نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 128 از 134 نخستنخست ... 2878118119120121122123124125126127128129130131132133134 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,271 تا 1,280 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط Marakella نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    ببخشید من یک سوال بابت ویزا داشتم. ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید. اکه کسی در ایران دانشجوی دکتری باشه و بتونه برای مقطع دکتری مجدد از استرالیا بورس بگیره (به دانشگاه استرالیا نگه که تو ایران دکتری می خونه ) تو پروسه ویزا دچار مشکل نشه؟ آیا قبل از اقدام به ویزا نیازه که از دکتری در ایران انصراف بده؟ یعنی در حالت کلی هنگام اقدام برای ویزا آیا از وزارت علوم استعلامی انجام می دن ؟ و آیا این موضوع رو برای راهنمایی بهتر آیا باید با ایجنت مطرح کرد یا نه؟
    با تشکر

سلام. خودتون در مدارک و رزومه و در سایتهایی مثل لینکدین و... باید حواستون باشه که ردپایی از دانشجو بودنتون نباشه. و از طرفی در GTE این گپ رو با توضیح قانع کننده پر کرده باشید. برای ویزا استعلامی انجام نمیشه و هیچ مشکلی نیست تا جایی که من میدونم.

Junior Member

سلام، من پذیرشم از دانشگاه ملبورن برای مقطع دکترا اومده و میخام درخواست ویزا بدم با توجه به اینکه تازه ارشدم تموم شده و در بازه یکساله فرجه برای نظام وظیفه هستم در قسمت اپلود کردن مدارک برای سربازی در سایت سفارت چیو باید آپلود کنم ممنون میشم از دوستان اگر کسی مطلع هست پاسخ بده

براي ويزاي دانشجويي ايا مدارك براي سوابق كاري قبلي هم بايد ارائه داد؟ من توي رزومه اي كه به دانشگاه فرستاده بودم سوابق كاريم رو هم ذكر كردم

سلام دوستان وقت بخیر. از خدمت دوستان مطلع چند سوالی داشتم.
    ۱. آیا ترجمه شناسنامه، کارت ملی و پایان خدمت نیاز به مهر دادگستری و وزارت امور خارجه داره؟ اگه آره چون من خارج از ایران(ترکیه) زندگی میکنم آیا میشه این کارها رو تو سفارت ایران انجام داد؟
    ۲. نظرتون در مورد گواهی عدم سو پیشینه چیه؟ من این گواهی رو برای مدتی که اینجا بودم، میتونم به راحتی آنلاین بگیرم و ضمیمه کنم ولی آیا برای دوره ای که ایران بودم رو هم میخاد؟ این کار خیلی وقت گیر و هزینه بر خواهد شد برای من.
    ۳. آیا گواهی سلامت اجباریه؟ چون که جاهای مختلف چیز مختلف نوشتند. و اگه اجباریه فرآیندش چه شکلیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaphysics نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر. از خدمت دوستان مطلع چند سوالی داشتم.
    ۱. آیا ترجمه شناسنامه، کارت ملی و پایان خدمت نیاز به مهر دادگستری و وزارت امور خارجه داره؟ اگه آره چون من خارج از ایران(ترکیه) زندگی میکنم آیا میشه این کارها رو تو سفارت ایران انجام داد؟
    ۲. نظرتون در مورد گواهی عدم سو پیشینه چیه؟ من این گواهی رو برای مدتی که اینجا بودم، میتونم به راحتی آنلاین بگیرم و ضمیمه کنم ولی آیا برای دوره ای که ایران بودم رو هم میخاد؟ این کار خیلی وقت گیر و هزینه بر خواهد شد برای من.
    ۳. آیا گواهی سلامت اجباریه؟ چون که جاهای مختلف چیز مختلف نوشتند. و اگه اجباریه فرآیندش چه شکلیه؟
    سلام
    1. نیازی به مهر دادگستری و خارجه نیست. مهر ناتی کافیه
    2. تا وقتی از شما نخواستن نیازی نیست برا ویزای دانشجویی. در مورد گرفتنش اطلاعی ندارم.
    3. گواهی سلامت هم نیاز نیست. برای دانشجویی که از ما درخواست نشد.

سلام.

