نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 5 از 134 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی

دوستانی که بیمه خریدند بصورت انلاین میشه بگن چطوری این کار را انجام دادند؟ موسسات موجود در ایران انجام میدن این کار را؟ از این سایت کسی خرید کرده؟ به پرکردن 3 4 صفحه میشه خرید از این سایت ظاهرا... من میخوام NIB بگیرم

https://oshcaustralia.com.au/en

دوستانن ما به لطف دوست عزیزمون یه گروه وایبر داریم که فکر می کنم برا طی کردن روند اپلای و پروسه ویزا مفید میتونه باشه هرکس مایل بود شمارشو به صورت خصوصی بزاره تا بتونیم به هم کمک کنیم
    Be a soldier to your wishes
    submit EOI :28 DEC , invitation : 8 Jun, Lodge : 18 Jun, CO: 20 Jul, Medical : 31 Jul < Grant Visa

Junior Member

سلام به همه دوستان
    لطفا میشه در مورد سوالای زیر از فرم 1221 مورد نیاز ویزای 574 منو راهنمایی کنید. ممنون میشم
    1- سوال 9 قسمت دوم
    2- سوال 19 ، 20 و 21
    3- توی سوال 27 باید از مدارک دانشگاهیمون بگیم

دوستان ملاحظات نوشتن SOP رو زحمت کشیدن و در تاپیک تهیه مدارک لازم برای درخواست روادید

قرار دادن. الان یکی از این لینک های مرتبط با نوشتن SOP کار نمیکنه. لطفا راهنمایی کنید در نوشتن SOP رعایت چه مواردی نیاز هست؟
    به صورت کلی برای SOP, RESUME, COVER LETTER آیا فرمت خاصی وجود داره؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    دوستانی که بیمه خریدند بصورت انلاین میشه بگن چطوری این کار را انجام دادند؟ موسسات موجود در ایران انجام میدن این کار را؟ از این سایت کسی خرید کرده؟ به پرکردن 3 4 صفحه میشه خرید از این سایت ظاهرا... من میخوام NIB بگیرم

https://oshcaustralia.com.au/en
    من هم nib گرفتم اگر کارت داشته باشید بهشون ایمیل بزنید و مدت زمان رو بگید تاریخ شروع و پایان هزینه دقیق رو بهتون می گه بعد شماره کارت رو براشون بزارید برداشت می کنند و بیمه رو صادر می کنند تو بیست و چهار ساعت نهایتا فقط حواستون باشه اسم و فامیل و تاریخ تولد رو درست بنویسید براشون و تو گواهی صادر شده هم چک کنید
    submit EOI :28 DEC , invitation : 8 Jun, Lodge : 18 Jun, CO: 20 Jul, Medical : 31 Jul < Grant Visa

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

من کارت ندارم میخوام بدم این شرکت ها برام بخرن خودشون انلاین... این گواهی که صادر میشه به چه شکل هست... ایمیل میکنند براتون؟ شماره دانشجویی هم توش قید میشه؟ کارت پست میشه براتون؟ برای سفارت چه مدرکی را میفرستید که نشون میده بیمه خریدید جز همون CoE که توضیح داده طول مدت بیمه را...

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh_1134 نمایش پست ها
    من هم nib گرفتم اگر کارت داشته باشید بهشون ایمیل بزنید و مدت زمان رو بگید تاریخ شروع و پایان هزینه دقیق رو بهتون می گه بعد شماره کارت رو براشون بزارید برداشت می کنند و بیمه رو صادر می کنند تو بیست و چهار ساعت نهایتا فقط حواستون باشه اسم و فامیل و تاریخ تولد رو درست بنویسید براشون و تو گواهی صادر شده هم چک کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    من کارت ندارم میخوام بدم این شرکت ها برام بخرن خودشون انلاین... این گواهی که صادر میشه به چه شکل هست... ایمیل میکنند براتون؟ شماره دانشجویی هم توش قید میشه؟ کارت پست میشه براتون؟ برای سفارت چه مدرکی را میفرستید که نشون میده بیمه خریدید جز همون CoE که توضیح داده طول مدت بیمه را...
    نه کارت تو استرالیا می گیرید شماره دانشجویی هم نداره یک شماره داره بهش می گن پالیسی نامبر که اونو میدید دانشگاه و اطلاعات افراد تحت پوشش شامل اسم و فامیل و تاریخ تولدشون هم توشه و اون برگه رو هم باید پرینت بگیرید و همراه مدارک پست کنید برا سفارت

