نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 22 از 134 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی

[یلی ممنون از راهنماییتون
    واقعیتش من برای ویزای 476 رفتم یکی از این موسسه ها و با اطلاعات خودشون مبلغ رو پرداخت کردم ..
    وقتی ازشون پرسیدم که اطلاعات کارت رو بهم میدن گفتن نه.. خوب طبیعیم هستش.. میشه بگید از چه موسسه یا جایی خودم کردیت کارت بخرم که اطلاعاتشو
    تو فرم 157 وارد کنم؟
    بازم ممنونم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

فرم مروبط به پرداخت هزینه ویزا را دانلود کنید
    http://www.immi.gov.au/allforms/pdf/1440.pdf
    و بدید این شرکت (پیام شخصی بدید) اونم شماره کردیت کارت را مینویسه تو فرم و میفرسته برای سفارت استرالیا اونا هم دو روزه پول را کم میکنند به دلار استرالیا و دردسر کارت اعتباری خریدن و چنج دلار امریکا به استرالیا و هزنیه های اضافی و بین بانکی را نداره و یک رسید پرداخت (فایل پی دی اف) که شماره رفرنس داره و قابل چک کردن توسط سفارت های استرالیا هست برای شما صادر میکنه با نام و مشخصات شما... پرینت میگیرد و میزارید توی مدارک ارسالی به سفارت.... سفارت هم دیگه زحمت پرداخت از روی دوشش برداشته میشه و سرشون خلوت تر میشه اینطوری و خیال شما هم راحت هست نوسان دلار تاثیری نداره
    قیمت مناسب و روند انجام کار سریع هستش...

نقل قول نوشته اصلی توسط Sakar1365 نمایش پست ها
    دوستان سلام و خسته نباشید
    من آفر اسکولارشیپ و ادمیژن واسم اومده و امضاشون کردم و حق بیمه رو هم پرداخت کردم و به دانشگاه ایمیل کردم. الان منتظرم تا CoE واسم صادر بشه و Conditional Offer برداشته شه. سوال من
    از دوستان این بود که بعد رسیدن تایید ثبت نام از دانشگاه و جمع کردن مدارک براب فرستادن به اردن لازمه که حتما اصل دانشنامه فارسی و ریزنمراتها رو هم پست کرد یا همون ترجمه رسمی بعلاوه کپی از دانشنامه فارسی که
    پیوست ترجمه هستش کافیه؟ سوال دومم اینه که هزینه اپلای رو که تو سایت فقط نوشته پرداخت بشه رو چطوری پرداخت کنیم ؟ از طریق اکانتی چیزی این هزینه اپلای برای سفارت استرالیا تو اردن پرداخت میکنیم؟
    از طرفی دوستان من همش سه ماه پیش ویزای 476 رو گرفتم و چهارماهه که سکیوریتی چک شدم و مدیکال دادم.. کسی هست که این ویزا رو به تحصیلی تغییر داده باشه و بدونه باید تموم مراحل پزشکی اینارو بریم با توجه به
    اینکه من همش چهارماهه اینآزمایشات رو دادم؟
    خیلی خیلی ممنوم میشم اگه کسی راهنمایی کنه...
    ویرایش توسط hamed_golden7 : February 14th, 2015 در ساعت 12:01 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی برق - دانشگاه مازندران

