نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 52 از 134 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

سلام دوستان. من از دانشگاهی تو استرالیا برای این ترم پذیرش گرفته بودم اما چون بهم اسکالرشیپ ندادن نتونستم برای این ترم برم و defer کردم برای ترم بعد تا بتونم کمی پول پس انداز کنم. ولی مشکلی که دارم اینه که تافلم 3 ماه دیگه باطل میشه و من اول باید پول رو به حساب دانشگاه بریزم تا اونا Offer رو بدن و بتونم ویزا بگیرم. اما تا حدود 5-6 ماه دیگه نمی تونم پول رو بریزم. سوالم اینه که اگه بخوام همون 5-6 ماه دیگه برای ویزا اقدام کنم تافلم مشکل ساز میشه؟

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_sharif نمایش پست ها
    سلام دوستان. من از دانشگاهی تو استرالیا برای این ترم پذیرش گرفته بودم اما چون بهم اسکالرشیپ ندادن نتونستم برای این ترم برم و defer کردم برای ترم بعد تا بتونم کمی پول پس انداز کنم. ولی مشکلی که دارم اینه که تافلم 3 ماه دیگه باطل میشه و من اول باید پول رو به حساب دانشگاه بریزم تا اونا Offer رو بدن و بتونم ویزا بگیرم. اما تا حدود 5-6 ماه دیگه نمی تونم پول رو بریزم. سوالم اینه که اگه بخوام همون 5-6 ماه دیگه برای ویزا اقدام کنم تافلم مشکل ساز میشه؟
    مگر تافل رو ندادید بهشون؟
    آیا وقت آن نرسیده که از کسانی که به ما کمک میکنند با دادن امتیاز قدردانی کنیم؟ نه نرسیده واقعن؟!؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmortazavi نمایش پست ها
    مگر تافل رو ندادید بهشون؟
    به دانشگاه که دادم و پذیرش گرفتم. ولی تا موقع گرفتن ویزا باطل میشه. می گم سفارت گیر نمیده اون موقع؟

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

به دانشگاه که دادم و پذیرش گرفتم. ولی تا موقع گرفتن ویزا باطل میشه. می گم سفارت گیر نمیده اون موقع؟
    تافل که تاریخ انقضا نداره! اگه منظورت اینه که سایت تافل برمیداره نمرات رو از سایت درسته ولی اگه نسخه کاغذی اصلش رو داشته باشید مشکلی نیست چون منقضی نمیشه. اگر هم ندارید 19$ میدید میفرستن براتون.
    آیا وقت آن نرسیده که از کسانی که به ما کمک میکنند با دادن امتیاز قدردانی کنیم؟ نه نرسیده واقعن؟!؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmortazavi نمایش پست ها
    تافل که تاریخ انقضا نداره! اگه منظورت اینه که سایت تافل برمیداره نمرات رو از سایت درسته ولی اگه نسخه کاغذی اصلش رو داشته باشید مشکلی نیست چون منقضی نمیشه. اگر هم ندارید 19$ میدید میفرستن براتون.
    همین که میگن تافل تا دو سال اعتبار داره دیگه. تو اکتبر این دو سال برای من تموم میشه. پس مشکلی نیست؟

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

همین که میگن تافل تا دو سال اعتبار داره دیگه. تو اکتبر این دو سال برای من تموم میشه. پس مشکلی نیست؟
    این یه اشتباه رایجه، تا 2 سال شما میتونید گزارش کنید ولی اعتبارش نامحدوده، البته مثلن استرالیا برای ویزاها میگه نباید بیش از 3 سال از تاریخ امتحان گذشته باشه.
    اگر کارنامه کاغذیش رو دارید مشکلی نیست.

Junior Member

من برای ویزای دخترم به عنوان همراه چند روز پیش اقدام کردم و مدارک رو فرستادم اردن(خودم 25 junویزای 573 گرفتم) دیروز مدارک رسیده به اردن اما هنوز بهم فایل نامبر ندادن به نظرتون تکلیف پروندم چی میشه با توجه به قضیه اول جولای؟
    خودشون بررسی میکنن یا میفرستن تهران یا دوباره باید مدارک جور کنم و بفرستم تهران؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TFS + Research Stipned, UNSW- PhD Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1382 نمایش پست ها
    من برای ویزای دخترم به عنوان همراه چند روز پیش اقدام کردم و مدارک رو فرستادم اردن(خودم 25 junویزای 573 گرفتم) دیروز مدارک رسیده به اردن اما هنوز بهم فایل نامبر ندادن به نظرتون تکلیف پروندم چی میشه با توجه به قضیه اول جولای؟
    خودشون بررسی میکنن یا میفرستن تهران یا دوباره باید مدارک جور کنم و بفرستم تهران؟
    تا دو روز آینده لاج میشه جای نگرانی نیس
    UNSW, TFS+Living Costs, PhD Civil Engineering Subclass 574 , ارسال مدارک: 20 می 2015 توسط DHL دریافت مدارک توسط سفارت استرالیا در اردن: 24 می 2015- صدور فایل نامبر:27 می 2015- درخواست مدیکال: 9 جون 2015- ارسال مدیکال و رزومه 13 جون 2015 -گرنت ویزا:5 جولای 2015

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid2010 نمایش پست ها
    تا دو روز آینده لاج میشه جای نگرانی نیس
    ممنون از پاسخ گوییتون
    به نظر شما اونوقت اگر فایل نامبرم بعد یک جولای صادر شه این مغایرتی با اعلامشون بابت تغییر محل بررسی پرونده های دانشجویی بعد اول جولای به ایران نداره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TFS + Research Stipned, UNSW- PhD Civil Engineering

دوستانی که ویزا گرفتن لطفا بیخیال فایل اکسل نشن و اگه ویزاشون گرنت شده لطف کنن حتما ثبتش کنن چون اطلاعات غلط میده به باقی دوستان
    UNSW, TFS+Living Costs, PhD Civil Engineering Subclass 574 , ارسال مدارک: 20 می 2015 توسط DHL دریافت مدارک توسط سفارت استرالیا در اردن: 24 می 2015- صدور فایل نامبر:27 می 2015- درخواست مدیکال: 9 جون 2015- ارسال مدیکال و رزومه 13 جون 2015 -گرنت ویزا:5 جولای 2015

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)