نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 120 از 134 نخستنخست ... 2070110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,191 تا 1,200 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط mnobarinia نمایش پست ها
    سلام
    آیا فرم 1195 باید پر کنیم
    آیا عکس هم نیاز هست یا نه . یه جائی خوندم پشت عکس هم باید امضاء کنیم
    با سلام
    نه فرمی نیاز نیست. اگر بعدا لازم باشه افیسر به شما میگه... عکسی هم نیاز نیست

Junior Member

سلام دوستان
    بنده با توجه به وقت کمی که برای ترم آینده باقیست و اینکه من در کشوره دیگری غیر از ایران نیز بودم برای گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه از سفارت آن کشور 2 ماه وقت لازم دارم و از الان باید تهیه کنم.
    و میخواستم کسی که اطلاع دارد در مورد اینکه ویزای دانشجویی در مقطع فوق لیسانس گواهی عدم سوء پیشینه نیاز دارد یا خیر بهم اطلاع بده؟
    چون اگر بعد بگن باید این گواهی رو بیارم، اونموقه دیگر وقتی نیست و باید تا سال آینده منتظر ترم بعد بمونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan45 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده با توجه به وقت کمی که برای ترم آینده باقیست و اینکه من در کشوره دیگری غیر از ایران نیز بودم برای گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه از سفارت آن کشور 2 ماه وقت لازم دارم و از الان باید تهیه کنم.
    و میخواستم کسی که اطلاع دارد در مورد اینکه ویزای دانشجویی در مقطع فوق لیسانس گواهی عدم سوء پیشینه نیاز دارد یا خیر بهم اطلاع بده؟
    چون اگر بعد بگن باید این گواهی رو بیارم، اونموقه دیگر وقتی نیست و باید تا سال آینده منتظر ترم بعد بمونم.
    سلام دوست عزيز. تا جايي كه من ميدونم نيازي نيست و توي فرمها جايي براي سوء پيشينه نداره. اگه بخوان بعدا تماس ميگيرن و بهتون ميگن. به نظر من شما با توجه به وقت كم براي ويزا اقدام بكن و سوء پيشينه رو هم همزمان اقدام بكن كه اگه بعدا خواستن بتوني بهشون بدي. ولي من نشنيدم براي ويزاي دانشجويي سوء پيشينه بخوان.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of System Science - University of Ottawa

سلام
    من یک بار درخواست ویزای دانشجوییم به دلیل GTE نبودن رد شده و میخوام دوباره اقدام کنم و اینبار میخوام یک اسپانسر پیدا کنم با این هدف که بدلیل تعهدی که به اسپانسر دارم و ضامن ها و وثیقه هایی که میگیره ، مجبورم به ایران برگردم. قصدی هم ندارم بمونم. هدفم اینه که از اونجا واسه مقطع دکترای یکی از دانشگاه های آمریکا اقدام کنم اما این دلایل رو نخواهند پذیرفت.
    از بین شرکت های خصوصی دنبال اسپانسر میگردم. میخواستم بدونم اگر اسپانسر یک شرکت، غیر از شرکتی که توش کار میکنم باشه مشکلی پیش نمیاد؟با فرض اینکه اسپانسر یک چک به مبلغ کل هزینه ی تحصیل به من داده و گردش حساب شرکت رو هم به سفارت ارائه کردم، آیا باید دلایلی که برای قانع کردن اسپانسر ارائه دادم به سفارت هم ارائه بدیم؟
    آیا کسی از این مسیر برای قانع کردن سفارت استفاده کرده؟

Junior Member

سلام
    اقا توی فرم یه سوال واسم ایجاد شده که واسه اطمینان خاستم بپرسم: اونجا که می گه: Other family membersClick here to edit the Other family members
    Does the applicant have any parents or siblings in or outside Australia?
    باید کل اعضای خانواده رو با کل مشخصات وارد کرد بدون در نظر گرفتن این موضوع که همشون ایران هستند و یستسزن جای دیگه نیسن اره؟
    مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin60 نمایش پست ها
    سلام
    اقا توی فرم یه سوال واسم ایجاد شده که واسه اطمینان خاستم بپرسم: اونجا که می گه: Other family membersClick here to edit the Other family members
    Does the applicant have any parents or siblings in or outside Australia?
    باید کل اعضای خانواده رو با کل مشخصات وارد کرد بدون در نظر گرفتن این موضوع که همشون ایران هستند و یستسزن جای دیگه نیسن اره؟
    مرسی
    مشخصات تمام اعضای خانواده و اگر کسی اقامت کشور دیگری رو داره و در کشور دیگری هست باید محل اون کشور رو انتخاب کنید. اگر دانشجویی کشور دیگری رفتن همون ایران میشه محل اقامت

سلام

اقایون آیا با پذیرش کاندیشنال ( مدرک زبان ) میشه برای ویزا اقدام کرد؟

Junior Member

دوستان با سلام.
    یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید. با ویزای دانشجویی چند بار و هر بار چه مدت می شه به ایران سفر کرد؟ همسرم به عنوان همراه با من میان استرالیا ایشون چند بار میتونن؟ از اعضای خانواده خانمم کسی رو میتونم بعد از شروع تحصیل برای مدت مشخصی (مثلا 4 ماه) بیارم استرالیا؟
    ممنون

Junior Member

سلام خدمت دوستان.
    سوالی داشتم در خصوص فاند و اینکه به سوال مربوط به اون در فرم آن لاین چه جوابی داده بشه. من برای مقطع دکتری اسکولارشیپ IRTP دارم که در توضیحاتش نوشته شده مربوط به Commonwealth هست اما هزینه صدور ویزا رو پوشش نمیده الان در جواب سوال:
    is the applicant receiving partial or full funding under a training scheme approved by the Commonwealth Government of Australia
    در فرم آن لاین باید پاسخ بله رو بزنم یا خیر رو؟ اگر بله رو بزنم که هزینه و طبق گفته دوستان دریافت نمیکنه اما خودش گفته که پوشش نمیده اگر خیر رو بزنم که در واقع به این پرسش پاسخ اشتباه دادم.
    ممنون میشم دوستانی که این اسکولارشیپ رو دریافت کردن و تجربه دارن راهنمایی کنن تا من به مشکل بر نخورم.

Junior Member

سلام دوستان

ممنونم . ایا می تونم در sop خودم چند پاراگراف رو به همسرم اختصاص بدم؟
    در جواب سوالی که مربود به clouser to provider هستش اگر بورس دولتی باشیم چی جواب بدیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)