نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 106 از 112 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1112

موضوع: تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان این اولین پست من در اینحا هست . درخواست ویزای دانشجویی من برای سابکلاس 573 پریروز ریحکت شد . و همین طور من یک درخواست ریحکت شده برای ویزیتور ویزا هم دارم برای سال گذشته . می خواستم بدونم کسی اطلاع داره با دو ویزای ریجکت شده من شانسی برای گرفتن ویزای دانشجویی برای کشور های دیگه هست ؟ مثلا نیوزلند . ممنون می شم راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط nafish111 نمایش پست ها
    سلام دوستان این اولین پست من در اینحا هست . درخواست ویزای دانشجویی من برای سابکلاس 573 پریروز ریحکت شد . و همین طور من یک درخواست ریحکت شده برای ویزیتور ویزا هم دارم برای سال گذشته . می خواستم بدونم کسی اطلاع داره با دو ویزای ریجکت شده من شانسی برای گرفتن ویزای دانشجویی برای کشور های دیگه هست ؟ مثلا نیوزلند . ممنون می شم راهنماییم کنید
    با سلام،
    متاسفم که این اتفاق افتاده، مطمئن باشید برای جاهای دیگه شانس دارید، به طور کلی نمی شه پیش بینی کرد، بودند دوستانی که تجربه ی ریجکت ویزا داشتند ولی برای کشورهای دیگه به راحتی ویزا گرفتند، پیشنهاد من به شما امتحان کردن اروپا در کنار نیوزلند هست، چون راحتتر ویزا می گیرید. باز هم از دوستان باتجربه تر جویا بشید.
    موفق باشید

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

سلام دوست عزیز متاسفم بابت این قضیه. میشه لطفا بگین شرایط خودتون چی بوده برای چه مقطعی و کدوم دانشگاه و دلایل ریجکت شما چی بوده. شاید بشه یا تغییر برخی مدارک مجدد درخواست بدین و نتیجه بگیرین... من خودم یه ریجکت ویزیتور ویزا شنگن و یک ریجکت ویزای دانشجویی آمریکا داشتم الان واسه ویزا ۵۷۴ اقدام کردم در مرحله چک امنیتی هست. از چندجا قبلش پرسیدم میگفتن روی ریجکت های مهاجرتی خیلی حساس هستن

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز متاسفم بابت این قضیه. میشه لطفا بگین شرایط خودتون چی بوده برای چه مقطعی و کدوم دانشگاه و دلایل ریجکت شما چی بوده. شاید بشه یا تغییر برخی مدارک مجدد درخواست بدین و نتیجه بگیرین... من خودم یه ریجکت ویزیتور ویزا شنگن و یک ریجکت ویزای دانشجویی آمریکا داشتم الان واسه ویزا ۵۷۴ اقدام کردم در مرحله چک امنیتی هست. از چندجا قبلش پرسیدم میگفتن روی ریجکت های مهاجرتی خیلی حساس هستن
    با سلام،
    به نظر بنده از اونجایی که وارد مرحله ی چک امنیتی شدید، نظر آفیسر روی پرونده تون مثبت بوده و اگر حساسیتی روی پروژه تون نباشه ویزاتون گرنت می شه، دوستانی بودند که شنگن ریجکت شده بودند ولی ویزای استرالیا را گرفتند، به هیچ وجه روزهاتون را به خاطر افکار منفی خراب نکنید.
    موفق باشید

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط OnGoHeMe نمایش پست ها
    با سلام،
    به نظر بنده از اونجایی که وارد مرحله ی چک امنیتی شدید، نظر آفیسر روی پرونده تون مثبت بوده و اگر حساسیتی روی پروژه تون نباشه ویزاتون گرنت می شه، دوستانی بودند که شنگن ریجکت شده بودند ولی ویزای استرالیا را گرفتند، به هیچ وجه روزهاتون را به خاطر افکار منفی خراب نکنید.
    موفق باشید
    با سلام خدمت شما دوست عزیز بسیار سپاسگذارم از راهنمایی شما امیدوارم که ویزای همه گرنت بشه پروژه من که رو بحث بازیافت قراضه های الکترونیک هست و جلوگیری از مضرات زیست محیطی اونا. خود دانشگاه کلی پروژه رو بررسی کرد حتی گفت شامل شرایط streamline میشم ولی بازم هنوز منتظر جوابم. امیدوارم زودتر جواب بیاد خیال یه ملتی راحت شه 😆😆😆 بازهم سپاسگذارم

Junior Member

سلام. کلا گرفتن ویزای سابکلاس 573 سخته مگر اینکه بتونی ثابت کنی که از شرایط مالی خیلی خوبی برخورداری و عزم راسخی برای بازگشت داری. در مورد ویزای توریستی هم که اصلا استرالیا به جوون ویزای توریستی نمیده!

اینی که میگم مستند نیست فقط بر اساس تجربه دوستان هست. نیوزیلند و استرالیا به دیتا بیس هم دسترسی دارند. امریکا و کانادا هم به دیتا بیس همدیگه. اروپایی ها هم که خوب واحدند. اما هیچ کدوم از این سه تا به دیتا بیس دیگری دسترسی ندارند. انگلستان این وسط تافته جدا بافته است و احتمالا با استرالیا همکاری امنیتی داره.

نیوزیلند در صدور ویزا آسان گیرتر از استرالیا است. برای خود استرالیا هم در صورتی که بتونی تشخیص گره پرونده ات کجا بوده و رفعش کنی هم امید هست. یک نفر رو می شناسم که دفعه دوم با سابکلاس 573 ویزا گرفته. در مورد سایر کشورها هم مطمینا شانس داری.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 2015

سلام
    کسی میدونه که چند روز قبل از شروع کلاس میشه برای ویزا اقدام کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط follower نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه که چند روز قبل از شروع کلاس میشه برای ویزا اقدام کرد؟
    با سلام،
    از اونجایی که روند ویزا برای برخی از رشته ها و افراد زمانبر هست، هرچه زودتر اقدام بشه بهتره، حتی چندین ماه قبل از شروع دوره، شما به محض گرفتن COE بهتره اقدام کنید.
    موفق باشید

Junior Member

با سلام
    دوستان بنده جمعه CoE اومد و نوشته تا 20 جولای باید اونجا باشم، به نظرتون یکم دیر نشده؟ یه سوال دیگه هم داشتم و اون اینکه برای ارسال مدارک پست tnt لازمه یا پست سفارشی هم میتونم بکنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alibinesh نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان بنده جمعه CoE اومد و نوشته تا 20 جولای باید اونجا باشم، به نظرتون یکم دیر نشده؟ یه سوال دیگه هم داشتم و اون اینکه برای ارسال مدارک پست tnt لازمه یا پست سفارشی هم میتونم بکنم؟
    پست سفارشی
    دیر نیست اقدام کن
    اگه دیر شد سفارت ازت CoE جدید می خواد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)