نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 93 از 134 نخستنخست ... 438384858687888990919293949596979899100101102103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 921 تا 930 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

سلام.
    سوال اول رو نمیدونم.
    سوال دوم: شما که اتریش هستین پس حتما ویزاکارت دارین میتونین خودتون پرداخت کنین. من خودم توی ایران با ویزاکارتی که تهیه کردم پرداخت رو انجام دادم.
    سوال سوم: موجودی بانکی حتما لازم نیس واسه کسیکه بورسه اما مدارکتون قویتر میشه و ممکنه در تسریع کیس شما کمک کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Aurora1987 نمایش پست ها
    دوستان دو تا سوال داشتم. اینکه برخی فرمودن تو نامه COE براشون اشاره شده ممکنه هزینه ویزا کاور بشه و بعد ایمیل زده شده بهشون از سفارت و چک شده مدرک و گفتن نیازی به پرداخت هزینه ویزا نیست. این رو کسی تجربه داشته. فعلا دانشگاه جواب منو در این مورد نداده و من نمیدونم بایذ پرداخت کنم یا نه. سوال بعدی اینه که پرداخت از طریق فردی تو استرالیا باید انجام بگبره یا راه دیگه ای هست؟ من اتریش زندگی میکنم. مثلا میشه از طریق حساب بانکی خودم یا پی پال واریز کنم؟ و در نهایت اینکه منکه بورس هستم نیازی هست به فرستادن موجودی بانکی؟ ممنون
    سلام.
    سوال اول رو نمیدونم.
    سوال دوم: شما که اتریش هستین پس حتما ویزاکارت دارین میتونین خودتون پرداخت کنین. من خودم توی ایران با ویزاکارتی که تهیه کردم پرداخت رو انجام دادم.
    سوال سوم: موجودی بانکی حتما لازم نیس واسه کسیکه بورسه اما مدارکتون قویتر میشه و ممکنه در تسریع کیس شما کمک کنه.

Junior Member

سلام دوستان. توی ویزای من که گرنت شده، فقط ی تاریخ هست ک نشون میده ویزای من تا چه سالی معتبر هست. اما تاریخی که نشون بده برای اولین بار تا کی مهلت دارم ک از ایران خارج بشم وجود نداره!!! درحالیکه باید بدونم تا کی مهلت دارم خارج بشم از ایران. درسته؟؟؟ پس چرا این تاریخ رو نزده؟!!

Junior Member

تبريك ميگم بهتون.
    در مورد سوالت.ن فكر نكنم مشكلي باشه و شما از زمان گرنت ويزاتون ميتونين برين استراليا . فقط فكر كنم از زمان بيمه برين ديگه مشكلي نخواهيد داشت. اينكه مثلا 6 ماه يا يكسال داريد كه اين ويزاتون معتبر باشه رو دقيقا نميدونم. دوستان جواب بدن ماهم استفاده مي كنيم.

اطلاعاتتون رو تو لينك مربوطه بزاريد تا پروسه گرنت شما رو هم ببينيم.
    ما رو هم دعا كنيد كه ويزامون زود گرنت بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sarazi نمایش پست ها
    سلام دوستان. توی ویزای من که گرنت شده، فقط ی تاریخ هست ک نشون میده ویزای من تا چه سالی معتبر هست. اما تاریخی که نشون بده برای اولین بار تا کی مهلت دارم ک از ایران خارج بشم وجود نداره!!! درحالیکه باید بدونم تا کی مهلت دارم خارج بشم از ایران. درسته؟؟؟ پس چرا این تاریخ رو نزده؟!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arman2020 نمایش پست ها
    تبريك ميگم بهتون.
    در مورد سوالت.ن فكر نكنم مشكلي باشه و شما از زمان گرنت ويزاتون ميتونين برين استراليا . فقط فكر كنم از زمان بيمه برين ديگه مشكلي نخواهيد داشت. اينكه مثلا 6 ماه يا يكسال داريد كه اين ويزاتون معتبر باشه رو دقيقا نميدونم. دوستان جواب بدن ماهم استفاده مي كنيم.

