نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 2 از 134 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی-سال 2014(پست اول را بخ

از پاسختون ممنون هستم.
    راستش من یه جایی خوندم خانواده یعنی پدر، مادر، همسر و فرزند. دیگه برادر و خواهر رو نزده بود. برا همین میگم نکنه یارو سفارتیه محض محکم کاری بهم گفته شناسنامه های خواهر و برادر رو هم بفرست. یعنی راستش نگفت بفرست. من گفتم اونا رو هم باید بفرستم؟ اونم گفت بله!
    حالا من برا هر چی نیاز شد زنگ میزنم هر آمار جدیدی گرفتم اطلاع میدم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی-سال 2014(پست اول را بخ

بله خواهر برادر هم جزوش هستند دیگه! خودشم که گفته بفرست دیگه.... بده ناتی بهتره..
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsnsoleimani نمایش پست ها
    از پاسختون ممنون هستم.
    راستش من یه جایی خوندم خانواده یعنی پدر، مادر، همسر و فرزند. دیگه برادر و خواهر رو نزده بود. برا همین میگم نکنه یارو سفارتیه محض محکم کاری بهم گفته شناسنامه های خواهر و برادر رو هم بفرست. یعنی راستش نگفت بفرست. من گفتم اونا رو هم باید بفرستم؟ اونم گفت بله!
    حالا من برا هر چی نیاز شد زنگ میزنم هر آمار جدیدی گرفتم اطلاع میدم.

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

شناسنامه خواهر و برادرو میخوان چه کنن آخه؟! این قدر هزینه بی معنی حالا هیچی، هر روز یه چیز جدیدی رو میشه تا روزی که ما این مدارکو بفرستیم!
    دوستان آدرس دار الترجمه های ناتی رو که تو تاپیک مدارک هست لینکش ظاهرا از کار افتاده، کسی داره بده؟
    یه مدرک penal clearance هم هست تو مدارک، جریان این چیه؟
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

نقل قول نوشته اصلی توسط blur نمایش پست ها
    شناسنامه خواهر و برادرو میخوان چه کنن آخه؟! این قدر هزینه بی معنی حالا هیچی، هر روز یه چیز جدیدی رو میشه تا روزی که ما این مدارکو بفرستیم!
    دوستان آدرس دار الترجمه های ناتی رو که تو تاپیک مدارک هست لینکش ظاهرا از کار افتاده، کسی داره بده؟
    یه مدرک penal clearance هم هست تو مدارک، جریان این چیه؟
    همون سوء پیشینه هستش که فکر نمیکنم الان لازم باشه. فقظ اگه افیسر احساس نیاز کنه باید بفرستیم. توی سایت هم نوشته ممکن است لازم باشد. باز هم اگه دوستان از سفارت پرسیدن لطفا بگن دقیق تر

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

در مورد مباحث مطرح شده:

- اعضای خانواده شما (members of your family unit)، بر طبق تعریف اداره مهاجرت استرالیا عبارتند از:

• partner – married or de facto (same or opposite sex)

• dependent child or the dependent child of your spouse or de facto partner

• dependent child of your dependent child or the dependent child of your spouse or de facto partner

• other dependent relatives or dependent relatives of your spouse or de facto partner.

در مورد other dependent relatives توضیح داده شده (در پایین صفحه) که باید دارای این شرط ها باشند:
    * همسری نداشته باشند و
    *معمولا در خونه شما زندگی کنند و
    * به شما وابسته باشند (که شرایط این وابستگی هم ذکر شده).

