نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 79 از 134 نخستنخست ... 29697071727374757677787980818283848586878889129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

من بردم یک دارالترجمه ناتی که البته به مهر ناتی ربط نداره ولی مهر وکیل پایه یک دادگستری به انگلیسی دارند و انجام دادند. خودشون که میگفتند مشکلی نداره و تا حالا هم که فرستادم مدارک رو مشکلی نبود.

نقل قول نوشته اصلی توسط laplap65 نمایش پست ها
    سلام ، یه سوال فوری، کپی برابر اصل کردن پاسپورت باید بدیم دفتر اسناد رسمی یا دارالترجمه یا ناتی؟؟؟

Junior Member

سلام ، یه سوال فوری، کپی برابر اصل کردن پاسپورت باید بدیم دفتر اسناد رسمی یا دارالترجمه یا ناتی؟؟؟
    دفترخونه مدارک انگلیسی رو برابر اصل نمیکنه. یا باید ببرید دارالترجمه یا همون ناتی.
    من یکبار یک مدرکی بردم دارالترجمه 10 تومن از من گرفت و بعدا بردم ناتی 5 تومن. در کل ناتی ارزونتر میوفته براتون.

Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering- UNSW

من نمیدونم کی میگه باید پاسپورت برابر اصل شه من خودم یه کپی فرستادم که ناواضح بود زنگ زدن منم یه عکس با گوشی فرستادم واسشون هیچ مشکلیم پیش نیومد
    از دكمه امتياز استفاده كنيد

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

دلیل این موضوع این هست که اونا متوجه بشن شما ایا مسافرت داشتید به کشوری؟ اگر داشتید کجاها بوده؟ از کجا بفهمن شما راست میگید؟ اینطوری شفاف سازی کردید و کار خودتون راحت تر میشه. از کل کشورهای دنیا که نمیتونند استعلام بگیرند که! ... کپی کلا مدرک قابل اعتمادی نیست... استرالیا اصل پاسپورت را نمی بینه.... اما خیلی از سفارت خونه ها شاید جالب باشه براتون حتی اصل پاس را نگه میدارن! از جمله بلزیک وبرزیل ! توی پروسه ویزا وقتی شما مدارک کامل میدید به طرف اونم مطمن میشه شما ارزش قایل بودید برای این هدفتون و مدرک کم نذاشتید و با مدارک کافی سعی کردید برای هر حرفتون و هر سوالی که توی فرم ها پرسیده شده دلیل بیارید.... این میشه یک پرونده متقاعد کننده....
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamedz928 نمایش پست ها
    من نمیدونم کی میگه باید پاسپورت برابر اصل شه من خودم یه کپی فرستادم که ناواضح بود زنگ زدن منم یه عکس با گوشی فرستادم واسشون هیچ مشکلیم پیش نیومد

Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering- UNSW

به نظرم خیلی سختش میکنین تو فرمها که جواب دادیم به این سوالات به نظرم یه کپی ساده کافیه
    از دكمه امتياز استفاده كنيد

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

http://www.border.gov.au/Trav/Visa-1...st-Streamlined
    http://www.border.gov.au/Trav/Visa-1...ssment-Level-2

Certified copies of passport or travel documents of all people included in the application. Passports must not have expired. If you are asked to attend one of our offices you must bring your passport.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedz928 نمایش پست ها
    به نظرم خیلی سختش میکنین تو فرمها که جواب دادیم به این سوالات به نظرم یه کپی ساده کافیه

ممنون از پاسخ های دوستان، یک سوال دیگه که الان خیلی ذهنم رو مشغول کرده اینه که مدارک فارسی ضمیمه شده به ترجمه ها هم ایا باید برابر اصل باشن یا همون کپی که دارالترجمه خودش گرفته و ضمیمه کرده کافیه و نیاز به مهر یا ... نداره؟؟؟اخه اون کپی ها هیچ گونه مهر مترجم یا دارالترجمه و ... نداره

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

کپی کافیه چون پانچ شده به ترجمه مدارک و در واقع اینطوری اون کپی ها هم تایید شدن!
    ممنون از پاسخ های دوستان، یک سوال دیگه که الان خیلی ذهنم رو مشغول کرده اینه که مدارک فارسی ضمیمه شده به ترجمه ها هم ایا باید برابر اصل باشن یا همون کپی که دارالترجمه خودش گرفته و ضمیمه کرده کافیه و نیاز به مهر یا ... نداره؟؟؟اخه اون کپی ها هیچ گونه مهر مترجم یا دارالترجمه و ... نداره

Junior Member

اول با تشکر از دوستان بخاطر مطالب مفیدی که به اشتراک گذاشتن.
    یه سوال حیاتی دارم.
    من میخوام مدارکمو لاج کنم البته هنوز CoE صادر نشده که احتمالا تا آخر هفته صادر میشه. من تاریخ انقضای پاسپورتم تا اواسط آپریل 2017 حالا در این باره گزینه های زیر را دارم که ممنون میشم بگید کدوم یکی بهترین است یا راه حل بهتری دارید؟:

1- با همین پاسپورتم که به 4 کشور و بیش از 7 بار مسافرت داشتم اقدام کنم و بعد از رفتن (ایشالله ) برای تعویض پاسپورت اقدام کنم؟ اصولا تعویض پاسپورت از استرالیا یه چه شکلی هست؟ البته لازم به توضیح است که دوبار از این مسافرتام برای ویزای آمریکا (ترکیه و دبی) بود که بخاطر تحریمها نتونستم ویزا بگیرم. میگم که بخاطر رشته نفتی نتونستم ویزا بگیرم ولی این موضوع تو استرالیا اصلا ربطی به نفت و انرژی نداره.

2- الان تا CoE بیاد پاسپورتمو عوض کنم؟ میترسم تعویضش طول بکشه بعد بخوره به آخر دسامبر و تعطیلات و... که خودتون میدونید.

3- الان اقدام کنم برای ارسال مدارک و بعد از گرفتن ویزا اقدام به تعویض پاسپورت کنم.؟ در این صورت چکار باید بکنم ؟باید به سفارت مراجعه کنم تا ویزا رو با پاسپورت جدیدم گرنت کنن؟ در این خصوص خیلی چیزی نمیدونم.

ممنون از راهنماییتون

دوستان یک سوال : یک دوستی میگفت مدارک و بعدا سفارت بهمون برمیگردونه،صحت داره این قضیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)