نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 97 از 134 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101102103104105106107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

شما رشتتون چي بوده؟ كي فايل نامبر گرفتين كه الان ويزاتون اومده؟

Junior Member

اینکه کی از ایران خارج بشیم فکر میکنم محدودیتی نداشته باشد. چون اگر بود حتما مینوشتند
    برای منم عکس نداشت. اگه کسی جواب کاملتر بده من هم ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط sarazi نمایش پست ها
    سلام. دو نکته هست ک توی گرنت ویزام واسم سواله: اول اینکه تاریخی توش قید نشده که تا کی مهلت دارم واسه اولین بار از ایران خارج بشم. دوم اینکه عکسم روی ویزام نیس. البته منظورم این نیس که جای عکس خالی هس بلکه کلا خبری از عکس و یا جای عکس نیست. پس ما واسه چی عکس جزی مدارکمون میفرستیم؟

Junior Member

سلام به همه ی دوستان من مدارک خودم و خانومم را برای ویزای سابلاس 574 تاریخ 22 دسامبر لاج کردم و امروز 3 فوریه گرنت شد. امیدوارم همه ی دوستان ویزاشون گرنت بشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    QLD,Australia,PhD in Management

سلام

یک سوال سریع داشتم

برای دانشگاه که یک سری مدارک ترجمه میفرستیم تا coe رو صادر کنه ، ایا این مدارک هم باید مهر ناتی داشته باشه ؟ من تهران نیستم و مدارکم رو دارالترجمه ی شهر خودم ترجمه کرده و مهر دارالترجمه است فقط .

برای ویزا میدونم که باید مدارکی که پست میکنیم به سفارت حتما باید مهر ناتی داشته باشه اگه مهر های دیگه رو نداره ، درسته ؟

در شرایط فعلی که من میخوام سریعتر ترجمه هام رو بفرستم برام مهمه که زود بدونم ایا دانشگاه هم مهر ناتی میخواد یا مهر دالترجمه ایی کافی هست ؟

ممنون

سلام به دوستان
    یه سوالی : برای درخواست ویزا استرالیا سفارت مدرک زبان ازمون میخواد یا نه؟ اگه اره چه مدرکی؟

ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه

سلام ،

دانشگاه به من گفته که میتونم مدارک دانشگاهی ام رو بعدا وقتی که رفتم بهشون نشون بدم و افرم رو انکاندیشنال کنم و الان برای من COE کاندیشنال صادر میکنند . میخواستم بدونم ایا این برای ویزا مشکلی پیش نمیاره ؟
    همه اینجا coe آنکاندیشنال داشتند ؟

آیا بهتر هست که ریسک نکنم و مدارکم رو بفرستم که همین حالا قبل از ویزا برام coe و افر آنکاندیشنال بفرستند؟

من چون خودشون پیشنهاد دادن حدس زدم که شاید کار روتینی باشه و برای ویزا مشکلی پیش نیاد

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadkiany22 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    یه سوالی : برای درخواست ویزا استرالیا سفارت مدرک زبان ازمون میخواد یا نه؟ اگه اره چه مدرکی؟

ممنونم

سلام. بله مدرک آیلتس یا تافل. همونی که به دانشگاه دادید و نمرش تو CoE آمده. البته اصلشو نمیخوان. من فکر کنم کپی یا اسکنشو به agent ام دادم اونم به سفارت فرستاد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samira z نمایش پست ها
    سلام ،

دانشگاه به من گفته که میتونم مدارک دانشگاهی ام رو بعدا وقتی که رفتم بهشون نشون بدم و افرم رو انکاندیشنال کنم و الان برای من COE کاندیشنال صادر میکنند . میخواستم بدونم ایا این برای ویزا مشکلی پیش نمیاره ؟
    همه اینجا coe آنکاندیشنال داشتند ؟

آیا بهتر هست که ریسک نکنم و مدارکم رو بفرستم که همین حالا قبل از ویزا برام coe و افر آنکاندیشنال بفرستند؟

من چون خودشون پیشنهاد دادن حدس زدم که شاید کار روتینی باشه و برای ویزا مشکلی پیش نیاد

مرسی
    سلام
    اگر فرصتشو داريد بهتره كه مداركتون كامل باشه

Member
    رشته و دانشگاه

بازم سوال

ایا اینجا کسی هست که مثلا در ده سال گذشته جایی خارج از ایران زندگی کرده باشه و برای ویزای استرالیا به تازگی اقدام کرده باشه ؟میخوام بدونم گواهی عدم سو پیشینه از اون کشور نیاز هست ( جدیدا) ؟

و سوال دوم اینکه ازمایشات پزشکی که میگند برداشته شده کجای سایت نوشته شده که برداشته شده ؟

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط samira z نمایش پست ها
    سلام

یک سوال سریع داشتم

برای دانشگاه که یک سری مدارک ترجمه میفرستیم تا coe رو صادر کنه ، ایا این مدارک هم باید مهر ناتی داشته باشه ؟ من تهران نیستم و مدارکم رو دارالترجمه ی شهر خودم ترجمه کرده و مهر دارالترجمه است فقط .

برای ویزا میدونم که باید مدارکی که پست میکنیم به سفارت حتما باید مهر ناتی داشته باشه اگه مهر های دیگه رو نداره ، درسته ؟

در شرایط فعلی که من میخوام سریعتر ترجمه هام رو بفرستم برام مهمه که زود بدونم ایا دانشگاه هم مهر ناتی میخواد یا مهر دالترجمه ایی کافی هست ؟

ممنون
    با سلام،
    تا جایی که من میدونم مدارکی که برای آنکاندیشنال کردن پذیرش و صدور Coe نیاز هست باید ترجمه ی رسمی باشند. در واقع باید دارای تائیدیه دادگستری و امور خارجه باشند. برای استرالیا شما اگر ترجمه هاتون دارای مهر ناتی باشند عملا دارای اعتبار کافی هست و نیازی به تائید امور خارجه یا دادگستری نیست و علاوه بر این شما نیازی به پرداخت هزینه های سنگین برای تائید دادگستری و امور خارجه ندارید. بعید میدونم که دانشگاه به ترجمه ی غیر رسمی بهایی بده. تا جایی که من میدونم همه ی دانشگاهها برای پذیرش بدون شرط از شما هاردکپی می خواند. اگر غیر از این هست دوستان لطفا راهنمایی کنند. در مورد شهرستان بودنتونم، شما می تونید مثل کاری که من کردم مدارکتون را بدید دارالترجمه در تهران دارای مهر ناتی. اونا بعد براتون پست می کنند و یک روزه به دستتون میرسه. البته کل پروسه ترجمه و ارسال به شهر شما تقریبا یک هفته زمان میبره. اگر شما با محدودیت زمان روبرو هستید بهتره از دانشگاهتون سوال کنید و اگر اونا ازتون ترجمه ی رسمی خواستند مدارک را به تائید دادگستری و امور خارجه برسونید به شرط اینکه تائیده ی مدارکتون توسط وزارت علوم را داشته باشید.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)