نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 10 از 112 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1112

موضوع: تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA - Griffith University

پیش فرض پاسخ : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط

درخواست دیفر رو خودم دادم
    حالا این coe جدید را برای دانشگاه بفرستم یا بگذارم ببینم چی میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک دانشگاه تهران تبدیل انرژی- -PhD Mech. Eng.

سلام. ممنون از جواب. فقط ی سوال مشابه مث این دیدم چند صفحه قیل که در جواب گفتن:"سوم برو وزارت علوم، با مدرکی که نشون میده ویزات گرنت شده (همون پرینت پی دی اف و ببر). بعد اونا یه نامه میدن واسه اداره گذر نامه. بعد برو گذر نامه توی گیشا. پاسپورت و بده با نامه ی وزارت علوم تا واست خروج از کشور صادر بشه. عموما 24 ساعت طول می کشه"
    این پس چیه که تو موارد شما نبود؟
    ی سوالم دارم ک واسه تمدید چه مراحلی باید طی کرد؟ ممنون از راهنمایی.

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar64 نمایش پست ها
    سلام. ممنون از جواب. فقط ی سوال مشابه مث این دیدم چند صفحه قیل که در جواب گفتن:"سوم برو وزارت علوم، با مدرکی که نشون میده ویزات گرنت شده (همون پرینت پی دی اف و ببر). بعد اونا یه نامه میدن واسه اداره گذر نامه. بعد برو گذر نامه توی گیشا. پاسپورت و بده با نامه ی وزارت علوم تا واست خروج از کشور صادر بشه. عموما 24 ساعت طول می کشه"
    این پس چیه که تو موارد شما نبود؟
    ی سوالم دارم ک واسه تمدید چه مراحلی باید طی کرد؟ ممنون از راهنمایی.
    سلام،

اینی که می گین همون مورد 3 ایه که دوستمون فرمودن.
    اگر مشمول هستین و با معافیت تحصیلی قصد خروج دارید. برای صدور اجازه خروج باید پرینت ویزارو ببرید امور دانشجویی وزارت علوم اونجا یه نامه میدن واسه اداره گذرنامه. میرید گذرنامه و پاسپورت و نامه رو میدید بشون و احتمالاً 24-48 ساعت نگه دارن. بعدش میرید پاسپورتتونو می گیرین که اجازه خروج الکترونیکی هم داره.
    تمدید چی؟
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

خوب بود اول با سفارت هماهنگ میکردید برای صدور CoE جدید... به هر حال دیگه گذشته... CoE را بدید سفارت و بگید که دیفر کردم یا بدید همون موسسه که وکیل شما شده بفرسته براشون اگر ایمیل اونارو معرفی کردید از اول برای مکاتبات خودتون... نگران نباشید درست میشه .... خیلی از بجه ها هم بودن مجبور شدن دیفر کنند و ویزا هم گرفتن ... قبل از انجام هرکاری با موسسه هماهنگ باشید چون شما وکیل انتخاب کردید.... این موارد را با اونا هم در میون بزارید و بعد کارارو جلو ببرید
    نقل قول نوشته اصلی توسط poyeshsoft نمایش پست ها
    درخواست دیفر رو خودم دادم
    حالا این coe جدید را برای دانشگاه بفرستم یا بگذارم ببینم چی میشه.

Junior Member

سلام دوستان، من چند تا سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید. من و همسرم هر دو پذیرش گرفتیم. البته اول پذیرش همسرم اومد بعد از دو ماه پذیرش من. ما با COE خانمم برای ویزا اپلای کردیم و حالا دقیقاً 100 روز میگذره (رشته: مهندسی مواد) ولی هنوز تو Security Check هستش. منم حدود 40 روزه پذیرشمو گرفتم اما با چندتا از دوستان که صحبت کردم گفتن می تونی به صورت dependent بری استرالیا و اونجا ویزاتو change کنی (اینجوری پروسش کوتاه تره). آیا الان من از طریق امان اقدام کنم؟ تاریخ شروع دوره من 30 April هستش. آیا اسم همسرم رو به عنوان dependent بیارم؟ آیا کسی تجربه مشابه داره؟

سلام دوستاناگه کسی جدیدا ویزا گرفته، تورو خدا خبر بده. من الان 60 روز از فایل نامبرم گذشته ولی هیچ خبری از جواب نیست؟انگار بچه های دیگه هم همین جورین؟ کسی جدیدا گرفته؟؟خسته شدم باور کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک دانشگاه تهران تبدیل انرژی- -PhD Mech. Eng.

ممنون.من قبلا ی بار رفتم اونجا و واسم مهر خروج تو سیستم ثبت شده. این مرحله ای ک میگین ی داستان جدا از اون هست؟
    تمدید واسه خروج.2 ماه گفتن فرصت دارم.مراحل این گفتم؟ این تمدید و مهر خروج کاملا با این مورد 3 ک گفتن فرق داره؟من حین خدمتم و معافی تحصیلی دارم. مرسی از پاسح.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

ممنون از وارد کردن اطلاعات ویزای خودتون... رشته شما خوشبختانه حساس نیست و من ندیدم کسی دکتری شیمی باشه و رد شده باشه... بخصوص اینکه دیگه پروپوزال هم چک شده و از بابت اون خیالتون راحت هست .... تا اخر این ماه انشا الله بیاد ویزات دیگه
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadiburachaloo نمایش پست ها
    سلام دوستاناگه کسی جدیدا ویزا گرفته، تورو خدا خبر بده. من الان 60 روز از فایل نامبرم گذشته ولی هیچ خبری از جواب نیست؟انگار بچه های دیگه هم همین جورین؟ کسی جدیدا گرفته؟؟خسته شدم باور کنید.
    ویرایش توسط hamed_golden7 : February 13th, 2015 در ساعت 03:19 PM

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar64 نمایش پست ها
    ممنون.من قبلا ی بار رفتم اونجا و واسم مهر خروج تو سیستم ثبت شده. این مرحله ای ک میگین ی داستان جدا از اون هست؟
    تمدید واسه خروج.2 ماه گفتن فرصت دارم.مراحل این گفتم؟ این تمدید و مهر خروج کاملا با این مورد 3 ک گفتن فرق داره؟من حین خدمتم و معافی تحصیلی دارم. مرسی از پاسح.
    شما اگر ویزای استرالیا و گرفتین و این روند و طی کردین که هیچی اگر نه باید مجدد این روند طی یشه.

1. دادن نامه ویزا به امور دانشجویی
    2. گرفتن نامه از امور دانشجویی
    3. دادن پاسپورت و نامه به اداره گذرنامه
    4. گرفتن پاسپورت به همراه اجازه خروج که الکترونیکیه

حالا اگر قبلاً واسه کار دیگه رفتین خارج از کشور کاری به اون نداریم.

حالا اگر ویزاتون خیلی زود اومد و نمی خواستین الان برین از وزارت علوم نامه نگیرین تا مطمین شید دو ماه بعد از نامه خروج می کنید.
    اگر نامرو گرفتید و بعد از دو ماه خروج نکردید برای تمدید تا اونجا که من میدونم باید مجدد از وزارت علوم نامه بگیرین برای اداره گذرنامه.

اگر این مشکل و دارید شاید بهتر باشه از وزارت علوم بپرسید. با ایمیل یا تلفن . اینجا رو ببین

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hadiburachaloo نمایش پست ها
    سلام،

ما هم تو 52 روزیم و هنوز خبری نیست. بعید میدونم جدیداً کسی ویزا گرفته باشه. انشاله با هم میاد ویزاهامون.

گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری دانی که رسیدن هنر گام زمان است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)