سلام به دوستان،
    این اولین پست من تو این فروم و کلا توی اپلای ابرود هست، همه نوشته های این پست رو خوندم و اطلاعات مفید زیادی کسب کردم. بنابراین پیشاپیش از همه باید یه تشکر ویژه ای بکنم. این تبادل اطلاعات تو همه زمینه ها خدمت بزرگی به بشریت کرده واقعا.
    و اما راجع به خودم، من تازه نامه پذیرش با فاندم اومده (رشته فناوری اطلاعات و ارتباطات) از دانشگاه سوینرن ملبورن! فاندم لیوینگ کاست و تیوشن رو پوشش میده. مجرد هستم و بنابراین فقط برای خودم دارم اقدام میکنم.
    یکی دو تا سوال اولیه،
    1- مدارک رو بدم دارالترجمه با مهر وزارت خارجه و دادگستری به صرفه یا اینکه بدم ناتی؟ اینجا از ناتی ها تعریفای خوبی نشنیدم و ضمن اینکه مثل اینکه بعضی از ناتی ها مهرشون منقضی شده ولی بازم دارن میزنن! از نظر صحت که فکر نکنم فرق چندانی داشته باشن.
    2- فرم هایی مثل فرم 157 که فیلِبل (قابل پر کردن) هستند رو با کامپیوتر پر کنیم یا همه رو باید خام پرینت بگیریم و با خودکار پرشون کنیم؟ خودش که گفته با خودکار ولی پس چرا فیلِبل کردتشون؟
    3- دانشگاه همراه با نامه مربوط به فاند یه نامه دیگه هم واسم فرستاده که مبلغ 3205 دلار باید برای بیمه (OSHC) بپردازم، از قرار سوینبرن با آلیانز قرارداد داره، ولی اینجا دیدم که دوستان واسه 57 ماهشون از بیمه نیب حدود 2200 پرداخت کردن! میخواستم بدونم آیا این بیمه ها در عمل و کیفیت خدماتشون هم با هم فرق میکنن؟ (قاعدتا باید بکنن) و این اختلاف قیمتی که وجود داره ارزشش رو داره یا نه؟ مثلا یه بیمه بیاد دندونپزشکی رو هم شامل بشه ولی بقیه نه و از اینجور چیزا (مثل بیمه تکمیلی های خودمون).

بازم مرسی،

روزبه

پی نوشت 1: هپی ولنتاین دی به همه متاهل های گروه
    پی نوشت 2: من به دوستایی که تو اینجا راجع به گروه وایبر صحبت کرده بودن پیام خصوصی دادم و ازشون خواستم که من رو تو گروه وایبرشون اد کنن. ممنون میشم اگه چک کنید پیام هاتون رو
    پی نوشت 3: آقای hamed_golden7 فکر میکنم یک پیام خصوصی اشتباه واسه من فرستادید، هرچند اطلاعاتش مفید بود واسم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

خوش امدید به جمع دوستان اپلای ابرادی....
    شما رزرو کرده بودی اکانت را؟ اخه تاریخش مال 2011 هست! اولین کامنت هست اما! جالبه.. احتکار میکنید اکانت اپلای ابراد را!!!!!

1- بدید ناتی به نظرم بهتر هست و سریع تحویل میدن... ادرس ناتی خواستی پیام بده بهم.. بعضی ها به ناتی میدن که مهر وزارت امورخارجه و دادگستری هم بزنه که بستگی به خودت داره که بدی این مهر ها رو بزنه یا نه... بزنی میتونی برای خارج از استرالیا هم استفاده کنی ازش چون مهر ناتی برای فقط استرالیا معتبر هست نه مثلا اروپا... به خودت و جیبت بستگی داره... من خودم دادم دارالترجمه بیرون و مهر های اشاره شده را هم زدم

2_ با کامپیوتر پر کنید تمیز تر و بدون اشتباه هست.. خودش شوخی کرده ... بگو خودکارم نمی نوشت..

3- من تجربه استفاده کردن از بیمه را و خدماتش را ندارم... اگر از NIB بخرید ارزون تر در میاد و لینکش را توی همون کامنت گذاشتم ... خدماتش را باهم مقایسه کن... بعدا هم امکان تغییر نوع بیمه و پس گرفتن پول برای مابقی دوره وقتی درست تموم شد وخواستی بری جای دیگه هست... معمولا دانشگاه بیمه ای که قرار داد دارند باهاش و توی کمپس دانشگاه معمولا اون بیمه خدماتش را ارائه میده را پیشنهاد میدن والزامی وجود نداره همون را بخری... برای خرید هم دقیقا همون کامنت من را اجرا کن و سوال تکرار نپرس لطفا.. بیمه طرف قرار داد ما هم BUPA بود که حدود 2800 تا میشد و من NIB را خریدم... از سایتش خوشم اومد
    توی بیمه اگر برات هزینه مهم هست همین NIB را بخر ... خدمات را مقایسه کن ببین تفاوت چی هست.... دندان ها هم همین ایران ترمیم کن چون اینطوری که دیدم همه هزینه دندان را نمیدن و کلا رایگان نیست و درصدی از هزینه را کاور میکنه

پی نوشت:
    1- ممنون ما که مجردیم و کسی هم نداریم که بهش کادو ولنتاین بدیم
    2- وایبر هم خوبه خوش باشید با هم
    3-هیچ جیز تصادفی نیست.... اون سایت را دادم که برای خرید بیمه استفاده کنی ازش..

