نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 12 از 134 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک دانشگاه تهران تبدیل انرژی- -PhD Mech. Eng.

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی

سلام دوستان
    من سربازم و معافی تحصیلی حین خدمت گرفتم. تو فرم 157ش و 1221 current employment status چی باید بنویسم؟ خدمت سربازی و اشتغال به خدمت جز employment یه حساب می یاد؟ می تونم همبن بنویسم؟ ممنون از راهنمایی.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط AH6668 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان كسي اخرين ورژن فرمهاي زير رو داره اينجا بذاره:
    Additional Information Form
    Supplement for Students
    ممنون ازتون
    نقل قول نوشته اصلی توسط material63 نمایش پست ها
    سلام
    از گوگل یا خود سایت http://www.immi.gov.au/ بپرسید راحتره!

additional info form یا همون 1221
    فرم دوم فقط مخصوص سفارت استرالیا تو ایران هستش و همون لینک آخرین ورژنه
    هر دو تا فرمی که AH6668 بهشون اشاره کردن مخصوص سفارت استرالیا در تهران هست و لینکی هم که گذاشتن آخرین ویرایش هست. فرم 1221 یک فرم متفاوت هست که توسط اداره مهاجرت استرالیا تهیه شده.

Junior Member

دوستان کسی طی هفته اخیر خبری از سفارت دریافت کرده؟ کلا انگار تعطیلن! نه جواب ایمیل میدن نه چیزیرو آپدیت میکنن.

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط mmimik نمایش پست ها
    دوستان کسی طی هفته اخیر خبری از سفارت دریافت کرده؟ کلا انگار تعطیلن! نه جواب ایمیل میدن نه چیزیرو آپدیت میکنن.
    دو تا ایمیل مدیکال برای بچه هایی که 22 دسامبر فایل نامبر گرفتن اومده. ما بقی منتظریم
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamr1 نمایش پست ها
    دو تا ایمیل مدیکال برای بچه هایی که 22 دسامبر فایل نامبر گرفتن اومده. ما بقی منتظریم
    واسه من هم امروز درخواست مديكال اومد. اما واسه همسرم فرم ٨٠ رو هم خواستن پر كنم. دوستان اگه تجربه مشابه دارن ميشه بگن فرم رو ايميل كنم يا بايد پست كنم؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط ehssannikoukar نمایش پست ها
    واسه من هم امروز درخواست مديكال اومد. اما واسه همسرم فرم ٨٠ رو هم خواستن پر كنم. دوستان اگه تجربه مشابه دارن ميشه بگن فرم رو ايميل كنم يا بايد پست كنم؟
    به نظرم همین که برای آفیسر ایمیل کنین کافیه. بعید میدونم لازم باشه پست کنین.

اما این که فرم 80 برای همسرتون خواستن عجیبه. من تا حالا نشنیده بودم برای ویزای دانشجویی این فرم رو بخوان. اگر امکان داره میتونین بفرمایین که همسرتون تحصیلات یا سابقه کاری خاصی داشتن که این فرم رو براشون خواستن؟

Junior Member

بچه ها به نظرتون دلیل کم کاری سفارت تو این روزا چیه؟
    واقعا بازی های آسیایی و مسابقات کریکت میتونه دلیل موجهی باشه یا حرکت غیر منطقی آقای منطقی کار داده دستمون؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط o4.pro نمایش پست ها
    بچه ها به نظرتون دلیل کم کاری سفارت تو این روزا چیه؟
    واقعا بازی های آسیایی و مسابقات کریکت میتونه دلیل موجهی باشه یا حرکت غیر منطقی آقای منطقی کار داده دستمون؟
    بعید میدونم اون تاثیری گذاشته باشه. تعطیلات آخر سال و جام ملتها مهمترین دلایل ان. توجه داشته باش که اردن هم تو جام بود و سر سفارت ازون بابت هم شلوغ میشد.
    نگران نباش شما هم. شماره پروندتون بزودی میاد. به نظرم تماس بگیر با سفارت و جویای پروندت شو.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    به نظرم همین که برای آفیسر ایمیل کنین کافیه. بعید میدونم لازم باشه پست کنین.

