نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 126 از 134 نخستنخست ... 2676116117118119120121122123124125126127128129130131132133134 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,260 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط shimshim1992 نمایش پست ها
    سلام، در ImmiAcount یک مورد action required برام اومده که گفته complete character assessment information انجام بدم ولی فقط متن زیر نوشته و هیچ فرم یا لینک وجود نداره:
    Based on the information provided in this application, the applicants listed below need to provide further information by completing the actions listed.
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
    کاری نیاز نیست انجام بدید. پروندتون وارد پروسه چک امنیتی شده. صفحه اول لاگین هم همین موزد رو توضیح داده:
    Current System issue:
    Action Required flag still showing:
    Please disregard the action required flag if you have already provided the following information and it is still showing as required on your application summary page:
    • Health Assessment
    • Character assessment
    • Biometrics
    • Additional payment requirement

This is a known system issue that is currently being investigated by technical teams.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi19 نمایش پست ها
    کاری نیاز نیست انجام بدید. پروندتون وارد پروسه چک امنیتی شده. صفحه اول لاگین هم همین موزد رو توضیح داده:
    Current System issue:
    Action Required flag still showing:
    Please disregard the action required flag if you have already provided the following information and it is still showing as required on your application summary page:

• Health Assessment
    • Character assessment
    • Biometrics
    • Additional payment requirement

This is a known system issue that is currently being investigated by technical teams.
    سلام دوستان.
    واسه منم همین action required اومده. این واقعا با چک امنیتی ارتباطی داره؟ اخه من هنوز 5 روزه که سابمیت کردم. یعنی به این زودی رفته واسه چک امنیتی؟ یه سوال دیگه اینکه همه پرونده های دانشجویی میرن چک امنیتی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan1367 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    واسه منم همین action required اومده. این واقعا با چک امنیتی ارتباطی داره؟ اخه من هنوز 5 روزه که سابمیت کردم. یعنی به این زودی رفته واسه چک امنیتی؟ یه سوال دیگه اینکه همه پرونده های دانشجویی میرن چک امنیتی؟
    من هم بعد از 5 روز این پیغام برام اومد تا امروز هم دقیقا 7 ماه شده. دقیقا معلوم نیست چقدر طول میکشه و کسی هم دقیق نمیدونه این پروسه چی رو چک میکنه. ظاهرا این طور که پیداست رشته های حساس وارد این مرحله میشن و اینطور که من فهمیدم تعدادشون هم کم نیست. بودن موردهایی که بعد از حتی یک سال ویزاشون اومده ولی من تقریبا از اومدن ویزام نا امید شدم دارم برای کشور دیگه اقدام می کنم. تنها کاری هم که میشه کرد صبره. اگر بعد از 3 ماه ویزاتون نیومد بنظرم بهتره به کشورهای دیگه هم فکر کنید. والبته برخلاف من امیدتونو از دست ندید.

آقای مهدی و اشکان میشه بپرسم رشته درخواستی شما چی بود است ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ARASH6 نمایش پست ها
    آقای مهدی و اشکان میشه بپرسم رشته درخواستی شما چی بود است ؟
    سلام.
    واسه من شیمی. البته ارشدم مواد هست. من نمیدونم اینکه بعضی از دوستان میگن این حالت یعنی رفته چک امنیتی و یا اینکه به رشته ربط داره حدس و گمان هست یا جایی نوشته شده. به هر حال من فکر نمیکنم راجب موضوعی که هیچ اطلاعاتی ازش بیرون نمیاد بشه با قطعیت نظر داد. من این دانشگاهی که اسکالرشیپ گرفتم 3 تا از دوستامم هستن. هر سه تا بین 1 تا 3 ماه حداکثر ویزاشون اومد پارسال.
    ویرایش توسط Ashkan1367 : October 20th, 2018 در ساعت 10:48 PM

Junior Member

با سلام. دوستان وضعیت من برای بار دوم آپدیت شد و character assessment برداشته شده. مرحله بعد چی میشه؟ و چقد طول میکشه نتیجه ویزام بیاد؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

با سلام. دوستان وضعیت من برای بار دوم آپدیت شد و character assessment برداشته شده. مرحله بعد چی میشه؟ و چقد طول میکشه نتیجه ویزام بیاد؟ ممنون

سلام. انشالله که نتیجه ی ویزاتون مثبت باشه در آینده ای نزدیک. ببخشید شما ویزاتون رو کی لاج کردید؟ چه رشته ای تحصیل می کنید؟
    ممنون از پاسختون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ariano10 نمایش پست ها
    سلام. انشالله که نتیجه ی ویزاتون مثبت باشه در آینده ای نزدیک. ببخشید شما ویزاتون رو کی لاج کردید؟ چه رشته ای تحصیل می کنید؟
    ممنون از پاسختون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SadeghSI نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    ممنون. من 14 آگوست لاج کردم و رشتم داروسازی هستش.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ariano10 نمایش پست ها
    ممنون. من 14 آگوست لاج کردم و رشتم داروسازی هستش.
    ببخشید شما فاند گرفته بودید؟ من 6 آگوست سابمیت کردم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)