نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 51 از 134 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

Member pedram1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Mechanical Eng, Robotic & Control

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

دوستان آیا کسانی‌ که برای visa 574 اقدام می‌کنن باید برای همراه هزینه بدن؟ آخه دیده بودم رایگان همراه برای 574اما الان دیدم یه جا نوشت هزینه داره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TFS + Research Stipned, UNSW- PhD Civil Engineering

دوستان هفته پیش با فاوزی صحبت کردم سیکیوریتی چک در خود استرالیا انجام میشه و وظیفه سفارت فقط و فقط ارسال مدارکه و تاییدشه پس متاسفانه بنظر نمیرسه تغییر سفارت هیچ تاثیری در تسریع صدور ویزا داشته باشه حتی ممکنه بعلت عدم آشنایی افیسر های ایرانی کندتر هم بشه ولی پرداخت ویزا اپلیکیشن فی ساده تر خواهد شد.
    UNSW, TFS+Living Costs, PhD Civil Engineering Subclass 574 , ارسال مدارک: 20 می 2015 توسط DHL دریافت مدارک توسط سفارت استرالیا در اردن: 24 می 2015- صدور فایل نامبر:27 می 2015- درخواست مدیکال: 9 جون 2015- ارسال مدیکال و رزومه 13 جون 2015 -گرنت ویزا:5 جولای 2015

رشته و دانشگاه

پرداخت هزینه ویزا به چه شکل خواهد بود از حالا به بعد؟ می‌شه بازم فرم 1440رو پر کرد پرداخت کرد و تو ویزا گذشت؟ یا اینکه از حالا به بعد باید به ریال پرداخت بشه؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Babaii نمایش پست ها
    د

بلی باید بدن. میتونی فرم157A بخش مربوط به پرداخت چول(که فکر کنم سوال 104 به بعده) رو ببینی. اونجا زده Number of people/applicant و یه سری جمع و تفریق بر حسب تعدا و نوع ویزا باس بکنی.
    خدافس
    http://www.immi.gov.au/Help/Pages/fe...rges/visa.aspx
    according to this page, there is no more charge for dependent applicants for subclass 574
    Is it right?.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Melbourne

سلام دوستان
    من دوتا سوال داشتم، چیزی تو پستا ندیدم.(البته شاید هم بوده و من ندیدم)
    اول اینکه میشه توضیحی راجع به کارت معافیت از خدمت بدین. من که کارت پایان خدمت ندارم، معافم نیستم. چه پروسه ای رو باید طی کنم؟ باید معافیت تحصیلی بگیرم؟ اگه جواب مثبت هست روند کلیشو یه توضیح مختصری بدین ممنون میشم.
    سوال دومم در مورد مدرک تحصیلی هست. من کارشناسیم تیرماه 94 تموم میشه. آیا باید مدرک رو خرید و آزاد کرد یا نه؟ اگه توضیح بدین و راهنماییم کنین ممنون میشم.

با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    چه راه هایی هست برای پرداخت هزینه ویزا؟
    سریعترین راه برای پرداخت هزینه کدوم راه هست، با توجه به اینکه من کسی رو در استرالیا دارم که هزینه رو برام پرداخت کنه ولی نتونستم اطلاعاتی مبنی بر واریز مستقیم پیدا کنم.
    ممنون میشم که راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

http://www.applyabroad.org/forum/for...84%DB%8C%D8%A7
    نقل قول نوشته اصلی توسط pejhvak نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سریعترین راه برای پرداخت هزینه کدوم راه هست، با توجه به اینکه من کسی رو در استرالیا دارم که هزینه رو برام پرداخت کنه ولی نتونستم اطلاعاتی مبنی بر واریز مستقیم پیدا کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd Chemistry-UNSW

نقل قول نوشته اصلی توسط pejhvak نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سریع ترین راه اینه که یه گیفت کارت بگیری و مشخصاتش رو توی فرم 157 بنویسی، و مدارکت رو لاج کنی خودشون توی اردن از حسابت بر می دارن. البته گویا داره سیستم کلا میاد ایران اگه بخوای ایران اقدام کنی هم خوب یک زنگ بزن از سفارت بپرس که چطوری کارا را می شه انجام داد. البته یکی دو روز این ور اون ور اهمیتی نداره. این مراحل خیلی سریع تموم می شه اگه بخوری به چک امنیتی اونوقت حالا حالا ها باید مثه ماها بشینی یه قل دو قل بازی کنی.
    در مورد آشنات هم در استرالیا توی همین تاپیک بچه ها توضیح کافی و وافی دادن. باید بره اداره مهاجرت اگر اشتباه نکنم یک فرمی را پر کنه و پول را پرداخت کنه. اگه با حوصله همین تاپیک رو بخونی پیداش می کنی. من چون خودم گیف کارت گرفتم راه خودم رو توضیح دادم

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram1987 نمایش پست ها
    دوستان آیا کسانی‌ که برای visa 574 اقدام می‌کنن باید برای همراه هزینه بدن؟ آخه دیده بودم رایگان همراه برای 574اما الان دیدم یه جا نوشت هزینه داره
    طبق اطلاعات اینجا، نیازی به پرداخت هزینه برای همراهان فرد متقاضی ویزای 574 نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

سلام،
    دوستان کسی تونسته با سفارت استرالیا در ایران صحبت کنه در مورد تغییرات احتمالی برای درخواست های ویزای دانشجویی؟ پرداخت هزینه ویزا با فرم 1440 هنوز قابل قبول هست؟ ضمن اینکه هزینه ویزای 574 بنا بر جدولی که داده شده 550 میشه؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)