نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 31 از 134 نخستنخست ... 21222324252627282930313233343536373839404181131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی

این طوری که از نتایج سال های قبل بر میاد... برای رشته های مکانیک - مواد - شیمی پروسه ویزا بین 60 تا 80 روز طول میکشه ... و بالای 70 درصد بچه های این سه رشته ویزاشون را توی این زمان دریافت کردن... اونا کاری به تاریخ شروع تحصیل شما ندارن و زمان مورد نیاز حدودا همین هستش.. امیدوارم تا اخر اپریل ویزای همه بچه های سال راند اصلی 2015 بیاد دیگه.... هوا فضا بالای 80 روززمان میبره وزود جوابش نمیاد برای این رشته

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    این طوری که از نتایج سال های قبل بر میاد... برای رشته های مکانیک - مواد - شیمی پروسه ویزا بین 60 تا 80 روز طول میکشه ... و بالای 70 درصد بچه های این سه رشته ویزاشون را توی این زمان دریافت کردن... اونا کاری به تاریخ شروع تحصیل شما ندارن و زمان مورد نیاز حدودا همین هستش.. امیدوارم تا اخر اپریل ویزای همه بچه های سال راند اصلی 2015 بیاد دیگه.... هوا فضا بالای 80 روززمان میبره وزود جوابش نمیاد برای این رشته
    بله درسته. فکر می کنم ویزا برای رشته های علوم پزشکی و پیراپزشکی زودتر صادر میشه.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

من پیش بینی میکنم هفته اینده هفته صدور ویزا باشه چون دیگه به ددلاین دانشگاه ها نزدیک شدیم...

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    من پیش بینی میکنم هفته اینده هفته صدور ویزا باشه چون دیگه به ددلاین دانشگاه ها نزدیک شدیم...
    والا اگه میخواستن نزدیک ددلاین 31 مارچ بدن میباست رودتر جواب بدن که قبل 31مارچ اونجا باشیم. فکر کنم موضوع ددلاین اهمیت زیادی براشون نداره

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

چرا مهم هست براشون اما مهم تر بحث چک هست... من چند مورد دیدم سال گذشته و امسال چند تا ویزارو با هم دادن... مثلا هفته اول مارچ 2015 4 یا 5 ویزارو دادن... اخرش هم مطمن باش میدن جند تا... تا 3 شنبه معلوم میشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط AH6668 نمایش پست ها
    والا اگه میخواستن نزدیک ددلاین 31 مارچ بدن میباست رودتر جواب بدن که قبل 31مارچ اونجا باشیم. فکر کنم موضوع ددلاین اهمیت زیادی براشون نداره

Junior Member

دوستان خسته نباشید..
    من پروژه با سازمان نقشه برداری کشور انجام دادم.. اصلا نظامی نیست و از طرفی هم تا اونجایی که میدونم این سازمان تحت تحریم هم نیست.. پروژه رو توی رزومه هم اوردم. یه موقعی مشکلی واسه صدور ویزا نیست? اینو بگم که الان حدود دوازده روزه فایل نامبرم اومده ولی هنوز مدیکال واسم نیومده.
    ممنون میشم نظراتتون رو بگید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

در مورد حساس بودن که اطلاعی نداریم... دیگه شما فرستادی رفته در موردش فکر بیخودی نکن... و از کنار خانواده بودن لذت ببر
    مدیکال هم میاد زیر 20 روز بالای 90 درصد
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sakar1365 نمایش پست ها
    دوستان خسته نباشید..
    من پروژه با سازمان نقشه برداری کشور انجام دادم.. اصلا نظامی نیست و از طرفی هم تا اونجایی که میدونم این سازمان تحت تحریم هم نیست.. پروژه رو توی رزومه هم اوردم. یه موقعی مشکلی واسه صدور ویزا نیست? اینو بگم که الان حدود دوازده روزه فایل نامبرم اومده ولی هنوز مدیکال واسم نیومده.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Sakar1365 نمایش پست ها
    دوستان خسته نباشید..
    دوست عزیز
    من در یک پروژه شرکت داشتم که به نظرم حساس هم بود و مجریان این طرح تحقیقاتی و محل تامین بودجه از ارگان دولتی بودند. فایل نامبرم 18 روز طول کشید تا بیاد ولی بقیه پروسه 25 روز هم طول نکشید البته من یک هفته با تاخیر رفتم مدیکال وگرنه پروسه کوتاهتر می شد.
    منظورم اینه که همه در این دوران زیادی حساس میشن و اینکه هیچکس نباید خودشو با بقیه زیاد مقایسه کنه. فقط با آفیسرتون در تماس باشید و از باقیمانده روزهایی که می تونین در کنار خانواده و اقوام باشید لذت ببرید. موفق باشید.

Junior Member

با سلام

من یہ سوالی از دوستان داشتم من نتیجہ مدیکال رو 20 ژانویہ ارسال کردم از دوستان کسی ہست کہ شرایط مشابہ رو داشتہ باشہ و منتظر جواب ویزا باشہ۔ ممنون از پاسختون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

کدوم دانشگاه درخواست دادید؟ ازتوت مدرک خاصی خواسته سفارت؟ دقیق بگید تا نظر بدیم.... بالای 60 روز بشه مکانیک دیگه یک مورد خاصی بوده... دونه به دونه پاسخ بدید سوالاتم را تا نظر بدیم
    توی لینک زیر وارد بفرمایید مشخصات ویزارو مثل ماها که بتونیم به هم کمک کنیم
    https://docs.google.com/spreadsheet/...rive_web#gid=0

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaldaa64 نمایش پست ها
    با سلام

من یہ سوالی از دوستان داشتم من نتیجہ مدیکال رو 20 ژانویہ ارسال کردم از دوستان کسی ہست کہ شرایط مشابہ رو داشتہ باشہ و منتظر جواب ویزا باشہ۔ ممنون از پاسختون
    ویرایش توسط hamed_golden7 : March 29th, 2015 در ساعت 06:37 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)