نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 53 از 134 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TFS + Research Stipned, UNSW- PhD Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

All future correspondence after 01 July 2015 regarding Student Visa Applications should be sent to the following address
    طبق این جمله نباید مشکل ساز شه ولی شما با یه تماس تلفنی دابل چک کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1382 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ گوییتون
    به نظر شما اونوقت اگر فایل نامبرم بعد یک جولای صادر شه این مغایرتی با اعلامشون بابت تغییر محل بررسی پرونده های دانشجویی بعد اول جولای به ایران نداره؟
    UNSW, TFS+Living Costs, PhD Civil Engineering Subclass 574 , ارسال مدارک: 20 می 2015 توسط DHL دریافت مدارک توسط سفارت استرالیا در اردن: 24 می 2015- صدور فایل نامبر:27 می 2015- درخواست مدیکال: 9 جون 2015- ارسال مدیکال و رزومه 13 جون 2015 -گرنت ویزا:5 جولای 2015

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

در مورد ترجمه مدارک من یک مطلبی را عرض کنم
    اصلا سند منزل و خونه چیزی نیست که کسی بخواد شمارو با اون بررسی کنه.... این به عنوان یک Tie هست که شما یک ملکی در ایران دارید و بعد از درستون بر میگردید... وگرنه سفارت بحث توانایی مالی شمارو در اصل داره با حساب بانکی شما یا پدر و مادرتون اگر ضامن شما هستند بررسی میکنه و سند ملک و املاک را نمیتونه معیاری برای ارزیابی شما قرار بده...
    مترجم ها هم اینطوری نیست که شما بگید فلان تاریخ یا جمله را ترجمه نکن یا حذف کن... چون این خلاف مقرارت هست و پروانه کسبشون را باطل میکنند... چرا؟ چون بعد از امضای مترجم امضای دادگستری و وزارت خارجه هم به دنبالش میاد و بعضی مدارک مثل سند خونه --- شناسنامه-- کارت سربازی و کارت ملی جزو مدارک دولتی هستند که ترجمه غیر رسمی نمیشن و مترجم ها بایستی مهر دادگستری و وزارت خارجه هم روش بزنند برای همین هم هیچ مترجی جرات اشتباه کردن را نداره که بخواد مدرک کسی را کم یا زیاد کنه...
    اینی هم که میبینید میبرن ترجمه میکنند بعضی مدارک غیر رسمی مثل گواهی کاری یا قولنامه منزل هست که مترجم ترجمه میکنه خودش و مهر خودش را میزنه فقط... این مدارک هم به هیچ عنوان مترجم ها حق کم یا زیاد کردن را ندارن... شما فقط میتونید مثلا اگر یک نامه کاری یا فنی دارید و طرف نمی دونه لغت انگلیسی یا هرزبان دیگه را چی بنویسه بهش کلمه مناسب را بگید که مرتبط باشه با کار شما و کلمه بی ربط استفاده نکنه... موفق باشید
    ویرایش توسط hamed_golden7 : July 1st, 2015 در ساعت 12:12 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of Tasmania ، Naval Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط sara29 نمایش پست ها
    سلام،
    دوستان کسی تونسته با سفارت استرالیا در ایران صحبت کنه در مورد تغییرات احتمالی برای درخواست های ویزای دانشجویی؟ پرداخت هزینه ویزا با فرم 1440 هنوز قابل قبول هست؟ ضمن اینکه هزینه ویزای 574 بنا بر جدولی که داده شده 550 میشه؟
    ممنون

سلام مشکلی نداره من خودم چند روز دیگه مدارکم در سفارت تهران لاج میکنم شما میتونی یه ویزا کارت در همین ایران بگیری اطلاعاتشو در فرم 1440 بذاری و ارسال کنی خودشون کسر میکنن و رسید برات ایمیل میکنن اون رسید رو با بقیه مدارکت بفرست سفارت. من سفارت تهران هم زنگ زدم و پرسیدن اونا تو سیستم چک میکنن و رسیدتونم که بفرستید کافیه.
    دقت کنید فرم 1440 و کسر هزینه از کارت همه کاراش در استرالیا انجام میشه (برای من از بریزبین ایمیل زدن) و ربطی نداره تهران یا اردن.

