نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 60 از 134 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

این BS که میزارید بر چه اساسیه ؟ یعنی مقدارشو کی تعیین میکنه؟ مثلا من با هزینه خودم دارم میرم با همسرم چقدر باید بزارم شما میدونید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ida83 نمایش پست ها
    این BS که میزارید بر چه اساسیه ؟ یعنی مقدارشو کی تعیین میکنه؟ مثلا من با هزینه خودم دارم میرم با همسرم چقدر باید بزارم شما میدونید؟
    دوستان این صندوق پیام هاتون و خالی کنین که مساله ای برای دریافتش براتون پیش نیاد. من راجعه مبغی که در زیر اعلام میکنم، فقط شک دارم که دانشجوی ارشد باید پول یه سال رو بده یا یه ترم رو ولی انگار یه سال رو باس بده.

1. 18.700 دلار هزینه زندگی تک نفر برای سال 2015 طبق اعلام اداره مهاجرت
    2. 6.000 دلار برای نفر اضافه که همسرتون هستن.
    3. 2*15000 برای دو ترمت
    4. هزینه بلیط رو هم بگیم برای رفت و برگشت دو نفر؛ 3000 دلار

امیدوارم حامد خان گلدن که البته از من واردتره عنایتی به پستتون بکنه، شاید شاید من اشتباه دارم میکنم.
    Whatever doesn't kill you simply makes you Stranger

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babaii نمایش پست ها
    دوستان این صندوق پیام هاتون و خالی کنین که مساله ای برای دریافتش براتون پیش نیاد. من راجعه مبغی که در زیر اعلام میکنم، فقط شک دارم که دانشجوی ارشد باید پول یه سال رو بده یا یه ترم رو ولی انگار یه سال رو باس بده.

1. 18.700 دلار هزینه زندگی تک نفر برای سال 2015 طبق اعلام اداره مهاجرت
    2. 6.000 دلار برای نفر اضافه که همسرتون هستن.
    3. 2*15000 برای دو ترمت
    4. هزینه بلیط رو هم بگیم برای رفت و برگشت دو نفر؛ 3000 دلار

امیدوارم حامد خان گلدن که البته از من واردتره عنایتی به پستتون بکنه، شاید شاید من اشتباه دارم میکنم.
    مرسی از پاسختون تا حدودی دستم اومد اما الان سوالم اینه من پول ترم 1 رو ریختم الان پول یک ترم دیگه +هزینه های نامبرده شده باید تو حسابم باشه یا 2 ترم جلوتر ؟ اخه بیشتر از 130 م تو حساب نیست میخوام بدونم ایا این هزینه کافیه ؟

سلام دوستان. برای ویزای تحصیلی، سفارت استرالیا اصل مدرک زبان رو میخواد؟ من تافل آی بی تی امتحان دادم ولی اصل کارناممو ندارم.

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_sharif نمایش پست ها
    سلام دوستان. برای ویزای تحصیلی، سفارت استرالیا اصل مدرک زبان رو میخواد؟ من تافل آی بی تی امتحان دادم ولی اصل کارناممو ندارم.

ممنون
    توی CoE که دانشگاه بهتون میده، چلوی زبان میزنه که تافل دارین و نمرتون چنده. نیازی به ارائه هیچ کارنامه ای نخواهد.
    CoE دارین دیگه؟!
    Whatever doesn't kill you simply makes you Stranger

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    نکاتی که باید در نوشتن SoP در نظر داشته باشین توی همون لینکی که کار میکنه موجوده. البته این نکات یک مقدار از نکاتی که hamed_golden7 گفتن گسترده تر هست و بهتره همون فایل رو مد نظر داشته باشین.
    سلام و تشکر از شما که همیشه با دقت و کامل راهنمایی می کنید.
    میشه لطفا فایل sop رو دوباره بزارید. من دانلود رو که میزنم خطا میده.
    ممنونم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?75852
    نقل قول نوشته اصلی توسط pary_p نمایش پست ها
    سلام و تشکر از شما که همیشه با دقت و کامل راهنمایی می کنید.
    میشه لطفا فایل sop رو دوباره بزارید. من دانلود رو که میزنم خطا میده.
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    ممنونم ولی منظور من دو تا فایلی بود که تو پست شماره 4 هستن:
    21- SOP یا Statement Of Purpose: این مدرک که میتواند به عنوان جواب سوال 38 فرم 157a ارائه شود، از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می­باشد. نوشتن SOP در واقع مثل انجام یک مصاحبه هست که شما در آن باید سعی نمایید تا مامور پرونده را متقاعد کنید که شما شایسته دریافت روادید هستید. در SOP باید در مورد شرایط خودتان، هدف از تحصیل در استرالیا، میزان شناخت­تان از دوره تحصیلی مد نظر در استرالیا و همین طور از کارهایی که بعد از بازگشت­تان به ایران و نحوه استفاده از دانشی که در حین تحصیل کسب کرده­اید باید صحبت نمایید. شما باید بتوانید تمام مواردی را که در Genuine Temporary Entrant (GTE) Criterion مد نظر هست را پوشش داده و سوال­های مامور پرونده را در این زمینه جواب بدهید. این موارد در این
    فایل
    و این
    فایل
    ذکر شده‌اند.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

ایشون هم ارجاع دادن سایت سفارت استرالیا... توی گوگل سرج کنید میادشون... توی SOP هم همون 5 تا سوالی که خوندید را باید پاسخ بدید که قبلا هم عرض کرده بودم
    سایت سفارت چون ابدیت میشه دیگه این لینک ها کار نمیکنند
    نقل قول نوشته اصلی توسط pary_p نمایش پست ها
    ممنونم ولی منظور من دو تا فایلی بود که تو پست شماره 4 هستن:
    21- SOP یا Statement Of Purpose: این مدرک که میتواند به عنوان جواب سوال 38 فرم 157a ارائه شود، از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می­باشد. نوشتن SOP در واقع مثل انجام یک مصاحبه هست که شما در آن باید سعی نمایید تا مامور پرونده را متقاعد کنید که شما شایسته دریافت روادید هستید. در SOP باید در مورد شرایط خودتان، هدف از تحصیل در استرالیا، میزان شناخت­تان از دوره تحصیلی مد نظر در استرالیا و همین طور از کارهایی که بعد از بازگشت­تان به ایران و نحوه استفاده از دانشی که در حین تحصیل کسب کرده­اید باید صحبت نمایید. شما باید بتوانید تمام مواردی را که در Genuine Temporary Entrant (GTE) Criterion مد نظر هست را پوشش داده و سوال­های مامور پرونده را در این زمینه جواب بدهید. این موارد در این
    فایل
    و این
    فایل
    ذکر شده‌اند.

خیلی ممنون از جوابتون. والا هنوز به اون مراحل نرسیدم!! خواستم اگه نیازه از الان پیگیرش باشم یه وقت لحظه آخری گیر نکنم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Babaii نمایش پست ها
    توی CoE که دانشگاه بهتون میده، چلوی زبان میزنه که تافل دارین و نمرتون چنده. نیازی به ارائه هیچ کارنامه ای نخواهد.
    CoE دارین دیگه؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)