نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 84 از 134 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788899091929394 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

نظر شما و اون صدها دانشجوی دیگه کاملا محترم
    ولی آفیسر هم باید منطقی فکر کنه یعنی نمیشه آدم بیاد دارایی هاشو اینجا بفروشه و برگرده پولشو با خودش ببره استرالیا؟؟
    بهر حال تعداد زیادی از دوستان هم این اسناد رو جهت تای داشتن ارائه نکردن و ویزا هم گرفتن ... ولی هرکس میتونه خودش برآوردی از شرایط داشته باشه و ببینه چکار کنه بهتره حالا اگه هستند کسانی که میخوان ابن مدارک رو ارائه بدن خودشون می دونن

Junior Member

دوستان کسی تجربه ای داره که وقتی سفارت مدارکی بخواد که قبلا با پست نفررستادیم رو چطور بفرستیم ایمیل کنیم یا دوباره پست کنیم؟

Junior Member

آقا من تو وضعيت بدي گرفتار كردم خودمو...خسيس بازي درآوردم چند دلار بيشتر شارژ نكردم ايميل زدن كه موجودي كافي نيست
    البته مطابق فرمول زير 410 USD شارژ كردم و حتي نرخ تبديل رو .0.73 گرفتم كه Xre برابر 0.710 بود بهر حال گرفتار شدم حالا اين ويزا كارتم به عبارتي گيفت كارت بوده و قابل شارژ مجدد نيست يا بايد كارتو بهشون برگردونم و كارت جديد بگيرم كه در اين صورت علاوه بر هزينه صدور كارت جديد و دستمزدشون ، گفتن كه 10% از موجودي كارت بايد برداشته تا برگدونن.
    يه راه حل ديگه هم هست اونم اينه كه كارتو رو نگه دارم استراليا ازش استفاده كنم به اميد خداي متعال ولي اينطوري هم هزينه تبديل دلار آمريكا به استراليا تو خريدا اعمال ميشه؟ اين دو روش چقدر تفاوت دارند؟؟؟

و راه حل مسخره كه اينه كه من يه كارت ديگه با 50 دلار بگيرم و بگم از هر دو كم كنن. ميشه آيا؟؟؟؟؟؟؟

من ویزا کارت گرفتم که ۴۱۰$
    آمریکا پول داشت اونم با این حساب:

550*1.0108*(=<0.73) =410 دلار امریکا.
    کاری به پولش ندارم منظورم خود ایمیل یعنی خودشون رسید رو میدن یا نه؟؟[/QUOTE]

Junior Member

راه حلی که گفتین خیلی هم مسخزه نیستا ولس من یه پیشنهاد دارم. اگه این کارتی که دارید یوزر پس داره پس می تونید بدید کس دیگه ازش استفاده کنه. اگه دوستی آشنایی دارید خارج از کشور یوزر پس رو بهش بدین و بگید کارتون رو راه بندازه بعدا هم اون چند دلار اضافه رو یا از استرالیا براش بفرستید یا مثلا از این موسسه هه که تو ایرانه و 7 درصد کارمزد اضافه میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط arman2020 نمایش پست ها
    آقا من تو وضعيت بدي گرفتار كردم خودمو...خسيس بازي درآوردم چند دلار بيشتر شارژ نكردم ايميل زدن كه موجودي كافي نيست
    البته مطابق فرمول زير 410 USD شارژ كردم و حتي نرخ تبديل رو .0.73 گرفتم كه Xre برابر 0.710 بود بهر حال گرفتار شدم حالا اين ويزا كارتم به عبارتي گيفت كارت بوده و قابل شارژ مجدد نيست يا بايد كارتو بهشون برگردونم و كارت جديد بگيرم كه در اين صورت علاوه بر هزينه صدور كارت جديد و دستمزدشون ، گفتن كه 10% از موجودي كارت بايد برداشته تا برگدونن.
    يه راه حل ديگه هم هست اونم اينه كه كارتو رو نگه دارم استراليا ازش استفاده كنم به اميد خداي متعال ولي اينطوري هم هزينه تبديل دلار آمريكا به استراليا تو خريدا اعمال ميشه؟ اين دو روش چقدر تفاوت دارند؟؟؟

و راه حل مسخره كه اينه كه من يه كارت ديگه با 50 دلار بگيرم و بگم از هر دو كم كنن. ميشه آيا؟؟؟؟؟؟؟

من ویزا کارت گرفتم که ۴۱۰$
    آمریکا پول داشت اونم با این حساب:

550*1.0108*(=<0.73) =410 دلار امریکا.
    کاری به پولش ندارم منظورم خود ایمیل یعنی خودشون رسید رو میدن یا نه؟؟
    [/QUOTE]

Junior Member

متاسفانه ندارم. ولی اون راه حل مسخره جوابگو هست؟ تا حالا کسی این تجربه رو داره؟؟؟

Junior Member

بعیده کسی این کار رو کرده باشه ایمیل بزنید از سفارت بپرسید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط arman2020 نمایش پست ها
    متاسفانه ندارم. ولی اون راه حل مسخره جوابگو هست؟ تا حالا کسی این تجربه رو داره؟؟؟

Junior Member kh_m آواتار ها

سلام دوستان. من که دارم واسه دکترا اقدام میکنم جواب این سوال زیر NO میشه دیگه ... درسته؟
    Are you applying to study in Australia as a secondary school exchange student?

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

درسته نه باید بگید. چون دانشجو Exchange نیستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط kh_m نمایش پست ها
    سلام دوستان. من که دارم واسه دکترا اقدام میکنم جواب این سوال زیر NO میشه دیگه ... درسته؟
    Are you applying to study in Australia as a secondary school exchange student?

Junior Member

سلام دوستان دوتا سوال داشتم
    1- اینکه آخرش اگه بخوایم هزینه سفارت رو با ویزا کارت پرداخت کنیم چقدر باید پول توش باشه که دردسر نشه؟
    2- من با همسرم دارم میرم ولی فعلا فقط من دانشجوام. آیا لازمه که مدارک تحصیلی خانومم رو هم برا سفارت بفرستم یا فقط مدارک تحصیلی شخص دانشجو رو میخوان؟

Junior Member

1- نکته ای که من دقت کردم اینه نرخ تبدیل دلار امریکا به استرالیا نوسان داره(این قضیه به ارزش پول ایران ربطی نداره) من از برابری 100 دلار امریکا با رنج 135 تا 141 دلار استرالیا در چند ماه اخیر خبر دارم. اینم بگم چند سال پیش دلار استرالیا گرونتر از دلار امریکا بوده. بنظرم دلار استرالیا رو حواله کنید به حساب کسی در استرالیا(مثلا استاد راهنما )براتون پرداخت رو انجام بده مقرون به صرفه هست. من با هزینه که صرافی برا خودش میگرفت مجموعا 575.94 دلار استرالیا پرداخت کردم.
    2-

نقل قول نوشته اصلی توسط moh12345 نمایش پست ها
    سلام دوستان دوتا سوال داشتم
    1- اینکه آخرش اگه بخوایم هزینه سفارت رو با ویزا کارت پرداخت کنیم چقدر باید پول توش باشه که دردسر نشه؟
    2- من با همسرم دارم میرم ولی فعلا فقط من دانشجوام. آیا لازمه که مدارک تحصیلی خانومم رو هم برا سفارت بفرستم یا فقط مدارک تحصیلی شخص دانشجو رو میخوان؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)