نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 100 از 112 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1112

موضوع: تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 2015

پیش فرض پاسخ : تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 2015

برای درخواست ویزای دانشجویی نیازی به درست کردن اکانت توی سایت اداره مهاجرت هست آیا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط garzadinjast نمایش پست ها
    برای درخواست ویزای دانشجویی نیازی به درست کردن اکانت توی سایت اداره مهاجرت هست آیا؟
    با سلام،
    تا جایی که من میدونم اگر شما دارید مدارکتون را در تهران لاج می کنید خیر، گرچه بعد از دریافت فایل نامبر به شما آی دی ای برای ساختن امی اکانت داده می شه که بتونید وضعیت ویزاتون را چک کنید، ولی من شخصا بعد از ساختن امی اکانت بر خلاف سایر دوستان موفق به دیدن وضعیتم نشدم. گرچه طی تماس تلفنی با سفارت هم بهم گفتند چون مدارک را پست کردید نیاز به داشتن این نوع اکانت نیست. باز هم دوستان راهنمایی کنند اگر خلاف این هست.
    موفق باشید

Junior Member

شد 109 روز.........................نوووود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ponesh50 نمایش پست ها
    شد 109 روز.........................نوووود؟
    با سلام،
    به نظر من شما حتما یه تماس با سفارت بگیرید مجددا و ازشون وضعیتتون را جویا بشید، چون امروز به من گفتند که ویزاهای دانشجویی بین یک تا سه ماه صادر می شند، شاید به خاطر رفع تحریمها باشه چون قبلا اینا نمی گفتند و بودند افرادی که ویزاهاشون پنج شش ماه طول کشیده بود تا گرنت بشه.
    موفق باشید

Junior Member

درووود تماس گرفتیم...میگن رفته سکیوریتی چک و باید منتظر بمونید....تازه دیروز رفتیم برای مهاجرتی اقدام کنیم.شرایطمون خوبه....همه در جریان باشین که الان بر خلاف سالهای قبل ،ویزای 189 یا 190 کمتر از یکسال طول میکشه...قبلا دو سال بود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

من امروز تماس گرفتم، گفتن ما هر هفته چهارشنبه ها معمولا استعلام میگیریم وضعیت سکوریتی چک افراد رو از استرالیا و اونجور که گفت کسایی که پروسشون طولانی شده هم استعلامشون تو الویته.
    ولی میگفت ما خودمون هم از جزییات خبر نداریم که چرا بعضی ها انقدر طول کشیده و اصلا اونها چکاری دارن انجام میدن. خلاصه گفت تک تک افراد رو هر هفته پیگیر کاراشون هستیم.

Junior Member

ولشون کن بابا...نوبرشو آوردن.باید بریم 200-300 میلیون پول بی زبونو خرج کنیم و بریزیم توی مملکتشون انوقت منتشونم بکشم...ما که بعد عید مهاجرتی اقدام میکنیم.
    راستی دوستان چیزی که من فهمیدم و به صحتش پی بردم اینه که زیاد زنگ نزنید.مثل اینکه واقعا از زیاد زنگ زدن خوششون نمیاد و ریجکت میکنن با نظر آفیسر.
    زیاد فکر نکنید و مثل ما دیگه بیخیال شید. حالا همه با هم: پارسال همه دسته جمعی رفته بودیم.....؟
    البته ما برای ویزای 573 اقدام کردیم.معمولا برا دکتراها زودتر میاد تا مستر.
    کیا اینجا برای 573 اقدام کردن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام دوستان یه خبر خوب بتون بدم،
    بعد از 2 روز تلاش پدرم که در وزارت کشور فعالیت میکنن و از طریق دوستانشون در امور خارجه تونستم مشکل طولانی شدن پروسه ویزای بعضی از دوستان برقم برداشته شدن تحریم ها رو هم به صورت شفاهی و هم به صورت کتبی به گوش دکتر ظریف برسونم و ایشون هم قول پیگیری موضوع در سفر هفته آیندشون به استرالیا رو دادن. امیدوارم تلاشم در حل موضوع ویزای خودم و خیلی از دوستانی که در آینده درخواست خواهند داد مفید فایده باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid2013 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه خبر خوب بتون بدم،
    بعد از 2 روز تلاش پدرم که در وزارت کشور فعالیت میکنن و از طریق دوستانشون در امور خارجه تونستم مشکل طولانی شدن پروسه ویزای بعضی از دوستان برقم برداشته شدن تحریم ها رو هم به صورت شفاهی و هم به صورت کتبی به گوش دکتر ظریف برسونم و ایشون هم قول پیگیری موضوع در سفر هفته آیندشون به استرالیا رو دادن. امیدوارم تلاشم در حل موضوع ویزای خودم و خیلی از دوستانی که در آینده درخواست خواهند داد مفید فایده باشه.
    با سلام‌
    تشکر فراوان بابت لطفتون، گرچه من هنوز پروسه ی ویزام خیلی طولانی نشده و اصلا هم قابل مقایسه با دوستان نیست، ولی همین مدت زمان کم هم با استرس زیاد سپری شده، امیدوارم زحماتتون نتیجه بده و همه ی افرادی که تلاش کردند و تونستند به این مرحله برسند نتیجه زحماتشون رو ببینند و قربانی مسائلی که هیچ ربطی بهشون نداشته نشند.

به امید موفقیت همه.

Junior Member

سلام
    یه سوال. مدارک رو پنجشنبه میتونم پست کنم سفارت استرالیا تو تهران؟ راستش باید 31 مارچ استرالیا میبودم اما درخواست دادم قراره یه COE جدید با تاریخ 21 آوریل برام بفرستن. این اتفاق کار پرداحت بیمه و هزینه سفارت رو عقب انداحته و فکر نمیکنم زودتر از 5 شنبه بشه پست کنم. اگه 5 شنبه نشه که باز 2 روز هم اینجا عقب میفتم. چه راهکاری دارید دوستان؟ آنلاین میشه بفرستم مدارک رو؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)