Junior Member

سلام
    امروز فایل نامبر اپلیکیشن دخترم اومد فقط یه موضوعی من رو خیلی نگران کرد اینکه به عنوان client name اسم من رو زده بودن و تو اون جدول application typeبازم اسم من تکرار شده بود
    یعنی من اشتباه فرم ها رو پر کردم و اینا فکر کردن من برای خودم هم ویزا میخوام
    من بعضی قسمت های فرم 157 و فرم 919 رو پر کردم
    نمیدونم کجا رو اشتباه کردم

سلام، دوستان من این هفته دارم مدارکم رو برای سفارت می فرستم. همه کارها رو انجام دادم. ولی برای جمع بندی چند تا موضوع برام سوال پیش اومد. ممنون می شم راهنمایی کنید:

1. من توی فرم ها (در قسمت های مختلف) کم و بیش به موضوع تزم اشاره کردم و مختصراً توضیح دادم. با این حال به نظرتون نیازه که بار هم proposal ای که به دانشگاه دادم رو به همراه بقیه مدارک بفرستم؟
    2. من فقط یکی از مدارکم هنوز آماده نبود. زنگ زدم به سفارت گفت بفرست مدارکت رو هر وقت اون یه دونه مدرک حاضر شد دوباره برامون پست کن. حالا برام سوال پیش اومده که وقتی این یه دونه مدرک رو بعداً پست کنم چطور باید مطمئن شم که به بقیه مدارکم اضافه شده؟ ممکنه اصلاً اون مدرک رو ازم نخوادش بعداً؟
    3. عکس ها باید پشت نویسی بشن؟ اگر آره چی باید بنویسیم پشتشون؟
    4. برگه ضمیمه 157A که نباید فرستاده بشه؟ البته من اصلاً چنین فرمی رو ندیدم. اگر کسی داشت اینجا بگذاره ممنون می شم.
    5. من مدارک دبیرستانم رو ترجمه نکردم. مهم که نیستش؟ من فقط لیسانس و ارشد را ترجمه کردم.
    6. اونایی که می خوان با پست بفرستن برای سفارت استرالیا در تهران آیا از پست داخلی استفاده می کنند؟ یا DHL,TNT, Aramax؟ دوستان با تجربه لطفاً پاسخ بدید.

پیشاپیش مرسی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اینم از پاسخ شما
    نقل قول نوشته اصلی توسط bishwasingh نمایش پست ها
    سلام، دوستان من این هفته دارم مدارکم رو برای سفارت می فرستم. همه کارها رو انجام دادم. ولی برای جمع بندی چند تا موضوع برام سوال پیش اومد. ممنون می شم راهنمایی کنید:

1. من توی فرم ها (در قسمت های مختلف) کم و بیش به موضوع تزم اشاره کردم و مختصراً توضیح دادم. با این حال به نظرتون نیازه که بار هم proposal ای که به دانشگاه دادم رو به همراه بقیه مدارک بفرستم؟ بله بفرستید
    2. من فقط یکی از مدارکم هنوز آماده نبود. زنگ زدم به سفارت گفت بفرست مدارکت رو هر وقت اون یه دونه مدرک حاضر شد دوباره برامون پست کن. حالا برام سوال پیش اومده که وقتی این یه دونه مدرک رو بعداً پست کنم چطور باید مطمئن شم که به بقیه مدارکم اضافه شده؟ ممکنه اصلاً اون مدرک رو ازم نخوادش بعداً؟ از سفارت سوال کنید!
    3. عکس ها باید پشت نویسی بشن؟ اگر آره چی باید بنویسیم پشتشون؟ بله.. شماره پاسپورت و اسم و نام خانوادگی باشه حتما
    4. برگه ضمیمه 157A که نباید فرستاده بشه؟ البته من اصلاً چنین فرمی رو ندیدم. اگر کسی داشت اینجا بگذاره ممنون می شم. نه نیاز نیست...
    5. من مدارک دبیرستانم رو ترجمه نکردم. مهم که نیستش؟ من فقط لیسانس و ارشد را ترجمه کردم. اونم اگر داری بگذارید... نزاشتی هم مهم نیست
    6. اونایی که می خوان با پست بفرستن برای سفارت استرالیا در تهران آیا از پست داخلی استفاده می کنند؟ یا DHL,TNT, Aramax؟ دوستان با تجربه لطفاً پاسخ بدید.
    این پست ها برای خارج ایران کاربرد داره بیشتر.. شما پست پیشتار میفرستی تهران دیگه!