در مورد دلايل برگشت بعد از تحصيل داشتن پيشنهاد كاري از يك شركت بهتر هست يا ادعاي تاسيس شركت شخصي بعد از اتمام تحصيلات و برگشت به كشور؟

سلام چند تا سوال داشتم:

1- براي توجيح گپ تحصيلي ايا سابقه كاري اكتفا ميكنه؟
    2- ايا براي عنوان كردن سابقه كاري مدركي مثل نامه از شركت يا سابقه بيمه ميخاهند؟
    3- دوستان دلايل برگشت به ايران بعد از اتمام تحصيلات رو چه چيزهايي بيان ميكنند؟
    4- gte ​همون sop هست؟
    5-مصاحبه به صورت تلفني هست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    سلام چند تا سوال داشتم:

1- براي توجيح گپ تحصيلي ايا سابقه كاري اكتفا ميكنه؟
    2- ايا براي عنوان كردن سابقه كاري مدركي مثل نامه از شركت يا سابقه بيمه ميخاهند؟
    3- دوستان دلايل برگشت به ايران بعد از اتمام تحصيلات رو چه چيزهايي بيان ميكنند؟
    4- gte ​همون sop هست؟
    5-مصاحبه به صورت تلفني هست؟
    سلام.. همه سوالاتتون قبلن پاسخ کامل و جامع داده شده.. ولی اگه وقت و حوصله ندارید:

1- بله..
    2- بیمه که نمیخواد.. نامه از شرکت "ممکنه" بخوان، خودم تجربه نداشتم.. یه مطلبی هم بگم که شاید الان به کارتون نیاد ولی بعدها برای PR گرفتن بدردتون بخوره اینه که "امروز" برای ویزای دانشجویی ادعایی نکنید که زمان اپلای برای PR که بیمه و ... خواستن گیر بیفتید..
    3- خونواده، ازدواج، خدمت رسانی و کمک به پیشرفت کشور، شغل مرتبط و مورد علاقه، آب و هوا، بیماری اقوام نزدیک، وابستگی های مختلف مثل عاطفی.. شما واقعیت های موجود رو بگید..
    4- بله
    5- مصاحبه ای به اون صورت وجود نداره.. به شخصه فقط برای من یه مورد در رزومه ایراد داشت زنگ زدن فقط خواستن اون مورد رو اصلاح کنم و دوباره بفرستم.
    ---

وقت بزارید تمام صفحات اینجا و "روند درخواست درخواست ویزای دانشجویی (از جولای 2016 به بعد)" رو بخونید.. هر اطلاعاتی که فکر کنید هست.. میدونم زیاده و برخی از صفحاتش اطلاعات مفیدی نداره ولی در نهایت نفعش برای خودتونه.. حیفه اینهمه راه اومدید بخاطر یه مسئله کوچیک زحماتتون هدر بره..

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    سلام.. همه سوالاتتون قبلن پاسخ کامل و جامع داده شده.. ولی اگه وقت و حوصله ندارید:

1- بله..
    2- بیمه که نمیخواد.. نامه از شرکت "ممکنه" بخوان، خودم تجربه نداشتم.. یه مطلبی هم بگم که شاید الان به کارتون نیاد ولی بعدها برای PR گرفتن بدردتون بخوره اینه که "امروز" برای ویزای دانشجویی ادعایی نکنید که زمان اپلای برای PR که بیمه و ... خواستن گیر بیفتید..
    3- خونواده، ازدواج، خدمت رسانی و کمک به پیشرفت کشور، شغل مرتبط و مورد علاقه، آب و هوا، بیماری اقوام نزدیک، وابستگی های مختلف مثل عاطفی.. شما واقعیت های موجود رو بگید..
    4- بله
    5- مصاحبه ای به اون صورت وجود نداره.. به شخصه فقط برای من یه مورد در رزومه ایراد داشت زنگ زدن فقط خواستن اون مورد رو اصلاح کنم و دوباره بفرستم.
    ---

وقت بزارید تمام صفحات اینجا و "روند درخواست درخواست ویزای دانشجویی (از جولای 2016 به بعد)" رو بخونید.. هر اطلاعاتی که فکر کنید هست.. میدونم زیاده و برخی از صفحاتش اطلاعات مفیدی نداره ولی در نهایت نفعش برای خودتونه.. حیفه اینهمه راه اومدید بخاطر یه مسئله کوچیک زحماتتون هدر بره..
    خيلي ممنون از پاسختون. در مورد شماره 2 خيلي متوجه نشدم. PR ​چي هست؟ ميشه لطفا يكم بيشتر توضيح بديد.

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    خيلي ممنون از پاسختون. در مورد شماره 2 خيلي متوجه نشدم. PR ​چي هست؟ ميشه لطفا يكم بيشتر توضيح بديد.
    pr یعنی اقامت دائم. اکثر ویزاهای استرالیا (به غیر از دانشجویی) امتیازی هستن و شما باید حداقل امتیاز رو داشته باشید. سابقه کار هم براتون امتیاز داره برای اون ویزاها. در مورد مدارک لازم برای سابقه کار هرچی بیشتر بهتر. مدارک کم و ناقص فقط پروسه بررسی پرونده شما رو طولانی تر میکنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)