بنابراین اگر خواهر، برادر، پدر و مادر شرایط dependent relatives رونداشته باشن، جزء خانواده شما محسوب نمیشن. در واقع چون شما سنتون بالای 18 سال هست، اعضای خانواده شما همسرتون و همچنین کسانی هستن که سرپرستیشون رو به عهده دارین. به این ترتیب میشه گفت که لزومی نداره که ترجمه شناسنامه خواهر، برادر، پدر و مادرتون رو بفرستین. اگر بعضی از دوستان میخوان محکم کاری کنن میتونن این مدارک رو بفرستن، اما لزومی برای فرستادنش نیست. به نظر من دوستانی که میخوان سوالی از سفارت بپرسن، بهتره این کار رو از طریق ایمیل انجام بدن. چون ایمیل یک مدرک حقوقی هست و کسی که جواب سوال شما رو از طریق ایمیل میده در قبال ایمیلش به شما مسوولیت داره بنابراین حواسش رو جمع میکنه که جواب درستی بده. اما توی یک مکالمه تلفنی هر حرفی ممکنه زده بشه و امکان سوءتفاهم و نفهمیدن حرف طرف مقابل هم زیاد هست.

- در مورد مرجع مدارک موردنیاز برای درخواست ویزا، بهتره به سایت سفارت استرالیا در ایران (صفحه ویزای دانشجویی) و چک لیست مدارک موردنیازش مراجعه کنین. اون صفحه ای که دوستمون بهش اشاره کردن که حاوی مدارک موردنیاز ویزای دانشجویی در سایت اداره مهاجرت استرالیا بود، یه سری از مدارک ذکر شده در چک لیست سفارت استرالیا در تهران رو نداره. حالا من نمیدونم سفارت روی چه حسابی این مدارک اضافی رو میخواد. خوبه که یک نفر یه ایمیل به سفارت استرالیا در اردن بزنه و در مورد این مدارک اضافی سوال کنه.

- در مورد گواهی عدم سوء پیشینه هم من تا حالا ندیدم این مدرک رو برای ویزای دانشجویی از کسی بخوان. به همین خاطر هم این مدرک رو تو لیست مدارک موردنیاز نیاوردم.به علاوه، در چک لیست سفارت هم اسمی از گواهی عدم سوء پیشینه نیومده.

- توصیه میکنم خودتون رو درگیر SVP و Assessment Level نکنین. شما چه level رو 1 بزنین و چه 4 بزنین، آفیسر کار خودش رو میکنه. شما فقط سعی کنین مدارکتون رو کامل بفرستین. من بعید میدونم level دانشجوهای ایرانی (حتی دانشجویان دکترای دارای اسکولارشیپ) بالاتر از 2 باشه.

Junior Member

من debit card استرالیا را دارم. اما در فرم نوشته که debit card را قبول نمی کنه.
    این گیفت کارت و تهران پیمنت و بازارگردی چی هست؟ جزو کدوم مقوله حساب میشه؟

Bank cheque
    Money order
    Debit card
    Credit card

کسی از این روش ها اخیرا اقدام کرده و سفارت اردن قبول کرده باشه؟

Junior Member

منظورم سفارت استرالیا در اردن هست.

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط hesh نمایش پست ها
    من debit card استرالیا را دارم. اما در فرم نوشته که debit card را قبول نمی کنه.
    این گیفت کارت و تهران پیمنت و بازارگردی چی هست؟ جزو کدوم مقوله حساب میشه؟

Bank cheque
    Money order
    Debit card
    Credit card

کسی از این روش ها اخیرا اقدام کرده و سفارت اردن قبول کرده باشه؟
    گیفت کارد جز دبیت کارد ها حساب میشه.
    اما با اینکه توی فرم زده کسایی که ویزاشون به صورته آنلاین لاج نمیشه نمیتونن از دبیت کارت استفاده کنن اما من مواردی و دیدم که بچه ها این کارو کردن و مشکلی نبوده

پست آخر اینجارو یه نگاه بندازین.
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

Junior Member

سلام
    به من آفیسرم توی امیل درخواست انجام مدیکال و رزومه نوشته بود :
    The application will be pending the mandatory character checks and the medical clearance
    میدونید منظورش از این
    character checks چی هستش؟

دوست عزیز شما مدیکالتون کی اومد
    Be a soldier to your wishes
    submit EOI :28 DEC , invitation : 8 Jun, Lodge : 18 Jun, CO: 20 Jul, Medical : 31 Jul < Grant Visa

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)