نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 33 از 134 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738394041424383133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

Banned

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی

نقل قول نوشته اصلی توسط unique_vet نمایش پست ها
    سلام
    وظیفه ی انسانی خودم میدونم که بگم مهر دادگستری و مهر ناتی برای دریافت ویزا اصلا لازم نیست. قبلا لینک سایت اداره مهاجرت و ایمیل سفارت استرالیا در اردن رو گذاشته بودم که این مهرها رو لازم ندارن اما بازم دوستان متقاعد نشدن انگار! من هیچکدوم از مدارکم نه مهر دادگستری داشتن و نه ناتی، و ویزام هم به فاصله 23 روز گرنت شد.
    تاکید میکنم مهر دادگستری و مهر ناتی صرفن هزینه های اضافی هستن و به هیچ وجه لازم نیستن.
    تنها مهر دارالترجمه رسمی دادگستری برای سفارت کافی هستش.
    به امید موفقیت همه ی دوستان.
    از اطلاع رسانی تون ممنون. فقط اگر امکان داره لینک اطلاع رسانی خود سفارت رو هم بزارین که دوستان جدید هزینه اضافی پرداخت نکنند.
    ویرایش توسط anooshkashpel : April 1st, 2015 در ساعت 08:50 PM

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

لطفا از این به بعد (افرادی که منتظر نیتجه ویزای خود هستند)به جای وارد کردن اطلاعات ویزای دانشجویی در فایل اکسل موارد مورد نظر را تاپیک جدید وارد نمایید..

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

سلام... سال نو شما هم مبارک... ازدواجت هم مبارک...اگر امکان داره این تاپیک را تکمیل کنید تا کمکی به بقیه باشه حالا که به سلامتی ویزاتو گرفتی...
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizn2002 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان عزیز و تبریک سال نو

ببخشید اگه سوالا رو خیلی جزیی پرسیدم. خواستم یه دفعه همه سوالام رو ریز بپرسم که ایشالا مشکلی برنخوره. بازم ممنون از همگی.
    ویرایش توسط hamed_golden7 : April 5th, 2015 در ساعت 06:04 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/ Sharif University of Technology

سلام.راستش من خیلی اطلاعات کاملی ندارم. ولی در مورد یکی دو تا از سوالاتتون شاید بتونم کمکی کنم. مدرک زبان جنرال یا اکادمیک در حد نمره ۵نیاز هست.. در مورد رزومه هم بله با همون فرمت رزومه خودتون با جزییات باید باشه.یعنی بیشتر از این لحاظ که میخان بدون ادم چیکار کرده.و گپ ها رو کامل توضیح بدین.. sop هم با فرمت نامه خودتون فقط ا با این تفاوت که باید بگن منخان چکار ی انجام بدن در مدت اقامت و اینکه برای این میخان شما رو همراهی کنند که مثلا اگه با هم باشید زندگی مشترکتون مستحکمتر هست و از لحاظ روحی به شما کمک میشه که بهتر درستون رو بخونید و فکرتون متمرکز درس باشه یا چیزایی مثل این. موفق باشید.ب

با سلام خدمت همه دوستان عزیز و تبریک سال نو

من حدود دو ماه پیش ویزای 574 ام رو گرفتم و الان در استرالیا مشغول تحصیل هستم. بعد از اومدن ویزا و قبل از ترک ایران عقد کردم و الان میخوام برای ویزای همسرم اقدام کنم. برای ویزای خودم خیلی از تجربیات دوستان انجمن استفاده کردم و واقعا از همه ممنونم. الان برای روند و مدارک ویزای خانمم (در واقع dependant ویزای 574) یه 6 تا سوال داشتم که اونها رو در زیر مینویسم. از همه دوستان تشکر میکنم اگه این بار هم کمکم کنند.

1. قبل از هر چیز بپرسم، من میتونم ویزای خانمم رو از استرالیا اقدام کنم؟ مثلا آنلاین. یا چون خودم به شکل کاغذی به اردن فرستادم برای اون رو هم باید کاغذی بفرستیم اردن؟
    2. یه سوال کلی درباره مدارک داشتم (بنابر شیوه کاغذی باشه). آیا باید همه مدارکی که برای خانمم میفرستیم، مشابهش برای من رو هم بفرستیم؟ یا چون من قبلا فرستادم، ویزام رو بفرستیم کافیه. مثلا ترجمه شناسنامه، کپی پاسپورت، عکس، رزومه، مدرک زبان و ... رو برای هر دومون رو بفرستیم؟
    3. مشابه سوال قبل، برای فرم ها چطور؟ آیا فرمهایی که نوشته برای هر متقاضی یک فرم تکمیل شده، برای خودمم هم دوباره همون پر شده ها رو بفرستیم؟
    4. مدرک زبان برای خانمم لازمه؟ چون نداره میگم. مدرک تحصیلی چطور؟ چون اگه لازمه باید بدیم ترجمه بشه.
    5. درباره رزومه و sop سوال داشتم. رزومه خانمم چقدر باید جزییات داشته باشه؟ آخه قصد تحصیل که نداره. Sop برای خانمم رو چه جوری باید بنویسم؟ چون برای خودم که مثل همه از سوابق و این که چرا میخوام ادامه تحصیل بدم و از این حرفا گفتم. برای خانمم رو چه جور باید بنویسم و اصولا چقدر اهمیت داره؟
    6. من برای ویزای خودم OSHC Single داشتم و هفته پیش ارتقا دادم به OSHC Family. برای نشون دادن اینکه بیمه داریم چه چیزی رو باید بفرستیم به سفارت؟ آیا لازمه دوباره از دانشگاه CoE بگیرم و بفرستیم؟

ببخشید اگه سوالا رو خیلی جزیی پرسیدم. خواستم یه دفعه همه سوالام رو ریز بپرسم که ایشالا مشکلی برنخوره. بازم ممنون از همگی.

