نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 125 از 134 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan1367 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه برای یه دوره 4 ساله دکتری استرالیا، چند ماه باید حداکثر بیمه گرفت واسه سفارت؟ چون مثه اینکه مدت زمان ویزا بر اساس بیمه صادر میشه.
    دانشگاه ادلاید برای دوره پی اچ دی سه ساله من یک ماه قبل شروع دوره تا هشت بعد اتمام دوره بیمه گرفت.

Junior Member

سلام. سوالی داشتم و ممنون میشم دوستان جواب بدم. من برای دانشگاه های استرالیا اقدام کردم. و به احتمال خیلی زیاد با توجه به پاسخ های یکی دو تا از دانشگاه ها و اساتید پذیرش و فاندم به زودی میاد. مشکلی که الان برام پیش اومده این هست که متوجه شدم که ظاهرا برای سفارت استرالیا وضعیت نظام وظیه باید مشخص باشد. من نه کارت پایان خدمت دارم (سربازی نرفتم) و نه معافیت تحصیلی میتونم بگیرم. با توجه به این شرایط یعنی حتی اگر پذیرش با فاند هم بگیرم باز هم نمیتونم ویزا بگیرم و دچار مشکل میشم؟ آیا راهی هست؟ ممنون میشم پاسخ بدین احساس میکنم زحمت های چندین ساله ام برای پذیرش داره میپره....

Junior Member

سلام دوستان.
    کسی میدونه اگه GTE رو از روی بچه هایی که قبلا با موفقیت ویزا گرفتن بنویسیم ممکنه مشکلی پیش بیاد؟ منظورم جملاتیه که کپی هست. چون واقعا نوشتن یه GTE خوب سخته.

ممنون.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan1367 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    کسی میدونه اگه GTE رو از روی بچه هایی که قبلا با موفقیت ویزا گرفتن بنویسیم ممکنه مشکلی پیش بیاد؟ منظورم جملاتیه که کپی هست. چون واقعا نوشتن یه GTE خوب سخته.

ممنون.
    بله خیلی هم مشکل ایجاد میشه. اتفاقا اصلا سخت نیست بیخودی بزرگش نکنید. خیلی هم نوشتنش ساده هست فقط باید توضیح بدید از شرایط تحصیلی و کاری گذشته و اهداف تون و دلایل انتخاب این دانشگاه و استرالیا. چیز خاصی نیستش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    بله خیلی هم مشکل ایجاد میشه. اتفاقا اصلا سخت نیست بیخودی بزرگش نکنید. خیلی هم نوشتنش ساده هست فقط باید توضیح بدید از شرایط تحصیلی و کاری گذشته و اهداف تون و دلایل انتخاب این دانشگاه و استرالیا. چیز خاصی نیستش
    ممنون دوست عزیز منم چند روزی روش کار کردم و خدا رو شکر نوشتم.

سلام دوستان ، من از سفارت یک ایمیل دریافت کردم که ازم خواستن research proposal یا RP بفرستم . سوالم این هست که باید دقیقا همون RP که واسه دانشکاه فرستادم ، برای سفارت هم بفرستم. مشکل من این هست که میترسم با توجه به موضوع RP بهم ویزا ندن چون کار با داده های Australian Politics هست . پیشنهادی ندارین؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد کنترل - علم و صنعت ایران

دوستان عزیز، سلام
    میشه لطفا بفرمایید برای دانشجویانی که فاند دارن هزینه ویزای دانشجویی چقدره؟ اصلا با دانشجویانی که فاند ندارن فرق می کنه یا نه؟
    متشکرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kqek نمایش پست ها
    دوستان عزیز، سلام
    میشه لطفا بفرمایید برای دانشجویانی که فاند دارن هزینه ویزای دانشجویی چقدره؟ اصلا با دانشجویانی که فاند ندارن فرق می کنه یا نه؟
    متشکرم
    سلام.
    اگه فاند داشته باشید بستگی به نوع فاندتون داره. اگه اسکالرشیپ دولتی دارید که هزینه ای پرداخت نمیکنید معمولا ولی اگه مثلا فاند دانشگاهی باشه تقریبا حدود 570 دلار استرالیا فکر کنم. واسه دانشجوهایی هم که فاند ندارن فکر نکنم فرقی بکنه. یعنی همین مبلغه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shimshim1992 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من از سفارت یک ایمیل دریافت کردم که ازم خواستن research proposal یا RP بفرستم . سوالم این هست که باید دقیقا همون RP که واسه دانشکاه فرستادم ، برای سفارت هم بفرستم. مشکل من این هست که میترسم با توجه به موضوع RP بهم ویزا ندن چون کار با داده های Australian Politics هست . پیشنهادی ندارین؟؟؟
    به نظر من اصلا تغییری به پروپوزالتون ندید و دقیقا همونی باشه که به دانشگاه دادید. اگه یه درصد از دانشگاه دریافت کرده باشن و شما یه چیز دیگه بفرستید احتمال ریجکت شدن زیاد میشه.

سلام، در ImmiAcount یک مورد action required برام اومده که گفته complete character assessment information انجام بدم ولی فقط متن زیر نوشته و هیچ فرم یا لینک وجود نداره:
    Based on the information provided in this application, the applicants listed below need to provide further information by completing the actions listed.
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)