نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 96 از 134 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

فكر كنم سفارت از روزهاي يكشنبه تا پنجشنبه باز. روزهاي جمعه و شنبه تعطيلند . ساعت كارشو دقيقا نميدونم ولي احتمالا همون 8:30-12:30 باشه يعني زماني كه بشه باهاشون تماس گرفت.

Junior Member

سلام .
    کسیکه ویزاش رو گرفته، وقتی میره استرالیا، نیازی نداره ک پرینت ویزاش رو بگیره و فرودگاه نشون بده .درسته؟
    یعنی فقط بلیط و پاسپورت کافی هس؟؟
    ی سوال دیگه: اینکه کسی بره تهران تا پاسپورتش لیبل بخوره چقدر اهمیت داره؟؟ آخه ینفر میگفت که اگه پاست لیبل بخوره ویزاهای بعدی رو راحت تر میگیری.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarazi نمایش پست ها
    سلام .
    کسیکه ویزاش رو گرفته، وقتی میره استرالیا، نیازی نداره ک پرینت ویزاش رو بگیره و فرودگاه نشون بده .درسته؟
    یعنی فقط بلیط و پاسپورت کافی هس؟؟
    ی سوال دیگه: اینکه کسی بره تهران تا پاسپورتش لیبل بخوره چقدر اهمیت داره؟؟ آخه ینفر میگفت که اگه پاست لیبل بخوره ویزاهای بعدی رو راحت تر میگیری.
    سلام
    شما براي فرودگاه ايران و چك كردن ويزا نياز به پرينت اون ويزايي كه براتون ايميل ميشه داريد
    ولي توي فرودگاه استراليا به صورتي الكترونيكي متوجه ميشن كه ويزا داريد يا نه و احتياجي به پرينت اون نيست
    ليبل رو نميدونم ولي بعيد ميدونم اهميتي داشته باشه چون هر كشوري كه درخواست بديد براي سفر تفريحي يا ... ي فرمي هست كه اونجا خودتون اعلام ميكنيد چه كشورهايي رفتيد و دوم اينكه مهر ورود و خروج روي پاستون خورده و سوم اينكه سفارت اصل پاسپورت رو هيچوقت ازتون نميخواد و فقط شماره پاسپورت رو ميگيره و خودش چك ميكنه و البته چهارم اينكه اومديم و شما پاسپورتتون عوض شد اونوقت ليبل به كارتون نمياد ديگه
    در كل منطقي نيست كه ليبل براشون اهميتي داشته باشه

دوستان من يكم براي ويزا دير اقدام كردم و ٤ روز بعد از ارسال مدارك به سفارت فايل نامبر رو دريافت كردم. درسم ٢٠ فوريه شروع ميشه. پروسه ويزاي دانشجويي با بورس دكتري 574 چقدر طول ميكشه؟ مي ترسم نرسم تا ٢٠ فوريه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme_abbasi نمایش پست ها
    دوستان من يكم براي ويزا دير اقدام كردم و ٤ روز بعد از ارسال مدارك به سفارت فايل نامبر رو دريافت كردم. درسم ٢٠ فوريه شروع ميشه. پروسه ويزاي دانشجويي با بورس دكتري 574 چقدر طول ميكشه؟ مي ترسم نرسم تا ٢٠ فوريه.
    سلام دوست عزیز
    من که از سفارت پرسیدم گفت زیر یک ماه بعیده و معمولا حداکثر سه ماه طول می کشد. تماس بگیر با هاشون صحبت کن.

ممنون از راهنماييتون. شما با چه شماره اي تماس گرفتين؟

Junior Member

ممنون از راهنماييتون. شما با چه شماره اي تماس گرفتين؟
    88724456 ساعت 8.30 به بعد تماس بگیرید من 9:30 تماس گرفته بودم

من تماس گرفتم ميگه فرستاديم استراليا. دوستان كسي با رشته biology يا medical اينجا ويزاش گرنت شده؟ چقدر طول ميكشه؟ مثل اينكه اين رشته ها رو ميفرستن خود استراليا براي تحقيق بيشتر و بيشترم طول ميكشه؟ كسي با اين رشته اگه تجربه داره يا درخواست ويزا داده بنويسه؟
    يه سوال ديگه اينكه status شما در ايمي اكانت تغيير هم ميكنه قبل از گرنت شدن؟ بعد از application received عنوان چه تغييري ميكنه؟ فقط finalize و application receive هست يا حالتهاي ديگه هم بين اين دو وجود داره؟

منم بیولوزی .. تا حالا24 روز شده
    من تماس گرفتم ميگه فرستاديم استراليا. دوستان كسي با رشته biology يا medical اينجا ويزاش گرنت شده؟ چقدر طول ميكشه؟ مثل اينكه اين رشته ها رو ميفرستن خود استراليا براي تحقيق بيشتر و بيشترم طول ميكشه؟ كسي با اين رشته اگه تجربه داره يا درخواست ويزا داده بنويسه؟
    يه سوال ديگه اينكه status شما در ايمي اكانت تغيير هم ميكنه قبل از گرنت شدن؟ بعد از application received عنوان چه تغييري ميكنه؟ فقط finalize و application receive هست يا حالتهاي ديگه هم بين اين دو وجود داره؟
    I NEVER GIVE UP MY DREAMS

Junior Member

سلام. دو نکته هست ک توی گرنت ویزام واسم سواله: اول اینکه تاریخی توش قید نشده که تا کی مهلت دارم واسه اولین بار از ایران خارج بشم. دوم اینکه عکسم روی ویزام نیس. البته منظورم این نیس که جای عکس خالی هس بلکه کلا خبری از عکس و یا جای عکس نیست. پس ما واسه چی عکس جزی مدارکمون میفرستیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)