Good Luck
    نقل قول نوشته اصلی توسط kalshiz4reg نمایش پست ها
    سلام به دوستان،
    این اولین پست من تو این فروم و کلا توی اپلای ابرود هست، همه نوشته های این پست رو خوندم و اطلاعات مفید زیادی کسب کردم. بنابراین پیشاپیش از همه باید یه تشکر ویژه ای بکنم. این تبادل اطلاعات تو همه زمینه ها خدمت بزرگی به بشریت کرده واقعا.
    و اما راجع به خودم، من تازه نامه پذیرش با فاندم اومده (رشته فناوری اطلاعات و ارتباطات) از دانشگاه سوینرن ملبورن! فاندم لیوینگ کاست و تیوشن رو پوشش میده. مجرد هستم و بنابراین فقط برای خودم دارم اقدام میکنم
    .
    یکی دو تا سوال اولیه،
    1- مدارک رو بدم دارالترجمه با مهر وزارت خارجه و دادگستری
    به صرفه یا اینکه بدم ناتی؟ اینجا از ناتی ها تعریفای خوبی نشنیدم و ضمن اینکه مثل اینکه بعضی از ناتی ها مهرشون منقضی شده ولی بازم دارن میزنن! از نظر صحت که فکر نکنم فرق چندانی داشته باشن.
    2- فرم هایی مثل فرم 157 که فیلِبل (قابل پر کردن) هستند رو با کامپیوتر پر کنیم یا همه رو باید خام پرینت بگیریم و با خودکار پرشون کنیم؟ خودش که گفته با خودکار ولی پس چرا فیلِبل کردتشون؟
    3- دانشگاه همراه با نامه مربوط به فاند یه نامه دیگه هم واسم فرستاده که مبلغ 3205 دلار باید برای بیمه (OSHC) بپردازم، از قرار سوینبرن با آلیانز قرارداد داره، ولی اینجا دیدم که دوستان واسه 57 ماهشون از بیمه نیب حدود 2200 پرداخت کردن! میخواستم بدونم آیا این بیمه ها در عمل و کیفیت خدماتشون هم با هم فرق میکنن؟ (قاعدتا باید بکنن) و این اختلاف قیمتی که وجود داره ارزشش رو داره یا نه؟ مثلا یه بیمه بیاد دندونپزشکی رو هم شامل بشه ولی بقیه نه و از اینجور چیزا (مثل بیمه تکمیلی های خودمون).

بازم مرسی،

روزبه

پی نوشت 1: هپی ولنتاین دی به همه متاهل های گروه
    پی نوشت 2: من به دوستایی که تو اینجا راجع به گروه وایبر صحبت کرده بودن پیام خصوصی دادم و ازشون خواستم که من رو تو گروه وایبرشون اد کنن. ممنون میشم اگه چک کنید پیام هاتون رو
    پی نوشت 3: آقای hamed_golden7 فکر میکنم یک پیام خصوصی اشتباه واسه من فرستادید، هرچند اطلاعاتش مفید بود واسم
    ویرایش توسط hamed_golden7 : February 14th, 2015 در ساعت 10:59 PM

Junior Member

دوستان کسی از ایران حساب بانکی توی استرالیا باز کرده؟ اطلاعی دارین که امکانپذیر هست یا نه؟
    مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد دانشگاه صنعتی شریف

خیر امکان پذیر نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط unique_vet نمایش پست ها
    دوستان کسی از ایران حساب بانکی توی استرالیا باز کرده؟ اطلاعی دارین که امکانپذیر هست یا نه؟
    مرسی