اما این که فرم 80 برای همسرتون خواستن عجیبه. من تا حالا نشنیده بودم برای ویزای دانشجویی این فرم رو بخوان. اگر امکان داره میتونین بفرمایین که همسرتون تحصیلات یا سابقه کاری خاصی داشتن که این فرم رو براشون خواستن؟
    منونم از پاسخی که دادین.
    من همسرم پزشک هستن و هیچ شابقه خاصی هم ندارن
    یه نکته خیلی عجیب واسه من پیش اومد امروز. ایمیل زدم که این فرم 80 رو پست کنم و یا ایمیل کنم. تو ایمیلم نوشتم که این فرم رو در immi account خواستن و افیسر تو ایمیلی که واسه Hap ID داده بود اشاره ای نکرده بودن بهش. نکته جالب جواب ایمیلم بود که افیسر واسم فرستاد. واستون جوابش رو کپی میکنم اینجا:
    The email below is very clear both of you need to undergo MEDS but your wife has to do the additional tests listed below.
    Please ask your panel doctor to submit the results electronically via system using your HAP IDs below. No need to send the results via post or email.
    For further info regarding the MEDS consult your doctor and refer to the websites below.

بعدش من ایمیل دادم که فکر کنم اشتباه متوجه شدین منظور من فرم 80 هستش و فرم رو واسه افیسر فرستادم و دوباره یه ایمیل عجیب داد:
    I really don’t understand what the problem is? I have dealt with thousands of applicants before and none of them have ever commented on this subject. I am sorry but we as case officers do not interfere with MEDS. Again please book an appointment with your panel doctor and ask what you need to fill and what you need to provide. As for us we do not need any documents from your end and your doctor should be able to enter results on the system.

Sorry for any inconvenience caused.

حالا من موندم چیکار کنم
    علما اپه میشه راهنمایی کنن.
    ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ehssannikoukar نمایش پست ها
    منونم از پاسخی که دادین.
    من همسرم پزشک هستن و هیچ شابقه خاصی هم ندارن
    یه نکته خیلی عجیب واسه من پیش اومد امروز. ایمیل زدم که این فرم 80 رو پست کنم و یا ایمیل کنم. تو ایمیلم نوشتم که این فرم رو در immi account خواستن و افیسر تو ایمیلی که واسه Hap ID داده بود اشاره ای نکرده بودن بهش. نکته جالب جواب ایمیلم بود که افیسر واسم فرستاد. واستون جوابش رو کپی میکنم اینجا:
    The email below is very clear both of you need to undergo MEDS but your wife has to do the additional tests listed below.
    Please ask your panel doctor to submit the results electronically via system using your HAP IDs below. No need to send the results via post or email.
    For further info regarding the MEDS consult your doctor and refer to the websites below.

بعدش من ایمیل دادم که فکر کنم اشتباه متوجه شدین منظور من فرم 80 هستش و فرم رو واسه افیسر فرستادم و دوباره یه ایمیل عجیب داد:
    I really don’t understand what the problem is? I have dealt with thousands of applicants before and none of them have ever commented on this subject. I am sorry but we as case officers do not interfere with MEDS. Again please book an appointment with your panel doctor and ask what you need to fill and what you need to provide. As for us we do not need any documents from your end and your doctor should be able to enter results on the system.

Sorry for any inconvenience caused.

حالا من موندم چیکار کنم
    علما اپه میشه راهنمایی کنن.
    ممنون
    کاری به اشتباه آفیسر ندارم اما به نظر منم سخت نگیر باید ایمیل کنی و نیازی به پست کردن نیست. این هم مثل CV یا proposal میمونه که برای تکمیل پرونده می خوان و نیازی به پست کردنشون نیست.

تجربه ی خودم و می گم. من ورژن قدیمیه یکی از فرمهارو اشتباهاً فرستادم برای سفارت بعدش تماس گرفتم گفتم مشکل بهم گرفتن که ایمیلش کنم.

پیروز باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)