اطلاعاتتون رو تو لينك مربوطه بزاريد تا پروسه گرنت شما رو هم ببينيم.
    ما رو هم دعا كنيد كه ويزامون زود گرنت بشه.
    مرسی از راهنماایی تون. یعنی قبل از تاریخ شروع بیمه نمیتونم برم؟؟

Junior Member

تا جايي كه من شنيدم نميشه رفت چون اگه خداي نكرده اتفاقي بيفته بيمه نداري و كسي مسئول نيست و منطقي هم هست .

نقل قول نوشته اصلی توسط sarazi نمایش پست ها
    مرسی از راهنماایی تون. یعنی قبل از تاریخ شروع بیمه نمیتونم برم؟؟

Junior Member

دوستان عزیز این فرم
    Additional Information Form
    برای افرادی که از خارج از ایران برای ویزا درخواست میدن هم نیازه؟ چون فرمی که من دارم بالاش ادرس سفارت استرالیا در ایران رو زده. همچنین ضمیمه فرم 157A رو کجا میتونم پیدا کنم؟
    ممنون

من امروز زنگ زدم سفارت و پرسیدم پرینت حساب بانکی تا 1 ماه اعتبارداره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط laplap65 نمایش پست ها
    سلام، گواهی حساب بانکی چند روز معتبره واسه سفارت، یعنی مثلا گواهی برای ۱۰ روز پیش رو سفارت قبول میکنه؟

سلام دوستان
    من از دانشگاه نیوکاسل پذیرش گرفتم. تاریخ شروع دوره رو برام 17 مارچ زده ن. با استادم صحبت کردم و قبول کرده که برای ترم بعد (جولای) ثبت نام کنم.
    حالا سوالم اینه که اگه الان پول بیمه رو بدم دانشگاه از حالا برای جولای COE صادر میکنه؟ اگه دانشگاه صادر کنه میتونم از حالا برای ویزا اقدام کنم که حداکثر تا 2 ماه دیگه ویزام دستم باشه، یا باید در زمانی نزدیکتر به تاریخ شروع دوره برای ویزا اقدام کنم؟
    ببخشید اگه سوالم یه کم عجیب غریبه. راستش با این اوضاع سیاسی میترسم چند ماه دیگه که من بخوام کارای ویزامو شروع کنم مراحل کار سخت تر و طولانی تر شده باشه. شانس نداریم که

Junior Member

اولا تبريك بخاطر پذيرش.

CoE از زمان توافق شما با استادتان صادر خواهد شد البته بشرطي كه ادميشن و اسكولارشيپ آفيس نيز موافقت كند. بيمه شما رو هم از زمان توافق شده كه در CoE خواهد خورد ميزنند و مشكلي نخواهد داشت.

بخواهيد از الان براي شما CoE صادر بشه و دنبال ويزا باشيد شك نكنيد بهترين كار هم همينه.

در ضمن با برداشته شدن تحريمها ايشالله روند ويزا دادن هم بهتر شه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Soraya1985 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه نیوکاسل پذیرش گرفتم. تاریخ شروع دوره رو برام 17 مارچ زده ن. با استادم صحبت کردم و قبول کرده که برای ترم بعد (جولای) ثبت نام کنم.
    حالا سوالم اینه که اگه الان پول بیمه رو بدم دانشگاه از حالا برای جولای COE صادر میکنه؟ اگه دانشگاه صادر کنه میتونم از حالا برای ویزا اقدام کنم که حداکثر تا 2 ماه دیگه ویزام دستم باشه، یا باید در زمانی نزدیکتر به تاریخ شروع دوره برای ویزا اقدام کنم؟
    ببخشید اگه سوالم یه کم عجیب غریبه. راستش با این اوضاع سیاسی میترسم چند ماه دیگه که من بخوام کارای ویزامو شروع کنم مراحل کار سخت تر و طولانی تر شده باشه. شانس نداریم که

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)