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Sakar1365 نمایش پست ها
    دوستان سلام و خسته نباشید
    من آفر اسکولارشیپ و ادمیژن واسم اومده و امضاشون کردم و حق بیمه رو هم پرداخت کردم و به دانشگاه ایمیل کردم. الان منتظرم تا CoE واسم صادر بشه و Conditional Offer برداشته شه. سوال من
    از دوستان این بود که بعد رسیدن تایید ثبت نام از دانشگاه و جمع کردن مدارک براب فرستادن به اردن لازمه که حتما اصل دانشنامه فارسی و ریزنمراتها رو هم پست کرد یا همون ترجمه رسمی بعلاوه کپی از دانشنامه فارسی که
    پیوست ترجمه هستش کافیه؟ سوال دومم اینه که هزینه اپلای رو که تو سایت فقط نوشته پرداخت بشه رو چطوری پرداخت کنیم ؟ از طریق اکانتی چیزی این هزینه اپلای برای سفارت استرالیا تو اردن پرداخت میکنیم؟
    از طرفی دوستان من همش سه ماه پیش ویزای 476 رو گرفتم و چهارماهه که سکیوریتی چک شدم و مدیکال دادم.. کسی هست که این ویزا رو به تحصیلی تغییر داده باشه و بدونه باید تموم مراحل پزشکی اینارو بریم با توجه به
    اینکه من همش چهارماهه اینآزمایشات رو دادم؟
    خیلی خیلی ممنوم میشم اگه کسی راهنمایی کنه...
    شما هرچی بفرستی سفارت دیگه رنگشو نمیبینی! اگه اصل مدرکتو دوس نداری بفرست بره . بعضی از دارالترجمه ها مهر کپی برابر اصل انگلیسی میزنن رو کپی مدارکت که البته نمیدونم به چه دردی می خوره چون ترجمه یعنی تایید اصل بودن مدرکی که ازش ترجمه صورت گرفته.
    به هر حال ترجمه و کپی کفایت می کنه.

در مورد هزینه اینجارو ببین.

آخریه رو مطمئن نیستم اما 6 ماه اعتبار داره مدیکال شاید بتونی واسه این ویزا لحاظ کنی اونو. میتونی مدیکالت اومد از آفیسر بپرسی. در مورد تغییر ویزا چیزی نمیدونم دوستان راهنمایی کنن.

پیروز باشی
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

Junior Member

سلام دوستان.
    راجع به نامه ی Job Offer که میخوام بفرستم واسه سفارت سوال داشتم. امکانش هست که این نامه انگلیسی باشه بای دیفالت؟ یا باید فارسی نوشته بشه و بعد ترجمه شه؟ ضمن اینکه من نمونه هایی که تو اینترنت دیدم حقوق و ساعت کاری و اینا رو هم مشخص کرده. همه ی اینا هم باید باشه تو نامه؟ مرسی پیشاپیش

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

سلام...
    نامه را درصورتی انگلیسی بگیرید که شرکت شما سربرگ ومهر و امضا انگلیسی داره... در غیر این صورت فارسی بگیرید و بدید ناتی ترجمه کنه و مهر خودش هم اضافه میکنه...
    بله اگر حقوق و زمینه کاری و مشخصات شما و تاریخی که کار کردید را اشاره کنه خیلی بهتره...
    همه چیز را ناتی ترجمه میکنه حتی مهر و امضا و همه چیزی که اورده شده توی متن شما...
    نقل قول نوشته اصلی توسط unique_vet نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    راجع به نامه ی Job Offer که میخوام بفرستم واسه سفارت سوال داشتم. امکانش هست که این نامه انگلیسی باشه بای دیفالت؟ یا باید فارسی نوشته بشه و بعد ترجمه شه؟ ضمن اینکه من نمونه هایی که تو اینترنت دیدم حقوق و ساعت کاری و اینا رو هم مشخص کرده. همه ی اینا هم باید باشه تو نامه؟ مرسی پیشاپیش

Junior Member

یه سوال جدی تر پیش اومد برام. من هیچکدوم از مدارکم رو ندادم ناتی ترجمه کنه. واسه دانشگاه که فرستادم مشکلی نبودش. آیا سفارت گیر میده به این موضوع؟؟؟؟!!!! اجباریه مهر ناتی؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)