای همه صفحات هر دو گذرنامه ارائه نمایم یا نیازی به برابر اصل بودن نیست؟ یا اینکه هر دو گذرنامه لازم نیست؟ یا فقط صفحات مهر یا لیبل دار نیاز است؟
    2. از آنجاکه من مجرد هستم آیا نیازی به ارایه شناسنامه پدر و مادر همچنین برادران و خواهران هم هست یا اینکه در صورت داشتم همسر و فرزند نیاز می بود؟ لازم به ذکر است که در اپلیکیشن ویزا، مشخصات والدین و خواهر برادران را هم سوال میکرد شامل نام نام خانوادکی و تاریخ و محل تولد.
    3. چون کارت ملی من اعتبارش تمام شده است و کارت جدید هم هنوز تحویل نگرفته ام آیا تنها ارائه ترجمه شناسنامه کفایت میکند؟
    4. من جاهایی دیده ام که نوشته شده بود دانشنامه نیاز است. آیا منظور همان پروپورال است یا تز دوره فوق لیسانس؟ من در منابع استرالیایی فقط a copy of research thesis/project topic ذکر شده بود.
    5. از آنجا که تخصیلاتم در خارج از کشور (دو کشور مختلف) بوده است، آیا واقعا نیازی به گواهی عدم سو پیشینه از آن کشورها هست؟
    6. من دو ملک دارم اما فقط مبایعه نامه آنها در دستم هست و سند هنوز نگرفته ام. آیا این مبایعه نامه ها برای اثبات سوشیال تای کار میکند؟
    7. برای مدارک تحصیلی و کاری و نیز مدرک آیلتس که به زبان انگلیسی هستند آیا نیاز به اسکن کردن کپی برابر اصل آن دارک هست که آپلود شود یا همان اصل مدارک را اسکن و آپلود کنم؟
    8. در روش جدید که آنلاین است ما مدارک را آپلود میکنیم. آیا مانند قدیم نیازی به پست مدارک به سفارت هم هست یا همان آپلود کردن کفایت میکند؟
    شرمنده ام که سوالات زیاد شد. تنها چهت اطمینان پرسیدم تا دچار مشکل نشوم. شاید هم پاسخ آنها به درد دیگران بخورد. ممنون میشوم اگر به هر کردام از سوالات بالا که میتوانید پاسخ دهید.
    با تشکر فراوان.
    سلام دوست عزیز

1. شما صفحات لیبل دار و صفحه اول و اخر که مهر ورود و خروج داره رو اپلود کنید هر دو پاس رو چون تا 10 سال اخیر از شما میخواد. اینکه برابر با اصل بشه یا نشه رو دقیق نمیدونم ولی بشه بهتر هست.

2. در صورت اینکه متاهل باشید باید شناسنامه همسر و اگر فرزند دارید فرزند رو ترجمه کنید و اگر مجرد هستید ضرورتی به ترجمه شناسنامه والدین و اعضای خانواده نیست. بودن بچه هایی که ترجمه کردن و بچه هایی که ترجمه نکردن و مشکلی هم نداشتن. به خودتون و هزینه هاش بستگی داره و شاید فقط پدر و مادر کفایت کنه چون اسامی همه فرزندان داخلش هست دیگه.

3. شما کارت ملی رو هم میتونید ترجمه کنید هیچ مشکلی نیست اکثر بچه ها مثل شما تاریخ انقضا گذشته و ترجمه کردن و ارائه دادن.

4. منظور از دانشنامه مدرک کارشناسی و ارشد هست و ریز نمرات دو دوره هم نیاز هست. خود پروپوزال ارائه شده به دانشگاه هم نیاز هست. البته برخی بچه ها نمیفرستن و بعدا خود سفارت ازشون خواسته.

5. ارائه گواهی عدم سو پیشینه جز مدارک ضروری ذکر نشده ولی اگر گرفتن این گواهی ها برای شما خیلی زحمتی نداره شاید بتونه تاثیر مثبت داشته باشد. بهرحال نشون میده شما به قوانین اون کشور پایبند بودید و سابقه مثبتی دارید.

6. برای اثبات social tie خیلی موارد در نظر گرفته میشه نه فقط داشتن سند منزل. من موردی رو دیدم که افیسر نوشته بود خب شما این خونه میتونه وکالت بدی بفروشن و پولش رو واست بفرستن. باید حتما تمامی موارد مورد نیاز رعایت بشه و یک Sop خوب نوشته بشه. داشتن این مبایعه نامه ها هم در همون راستا ضرری نداره. یکیش رو حالا ارائه بدید. داشتن پول زیاد شاید بتونه باعث دردسر هم بشه.

7. من هر دو مورد رو دیدم دوستان انجام دادن ولی باز هم اگر کپی برابر اصل بشه بهتر هست. تو خود سایت اداره مهاجرت ذکر شده که مدارک باید certify بشه پس گذاشتن کپی برابر اصل خیلی قانونی تر به نظر میرسه.

8. خیر نیازی به پست نیست تنها اپلود مدارک کفایت می کنه. برای همین اگر مدارک کپی برابر اصل باشه خیلی بهتر هست.

نکته اخر اینا همه نظر من هست بر مبنای یک سری اطلاعات از دوستانی که قبلا ویزا گرفتن. شما برای اطلاعات بهتر میتونید خودتون به سایت border.gov.au مراجعه کنید و ویزای سابکلاس 500 رو به دقت مطالعه بفرمایید.

Junior Member Qeshmi آواتار ها

بسیار سچاسگذارم از mrardani بخاطر پاسخ به همه سوالات. من سعی میکنم طبق گفته های شما جانب احتیاط را رعایت کنم. توکل بر خدا.
    بلندی جهان به کوتاهی عمر ماست.

Junior Member

سلام دوستان. کسی میدونه بورس دولتی (از این بورسیه جدید RTP scholarship stipend(formerly known as APA/IPRS) ) چه هزینه هایی رو پوشش میده؟ آیا Visa application fee پوشش میده یا باید خودمون پرداخت کنیم؟

خیلی ممنون از پاسختون
    ویرایش توسط mersadsad : January 18th, 2017 در ساعت 12:26 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)