نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 57 از 134 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid2010 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سری از مدارکمو قبلا داده بودم ترجمه و تاییدیه دادگشتری و مهر وزارت خارجه هم داره. آیا باید دوباره بدم ترجمه با مهر NAATI ؟؟؟

نخیر نیازی نیست. در واقع شما با زدن مهر دادگستری و وزارت امور خارجه تازه کاری اضافه تر هم انجام دادین. الان مدارکتون رو هر جای دنیا ببرین هیچ پرسشی درباره integrity و authenticity اونا نخواهد بود.

حالش رو ببر!
    Whatever doesn't kill you simply makes you Stranger

دوستان ممنون میشم جواب بدین خیلی ضروریه، نامه سابقه کار باید با تایید دادگستری باشه (لزوم ارائه مدارک بیمه) یا با مهر و امضای مترجم کافیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zhiloo نمایش پست ها
    دوستان ممنون میشم جواب بدین خیلی ضروریه، نامه سابقه کار باید با تایید دادگستری باشه (لزوم ارائه مدارک بیمه) یا با مهر و امضای مترجم کافیه؟
    با امضاي مترجم كافيه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

دادگستری و وزارت خارجه اصلا همچین کاری برای کسی برای این طور نامه ها انجام نمیده
    نقل قول نوشته اصلی توسط zhiloo نمایش پست ها

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

لینک فرم ارسال اطلاعات
    جدول رواديد استرالیا

دوستان لینک های مربوطه درست شده و میتونید راحت وارد کنید اطلاعات ویزای دانشجویی را

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

بالای 60 روز از منتظران ویزای دکتری اگر کسی هست به من پیام بده تا ادش کنم

Member pedram1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Mechanical Eng, Robotic & Control

دوستان برای خانم‌ها عکس ویزا باید با حجاب کامل باشه؟ یا اینکه مثلا مقداری از موها معلم باشه اشکال نداره؟

همچنین اگر کسی‌ حدود یکسال پاسپورتش زمان داشته باشه و بخواد بعد از مدیکال تمدید کنه به نظرتون مشکل ساز می‌شه؟ در این شرایط بهتره اینجا اینکارو کنه یا اونطرف؟ زمان لازم واسه تمدید پاسپورت چند روزه؟

سلام دوستان
    یه سوال دارم در مورد فرم ۱۵۷. من هزینهٔ ویزا رو قبلان از طریقه فرم ۱۴۴۰ پرداخت کردم. آیا لازمه که به سوال ۱۱۱ جواب بدم و دوباره مشخصات کردیت کارتمو اونجا بنویسم.
    ممنون از جوابتون

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram1987 نمایش پست ها
    دوستان برای خانم‌ها عکس ویزا باید با حجاب کامل باشه؟ یا اینکه مثلا مقداری از موها معلم باشه اشکال نداره؟

همچنین اگر کسی‌ حدود یکسال پاسپورتش زمان داشته باشه و بخواد بعد از مدیکال تمدید کنه به نظرتون مشکل ساز می‌شه؟ در این شرایط بهتره اینجا اینکارو کنه یا اونطرف؟ زمان لازم واسه تمدید پاسپورت چند روزه؟

در مورد بخش دوم سوالتون بهتون میگم. من گرچه پاسپورتم حدود یه سال و نیم وقت داره، ولی میخواستم برای تمدیدش این طرف اقدام کنم. ولی نکردم، چون شما اگه این کار رو بعد از مدیکال بکنی در واقع باعث طول دادن بیشتر سکیورتی چک میشی. به دلیل اینکه اونا پاسپورت جدیدت رو هم علاوه بر قبلیه ملاک چک کدن قرار خواهند داد. در ضمن گرچه اداره گذرنامه عملکرد قابل قبولی داره در صدور پاسپورت، ولی مملکت ما سورپرایزهای اداری کم نداه. پس بهتره اول جونتو بندازی اون طرف بعد که خیالت راحت شد دیگه رفتی، اقدام کنی برای تمدید پاسپورت. این نظر من بود و البته یه دوست بزرگوار قدیمی این تایپک که نظرم رو با دلایل قانع کنندش وقتی در این مورد خصوصی پرسیده بودم، تثبت کردن. بقیش رو خود دانی!
    Whatever doesn't kill you simply makes you Stranger

من از طرف DIBP رسید هم دریافت کردم. فقط می‌خوام بدونم اون قسمت فرم ۱۵۷ رو دیگه لازم هست پر کنم یا نه. ببخشید اگه سوال تکراریه. در ضمن من همینجا فقط می‌تونم پیام بدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)