پیشاپیش مرسی

1. من توی فرم ها (در قسمت های مختلف) کم و بیش به موضوع تزم اشاره کردم و مختصراً توضیح دادم. با این حال به نظرتون نیازه که بار هم proposal ای که به دانشگاه دادم رو به همراه بقیه مدارک بفرستم؟
    2. من فقط یکی از مدارکم هنوز آماده نبود. زنگ زدم به سفارت گفت بفرست مدارکت رو هر وقت اون یه دونه مدرک حاضر شد دوباره برامون پست کن. حالا برام سوال پیش اومده که وقتی این یه دونه مدرک رو بعداً پست کنم چطور باید مطمئن شم که به بقیه مدارکم اضافه شده؟ ممکنه اصلاً اون مدرک رو ازم نخوادش بعداً؟
    3. عکس ها باید پشت نویسی بشن؟ اگر آره چی باید بنویسیم پشتشون؟
    4. برگه ضمیمه 157A که نباید فرستاده بشه؟ البته من اصلاً چنین فرمی رو ندیدم. اگر کسی داشت اینجا بگذاره ممنون می شم.
    5. من مدارک دبیرستانم رو ترجمه نکردم. مهم که نیستش؟ من فقط لیسانس و ارشد را ترجمه کردم.

پیشاپیش مرسی
    سلام

حامد خان جوابتونو دادن. برای سوال اولتون فقط تاکیید میکنم حتما بفرستین، من نفرستادم بعدا بهم ایمیل زده شد که بد بیاد. برای سوال دوم، شماره پرونده و اپلیکیشن آدیتون رو با اون مدرک بفرستین و اسم آفیسر رو هم اگه دارین. اینجوری مشکلی پیش نباید بیاد.
    Whatever doesn't kill you simply makes you Stranger

مرسی. مشکل من این هست که proposalی که برای دانشگاه نوشتم دادم تقریباً 15 صفحه هست. خیلی مفصله. حالا به نظرتون کوتاهش کنم یا همین طوری بدم بره؟ می ترسم اون وسط هاش به کلمات و اصطلاحات تخصصی گیر بدن و خلاصه بریم برای بالای 3 ماه... کوتاهش کنم اشکال داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Babaii نمایش پست ها
    سلام

حامد خان جوابتونو دادن. برای سوال اولتون فقط تاکیید میکنم حتما بفرستین، من نفرستادم بعدا بهم ایمیل زده شد که بد بیاد. برای سوال دوم، شماره پرونده و اپلیکیشن آدیتون رو با اون مدرک بفرستین و اسم آفیسر رو هم اگه دارین. اینجوری مشکلی پیش نباید بیاد.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اصولا کار جالبی نیست تغییر پروپوزال و بایستی از اول کوتاه مینوشتید... ولی فکر نمیکنم پروپوزال مشکل ساز بشه چون قبل از اعطای بورس چک شده یک بار
    به هرصورت تصمیم با خود شماست نهایتا
    مرسی. مشکل من این هست که proposalی که برای دانشگاه نوشتم دادم تقریباً 15 صفحه هست. خیلی مفصله. حالا به نظرتون کوتاهش کنم یا همین طوری بدم بره؟ می ترسم اون وسط هاش به کلمات و اصطلاحات تخصصی گیر بدن و خلاصه بریم برای بالای 3 ماه... کوتاهش کنم اشکال داره؟

دوستان این فایل pdf که توش file number و application ID نوشته شده در یک قسمت میگه برای IMPORT کردن application تون برید توی Immiaccount اکانت بسازید. این یعنی اینکه از طریق Immiaccount هم میشه پیگیر شد. درسته? به این معنا نیست که application کاغذی ما رو بخواد import کنه به حالت آنلاین که؟ لطفاً راهنمایی کنید این import کردن بی ضرر هست و اینکه منظور از این کار import دقیقاً چی هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)