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

فقط مختصر عرض کنم:

کاور لتر: توضیحات مربوط به رشته تحصیلی شما در دوره ارشد و دانشگاه .. دوره ای که میرید مشخصاتش و یک سری کلی گویی که طرف با خوندن اونا یک چکیده ای از فرم 157 بدست بیاره ... بیمه و طریقه پرداخت هزینه ویزا و نوع بورس و تاریخی که باید شما شروع کنید درس را را از مهمترین موارد هست.... با این مدرک در واقع افیسر سریع یک فیدبک از درخواست شما میگیره و به نظرم مدرک خوبی هست و به تسریع روند ویزا کمک میکنه...
    و زیرش هم لیست مدارکی که ضمیمه کردید و اگر خواستید میتونید Doc. 1 To Doc. n قرار بدید و توی فرم ها و SOP ارجاع بدید به مدرک مورد نظر (من این کار را انجام دادم)

رزومه: میتونید همون رزومه ای که دادید دانشگاه را بدید اینجا... سوابق تحصیلی و کاری و رفریز شما کیا بودن و یک تایم لاین که هیچ گپی وجود نداشته باشه... از 18 سالگی تا الان... من به روز نوشتم ... بعضی دوستان به ماه... به روز بهتر هست اما باید دقیق در بیارید همرو.. بهتر هست برای هر حرفی که میزنید دلیل و مدرک هم ارائه کنید...

SOP: پاسخ به 5 سوال مطرح شده در فرم 157 که شامل موارد زیر هست:

• your reasons for choosing to undertake the course of study specified
    in your application;
    • your reasons for choosing your education provider;
    • your reasons for choosing to study in Australia rather than in your
    home country;
    • the relevance of your course of studies to your academic and/or
    employment background; and
    • the relevance of the course to your future career/educational plans.

این SOP میتونه 1تا 3 صفحه باشه... اندازش مهم نیست راضی کردن افیسر پرونده مهم هست که سوالی نمونه براش...
    اگر مورد خاصی هست که باید توضیح بدید هم میتونید در اینجا اضافه کنید مثلا اگر فامیل درجه یک دارید و باید افیسر متقاعد بشه هدف شما تحصیل بوده فقط...
    اخر متن هم میتونید اشاره کنید اگر سوالی دارید با ادرس فلان با من در تماس باشید
    SOP را زیاد علمی ننویسید که طرف حوصلش سر بره... به کلیات اکتفا کنید... مال خودم 3 صفحه کامل شد..

این یک جمع بندی از این 3 مدرک بود... که مهمترینش هم همون SOP هست که شما حرف دلتون را میزنید با افیسر... صداقت داشته باشید و حقیقت را بگید انشاالله خدا کمک کنه ویزای همه بیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط hsnsoleimani نمایش پست ها
    دوستان ملاحظات نوشتن SOP رو زحمت کشیدن و در تاپیک تهیه مدارک لازم برای درخواست روادید

قرار دادن. الان یکی از این لینک های مرتبط با نوشتن SOP کار نمیکنه. لطفا راهنمایی کنید در نوشتن SOP رعایت چه مواردی نیاز هست؟
    به صورت کلی برای SOP, RESUME, COVER LETTER آیا فرمت خاصی وجود داره؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پس یک رسید یا به قول شما برگه به ما میدن که میدیم به سفارت...
    نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh_1134 نمایش پست ها
    نه کارت تو استرالیا می گیرید شماره دانشجویی هم نداره یک شماره داره بهش می گن پالیسی نامبر که اونو میدید دانشگاه و اطلاعات افراد تحت پوشش شامل اسم و فامیل و تاریخ تولدشون هم توشه و اون برگه رو هم باید پرینت بگیرید و همراه مدارک پست کنید برا سفارت

بله دقیقا که شماره پالیسی بالاشه و اطلاعات خودتون توشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)