نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 122 از 134 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط dena2018 نمایش پست ها
    من یه سوالی داشتم. من برای پذیرش استرالیا اقدام کردم و اسکولارشیپ دریافت کردم. برای ویزا هم اقدام کردم و الام منتظر اون هستم. سئوال من اینه که آیا دانشگاه هزینه بلیط پرواز رو میده یا نه؟ یادمه قبلا میدادن
    بستگی به دانشگاه مقصد داره. مثلا موناش 1500 تا و ملبورن 3000 تا و RMIT سالی 500 تا هزینه جا به جایی میدن.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

Junior Member

با سلام
    دوستان یه سوال داشتم. من برای مقطع دکترا دانشگاه موناش پذیرش و فاند گرفتم. متاسفانه مدرک تافل من یک ماه پیش منقضی شده. آیا برای دریافت ویزا نیاز هست مجدد آزمون بدم؟ چون در سایت وزارت امور خارجه استرالیا اعلام شده که یک سری از افراد از ارائه مدرک زبان معاف هستن. که یکیش شامل دانشجویان postgraduate research courses هستش. من به سفارت هم زنگ زدم گفتن با دانشگاهتون تماس بگیرید. در coe من ذکر شده که مدرک زبان با نمره قابل قبول دانشگاه ارائه شده. ممنون

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ariano10 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان یه سوال داشتم. من برای مقطع دکترا دانشگاه موناش پذیرش و فاند گرفتم. متاسفانه مدرک تافل من یک ماه پیش منقضی شده. آیا برای دریافت ویزا نیاز هست مجدد آزمون بدم؟ چون در سایت وزارت امور خارجه استرالیا اعلام شده که یک سری از افراد از ارائه مدرک زبان معاف هستن. که یکیش شامل دانشجویان postgraduate research courses هستش. من به سفارت هم زنگ زدم گفتن با دانشگاهتون تماس بگیرید. در coe من ذکر شده که مدرک زبان با نمره قابل قبول دانشگاه ارائه شده. ممنون
    سلام
    تا اینجا که من اطلاع دارم سفارت به کنار .. برای دانشگاه هم شما به نمره زبان جدید نیاز دارید. این اتفاق برای دانشگاه UQ برای من افتاد و بهم گفتن در زمان ثبت نام (یعنی روزی که کارهای induction رو انجام میدید توی دانشگاه) همه مدارک باید معتبر باشه. ولی خب شاید موناش اینقدر سختگیر نباشه.

Junior Member

من یک سئوال داشتم. بعد از پرداخت هزینه سفارت پروسه بررسی شروع میشه. درسته؟ معمولا چند روز بعد از زمان دریافت ایمیل از میاد مبنی بر درخواست مدارک بیشتر.

سلام بله بعد از پرداخت نهایی پروسه شروع میشه ولی الزامی نداره از همه مدارک اضافی بخوان و اینکه از 18 روز زمان اخذ ویزا من دیدم تا یک سال ولی در ماه اخیر اولین آپدیت معمولا کمتر از یک ماه هست و این بازه به پیک جمعیت هم بستگی داره و موردی هم بوده که اصلا آپدیت نشده و ویزا اومده. خلاصه اینکه شرایط کیس به کیس فرق میکنه بهتره کاراتونو بکنید و بهش فکر نکنید تا ایمیلش بیاد. موفق باشید.

Junior Member Ghmerti آواتار ها

سلام

توی جدولی که توی سایت department of homeaffairs زده هزینه‌های عجیب و غریبی قید شده.

https://www.homeaffairs.gov.au/trav/...#tab-content-1

ما کدوم رو باید بدیم؟ ۵۷۵ دلار رو فقط؟

سلام دوستان. خانم بنده قصد دارن برای دانشگاه های استرالیا اقدام کنن و مدارکشون تقریبا تکمیله و بنده چندتا سوال داشتم که خوشحال میشم دوستان جواب بدن.

1 - بنده و همسرم اول قصد داشتیم از طریق اسکیل ورکر اقدام کنیم که تا مرحله اسسمنت فقط پیش رفتیم و هنوز EOI پر نکردیم. با توجه به شرایط مهاجرتی جدید و سخت تر شدن مهاجرت از این روش قصد داریم از راه پذیرش دانشجویی پیش بریم. حال سوال من اینه در پروسه اخذ ویزا افیسر قصد داره از برگشت ما بعد از تحصیل اصمینان پیدا کنه. حالا که خانم بنده اسس گرفتن این میتونه باعث ریجکت شدن ویزا ایشون بشه؟

2- ایلتس ایشون تاریخ نوامبر 2018 تموم میشه. ایا مثل قضیه مهاجرت از طریق مهارت کاری اداره مهاجرت و دانشگاه تاریخ اتمام ایلتس سه ساله در نظر میگیره؟ اگه تاریخ دریافت پذیرش قبل نوامبر و شروع کلاس بعد نوامبر بشه مثلا فوریه مورد قبول نیست؟؟

3 - با توجه به اینکه بنده بعنوان همراه میخوام برم و تامین هزینه مالی دانشگاه با من هست بحث تمکن مالی باید فقط شامل پول نقد بشه یا میتونه ارزش ملک و مجموعه دارایی ها باشه؟

ممنون میشم پاسخ بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Organic Chemistry/ Azad university

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriatiz نمایش پست ها
    سلام
    خیر.. قبلنا میدادن ولی الان نمیدن متاسفانه.
    من جدیدا scholarship گرفتم از دانشگاه ملبورن و هزینه بلیط به مبلغ ۳۰۰۰ دلار را پوشش میده. فکر میکنم باشون میشه مکاتبه کرد.

سلام

من ازمون ماك ايلتس دادم و 7.5 شدم . نتيجه همون رو دانشگاه از من قبول كرده. ايا براي سفارت بايد مدرك افيشيال ايلتس رو داشته ياشم يا ديگه نيازي نيست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كنترل دانشگاه خواجه نصير

سلام دوستان
    لطف می کنید راهنمایی بقرمایید من خیلی نگرانم

من برای مقطغ دکتری از یکی از دانشگاههای استرالیا پذیرش با اسکالرشیپ گرفتم، و از طرف وزارت نیرو در طول مدت کارم برای راه اندازی نیروگاه برق چند بار ماموریت کاری به عراق رفتم. اما امروز یکی گفت چون این کشور رفتی ویزات ریجکت میشه ؟!؟ اینم بگم که ویزام زیارتی بوده.

آیا درسته؟! یعنی هرکی بره عراق ریجکت میشه؟ خب ماموریت کاری رفتم نرفتم بجنگم که! تازه شهر نجف رفتم اونجا که جنگ نیست!!

تورو خدا یکی راهنمایی کنه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)