از پاسخ شما خیلی ممنونم. در مورد بقیه سوالات دوستان دیگه اطلاعاتی ندارند؟ چون در شرف اقدام هستم میخوام خیالم راحت شه که مشکلی پیش نیاد. مثلا اینکه آیا میتونم از استرالیا برای ویزاش اقدام کنم یا باید کاغذی بفرستیم اردن؟
    در مورد مدرک زبان مطمئنید برای همسرم (dependent 574) چیزی میخواد؟ چون ویزای 574 مدرک زبان جزو مدارکش نیست و خودم هم به سفارت نفرستادم. یعنی فقط به دانشگاه داده بودم موقع اپلای. بازم خیلی ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/ Sharif University of Technology

نمره مینیمم ۵ ارتباطی به سابکلاس نداره. چون شرط ورود به استرالیا برای مدت بیشتر از یک سفر توریستی به هر صورتی حداقل این نمره هست. وقتی که ما داشتیم اقدام می کردیم همسرم نمره زبان آکادمیک بالا داشت و ما در مدارک گذاشتیم. ولی باز شما چک کنید.

از پاسخ شما خیلی ممنونم. در مورد بقیه سوالات دوستان دیگه اطلاعاتی ندارند؟ چون در شرف اقدام هستم میخوام خیالم راحت شه که مشکلی پیش نیاد. مثلا اینکه آیا میتونم از استرالیا برای ویزاش اقدام کنم یا باید کاغذی بفرستیم اردن؟
    در مورد مدرک زبان مطمئنید برای همسرم (dependent 574) چیزی میخواد؟ چون ویزای 574 مدرک زبان جزو مدارکش نیست و خودم هم به سفارت نفرستادم. یعنی فقط به دانشگاه داده بودم موقع اپلای. بازم خیلی ممنون.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

یادمه یکی از خانم ها همراه فرزنداشون خودشون از اردن درخواست دادن و همسرشون استرالیا بودن..... چند صفحه قبل را بخونید... ظاهرا فرزندشدون هم مدرسه میرفت و نگران دیر شدن شروع درسشون بودن (اینم نشونه)
    مدرک زبان را هم فکر نمیکنم بخواد چون سابکلاس ویزای شما 574 میشه (حالا اگر دارید بگذارید من خودم گذاشتم)... ویزاشون زیر 2 ماه میاد نگران نباشید.... فقط SOP قوی یادتون نره
    به هر حال چون کیس مشابه کم هست بهتر هستش ایمیل بزنید و همه این سوالات را مجدد بپرسید که خیالت مطمن تر باشه...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Student in Supply Chain and Logistics Management- University of Tasmania

سلام دوستان
    من از 1 اوریل از دانشگاه تاسمانیا فاند گرفتم برای دکتری مدیریت زنجیره تامین شروع تحصیلمم 30 سپتامبر نوشتن. الانم واسه 2 3 تا دانشگاه دیگه استرالیا اقدام کردم. می خواستم اگه برای ویزا اقدام بکنم با نامه پذیرش دانشگاه تاسمانیا میشه 1 2 ماه دیگه اگه از جای دیگه فاند گرفتم، ویزامو تبدیل کنم به اسم دانشگاه دیگه یا باید دوباره برا ویزا اقدام کنم؟ اصلا چنین کاری مرسوم هست که در حین تحصیل تو یه دانشگاه واسه دانشگاه دیگه پذیرش گرفت و دانشگاه رو عوض کرد؟ درد سرش چیه؟

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنین.

دوستان عزیز سلام
    برای بار دوم هست که این سوال رو میپرسم ولی دلیلش دو چیزه: یکی اینکه خیلی مسئله مهمیه و دوم اینکه چند جواب ضد و نقیض گرفتم که نمیدونم به کدام باید اعتماد کنم.....
    من ویزای ۱۸ ماهه ۴۷۶ دارم و میتونم الان برم استرالیا ولی از طرفی منتظر دریافت بورس ها هستم.... آیا میتونم با این ویزا برم استرالیا و از اونجا برای ویزای دانشجویی اقدام کنم یا اینکه این امکان نیست و باید برای این ویزا برگردم ایران؟؟؟
    خیلی مهمه دوستان ممنون میشم کمکم کنید.
    **** با امتیاز دادن به دوستانی که به ما کمک میکنند از آنها تشکر کنیم ****

مقایسه زندگی و تحصیل در استرالیا و اروپا

Junior Member

سلام دوستان

ممنون از اطلاعات خوب دوستان. من دو فرم additional information form و supplement for students رو نمی تونم دانلود کنم. سایت سفارت استرالیا در ایران هم برام باز نمی شه!
    می تونم از دوستان خواهش کنم این دو تا فرم رو برای من بذاره؟ در مورد سایت سفارت اطلاعی دارید چرا باز نمی شه؟!
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)