نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 6 از 134 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    پس یک رسید یا به قول شما برگه به ما میدن که میدیم به سفارت...

تا اونجا که من میدونم دانشگاه بدون بیمه CoE صادر نمیکنه و شما رسید خرید بیمه رو میدی دانشگاه و تو CoE در مورد اینکه شما بیمه دارید قید میشه.
    البته شاید من اشتباه می کنم. در مورد من که اینجوری بود.
    من از طریق صرافی پرداخت کردم. از طریق سایت شرکت بیمه نوع و مدت پالیسی و با اسم و مشخصات پر می کنی. اونا یه اینوویس بت میدن که توش شماره حساب و مقدار پرداختی مشخصه. با پرداخت پول و ایمیل رسید به شرکت بیمه اونا بتون رسید بیمه رو میدن. 3 روز طول کشید و بدون کارمزد انجام شد (حتی نرخش هم از نرخ خرید و فروش دلار پایین تر بود)
    اگر میخواید اسم و مشخصات صرافی و بدونید پیام خصوصی بدین چون از صرافی های دیگه پرسیدم و تفاوت قیمت حدودا 1 میلیون تومنی داشت میگم.

اردات
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamr1 نمایش پست ها
    تا اونجا که من میدونم دانشگاه بدون بیمه CoE صادر نمیکنه و شما رسید خرید بیمه رو میدی دانشگاه و تو CoE در مورد اینکه شما بیمه دارید قید میشه.
    البته شاید من اشتباه می کنم. در مورد من که اینجوری بود.
    من از طریق صرافی پرداخت کردم. از طریق سایت شرکت بیمه نوع و مدت پالیسی و با اسم و مشخصات پر می کنی. اونا یه اینوویس بت میدن که توش شماره حساب و مقدار پرداختی مشخصه. با پرداخت پول و ایمیل رسید به شرکت بیمه اونا بتون رسید بیمه رو میدن. 3 روز طول کشید و بدون کارمزد انجام شد (حتی نرخش هم از نرخ خرید و فروش دلار پایین تر بود)
    اگر میخواید اسم و مشخصات صرافی و بدونید پیام خصوصی بدین چون از صرافی های دیگه پرسیدم و تفاوت قیمت حدودا 1 میلیون تومنی داشت میگم.

اردات
    برا من هم تو coe اومد اما اون رسید رو هم باید بزاریم اما گویا این دوستمون coe رو براشون صادر کردن یا دانشگاه نخواسته
    Be a soldier to your wishes
    submit EOI :28 DEC , invitation : 8 Jun, Lodge : 18 Jun, CO: 20 Jul, Medical : 31 Jul < Grant Visa

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط hsnsoleimani نمایش پست ها
    دوستان ملاحظات نوشتن SOP رو زحمت کشیدن و در تاپیک تهیه مدارک لازم برای درخواست روادید

قرار دادن. الان یکی از این لینک های مرتبط با نوشتن SOP کار نمیکنه. لطفا راهنمایی کنید در نوشتن SOP رعایت چه مواردی نیاز هست؟
    به صورت کلی برای SOP, RESUME, COVER LETTER آیا فرمت خاصی وجود داره؟؟؟؟؟
    نکاتی که باید در نوشتن SoP در نظر داشته باشین توی همون لینکی که کار میکنه موجوده. البته این نکات یک مقدار از نکاتی که hamed_golden7 گفتن گسترده تر هست و بهتره همون فایل رو مد نظر داشته باشین.

دوستان من CoE برام صادر شده در حالی که بیمه نداشتم و جلوی OSHC نوشته شده NO.
    الان نگران شدم با همون CoE و رسید خرید بیمه لاج کنم یا بعد از خرید بیمه بگم دانشگاه CoE رو عوض کنه؟
    راستی بابت راهنمایی های نوشتن SOP از همه دوستان سپاس!

Junior Member

دوستان من CoE برام صادر شده در حالی که بیمه نداشتم و جلوی OSHC نوشته شده NO.
    الان نگران شدم با همون CoE و رسید خرید بیمه لاج کنم یا بعد از خرید بیمه بگم دانشگاه CoE رو عوض کنه؟
    راستی بابت راهنمایی های نوشتن SOP از همه دوستان سپاس!
    سلام
    هیچ مشکلی نداره و با همون رسید و CoE اقدام کنید... دانشگاهی مثل unsw تا اونجایی که میدونم رسید بیمه رو الان نمیگیره تا CoE عوض کنه و اگه بازپرداخت بیمه داشته باشین بعدا بهتون برمیگردونه! من هم با این شرایط اقدام کردم، رسید بیمه و CoE با بیمه No!! واسه سفارت خرید بیمه نیاز هست.

سلام دوستان اگر کسی به سوال های من جواب بده خیلی کمک کرده چون مدارکم آمادست گیر جواب دادن همین سوال ها هستم:
    ابتدا فرم 157A سوال های
    22- Adress of correspondence رو همون آدرس خونمون بزنم؟
    28- تو سوال 27 گفته از این سوال رد شو ولی جواب NO این سوال 28 به من میخوره. الان جواب بدم یا نه؟
    32- من فکر میکردم عنوان رشته تحصیلی و دانشگاهو میخواد ولی چرا سه تا جای خالی داره؟ مگه میشه یه نفر سه جا درس بخونه؟ نکنه واحد هایی هست که باید برداریم؟
    34- میگن ما که دکتری میریم مدرک زبان نیاز نداریم. الان سوال 34 رو باید پر کنیم یا نه؟ اگر قراره پر بشه Test certificate number برای آزمون تافل رو از کجا بیارم؟
    49- اینو YES بزنم یا NO ؟ زیرش گفته کسانی که Level 2 هستند باید دلیل موجه بیارن. الان من تو SOP باید توضیح بدم و هم این که ترجمه کارت ملی رو هم دارم که اگه بفرستم باید Yes بزنم. بالاخره چی بزنم؟
    92- من دو ماه و خورده ای سرباز بودم و آموزشی رو تموم کردم. کدام تیک رو باید YES بزنم؟ شماره 12 یا 13؟
    109- آیا به خاطر غیر اینترنتی بودن (آیتم 2) باید پول اضافه بدیم؟ یا همون 535 دلار برای یک نفر؟
    با تشکر از همه کسانی که یا جواب میدن یا با وجود تمایل، بلد نیستن که جواب بدن! دعاتون میکنم...

سلام دوستان اگر کسی به سوال های من جواب بده خیلی کمک کرده چون مدارکم آمادست گیر جواب دادن همین سوال ها هستم:
    ابتدا فرم 157A سوال های
    22- Adress of correspondence رو همون آدرس خونمون بزنم؟
    28- تو سوال 27 گفته از این سوال رد شو ولی جواب NO این سوال 28 به من میخوره. الان جواب بدم یا نه؟
    32- من فکر میکردم عنوان رشته تحصیلی و دانشگاهو میخواد ولی چرا سه تا جای خالی داره؟ مگه میشه یه نفر سه جا درس بخونه؟ نکنه واحد هایی هست که باید برداریم؟
    34- میگن ما که دکتری میریم مدرک زبان نیاز نداریم. الان سوال 34 رو باید پر کنیم یا نه؟ اگر قراره پر بشه Test certificate number برای آزمون تافل رو از کجا بیارم؟
    49- اینو YES بزنم یا NO ؟ زیرش گفته کسانی که Level 2 هستند باید دلیل موجه بیارن. الان من تو SOP باید توضیح بدم و هم این که ترجمه کارت ملی رو هم دارم که اگه بفرستم باید Yes بزنم. بالاخره چی بزنم؟
    92- من دو ماه و خورده ای سرباز بودم و آموزشی رو تموم کردم. کدام تیک رو باید YES بزنم؟ شماره 12 یا 13؟
    109- آیا به خاطر غیر اینترنتی بودن (آیتم 2) باید پول اضافه بدیم؟ یا همون 535 دلار برای یک نفر؟
    با تشکر از همه کسانی که یا جواب میدن یا با وجود تمایل، بلد نیستن که جواب بدن! دعاتون میکنم...
    سلام.
    22. بلی
    28.شما No رو بزن
    32.اگه برای دکتری میری همون یک فیلدشو پر کنی کافیه
    34.زبان اجباری نیست ولی بزنی بهتره. تافل رو نمیدونم!!
    49اگر مدرک اضافی مثل سند خونه یا هرچیز اضافی بر سازمان داری yes بزن
    92. بلی باید yes بزنی
    109. خیر همون 535 دلار هست
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط kave0051 نمایش پست ها
    سلام.
    22. بلی
    28.شما No رو بزن
    32.اگه برای دکتری میری همون یک فیلدشو پر کنی کافیه
    34.زبان اجباری نیست ولی بزنی بهتره. تافل رو نمیدونم!!
    49اگر مدرک اضافی مثل سند خونه یا هرچیز اضافی بر سازمان داری yes بزن
    92. بلی باید yes بزنی
    109. خیر همون 535 دلار هست
    موفق باشید
    خیلی ممنون برای پاسخ سریعتون.
    سوال 92 رو نفهمیدم مورد 12 رو تیک yes بزنم یا 13؟

خیلی ممنون برای پاسخ سریعتون.
    سوال 92 رو نفهمیدم مورد 12 رو تیک yes بزنم یا 13؟
    ببخشید من منظور سوالتونو متوجه نشدم فک کردم پرسیدین آیا آیا باید میلیتری سرویس رو یس بزنی یا نو که من گفتم یس. اما در مورد سوال 92 من چون سربازی معاف بودم اطلاعی تو این زمینه ندارم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

برای سربازی من زدم No اون سوال را.. و در توضیحاتش گفتم سربازی اجباری هست در ایران و یک سری توضیحات دیگه در مورد ارزش کارت پایان خدمت در ایران.. بعدش هم کاری که داشتم را گفتم...
    با خودت هست که بزنی No یا Yes... من 16 ماه را کامل خدمت کرده بودم البته... بازم سرچ کن از کامنت های قبلی بچه ها...
    و حالا در فرم 1221 سوال های
    9- تاریخ گرنت ایرانی بودن رو روز تولد بزنم؟
    14- اطلاعات کارت ملی رو وارد کنم؟
    22- من که بورسیه TFS دارم باید YES بزنم یا NO ؟
    26- من دو ماه و خورده ای سرباز بودم (آموزشی) و نمیدونم جلوی این ها چی بنویسم:
    - Full name of Unit/ Battalion/ Brigade
    - Rank
    - Duties

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)